Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

На 25/10/2017 в 20:15, master_of_germs каза:

Doctor_of_germs как ви звучи? :unsure:

phD.jpg.46d5996f1cb664803d48595a1296bf97.jpg

Звучи чудесно! Честито! :)

 

По темата - тези дни със задоволство установих, че май стигнах етапа в професионалното си развитие, когато името ми започва да работи за мен :)

  • Харесвам 20
  • Браво 11
Връзка към мнение
Дани Магелани
Преди 1 час, Роца каза:

Звучи чудесно! Честито! :)

 

По темата - тези дни със задоволство установих, че май стигнах етапа в професионалното си развитие, когато името ми започва да работи за мен :)

Поздравления! Това е много важен момент в професионалното развитие.:)

На 10/25/2017 в 21:15, master_of_germs каза:

Doctor_of_germs как ви звучи? :unsure: А, сега де: отпред - доктор, отзад - доктор, по средата - шматка и отвсякъде - магеланец :)

Ама няма пък зарад единия докторат да вземам да си сменям форумното име, я! :lol:

 

phD.jpg.46d5996f1cb664803d48595a1296bf97.jpg

Честито! Заслужен резултат от сериозен труд! И както се казва: Да не е последно!

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
На 25.10.2017 г. в 21:15, master_of_germs каза:

Doctor_of_germs как ви звучи? :unsure: А, сега де: отпред - доктор, отзад - доктор, по средата - шматка и отвсякъде - магеланец :):lol:

phD.jpg.46d5996f1cb664803d48595a1296bf97.jpg

Честито! :smile3:

Вече се сещам кой ще черпи на следващата сбирка (в случай че няма новобранци) ! :biggrin: 
 

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 5
  • Смея се 3
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
На 25.10.2017 г. в 21:15, master_of_germs каза:

Doctor_of_germs как ви звучи? :unsure: А, сега де: отпред - доктор, отзад - доктор, по средата - шматка и отвсякъде - магеланец :)

Ама няма пък зарад единия докторат да вземам да си сменям форумното име, я!

Честито и от мен!Браво браво.:dancing:

След това доцент,професор(д.н.) ,а и ако може и академик.:)

 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
На 10/25/2017 в 21:15, master_of_germs каза:

Doctor_of_germs как ви звучи? :unsure::lol:

 

phD.jpg.46d5996f1cb664803d48595a1296bf97.jpg

Звучи ми страхотно!Много се радвам на успехът ти!Пожелавам ти още по-високи академични титли и признания!

Както искаш се наричай, това няма да промени качествата ти!

Специални поздравления и на Надето,за безрезервната подкрепа!

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение

Хора, от толкоз пожелания за академични върхове да не стане така, че да не ми остане време за планинските такива ;) ... Пътешественически форум сме все пак ;)

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 42 минути , master_of_germs каза:

Хора, от толкоз пожелания за академични върхове да не стане така, че да не ми остане време за планинските такива ;) ... Пътешественически форум сме все пак ;)

 

При този вирус, за който няма ваксина, не вярвам.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, patilana каза:

Ама те двете неща не си пречат!

Как ми се ще да си права... Обаче... пречат си, за съжаление... Само аз си знам, в каква абстиненция бях изпаднал, като в продължение на 9 месеца имах само едно двудневно пътуване зад граница. Ама това е за темата с оплакванията, а не за похвалите...

И сега съм в тримесечна абстиненция и жадно си чакам следващата дозичка след по-малко от три дни, пък академизмът да си гледа работата :P

 

  • Харесвам 7
  • Смея се 1
Връзка към мнение

@master_of_germs не си прав!

Аз да се похваля,че като ме беше стегнала работата преди време си казвах - Аз пък си купих билет за Япония!xDПродължавайте да се пробвате да ме ядосате!:dancing:И си живеех чудесно.

Много помага!

Къде ще "се лекуваш"?;)Просто питам:no2:...не завиждам...

  • Харесвам 1
  • Браво 3
Връзка към мнение

Вече съм горд основател на сайт за подбор на персонал за богатите арабски държави : Катар ,ОАЕ,Бахрейн,Оман,Кувейт и Саудитска Арабия  . Lucky Force   се казва нашата агенция  и  сега разработваме сайта .Първата ми работа в Катар си намерих чрез агенция за подбор и бях много доволна през 2014 г. Сега вече като трети път съм по договор в гълфа (Катар и Бахрейн) дойде времето да предложа и аз моите услуги.

 

  • Харесвам 19
  • Браво 2
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 4 минути , Vanessabg каза:

Вече съм горд основател на сайт за подбор на персонал за богатите арабски държави : Катар ,ОАЕ,Бахрейн,Оман,Кувейт и Саудитска Арабия  . Lucky Force   се казва нашата агенция  и  сега разработваме сайта .Първата ми работа в Катар си намерих чрез агенция за подбор и бях много доволна през 2014 г. Сега вече като трети път съм по договор в гълфа (Катар и Бахрейн) дойде времето да предложа и аз моите услуги.

 

Браво! Квалифицирани специалисти или всякакъв персонал? В какви области?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 35 минути , Дани Магелани каза:

Браво! Квалифицирани специалисти или всякакъв персонал? В какви области?

Квалифицирани специалисти в областта на медицината, кинезитерапията ,рехабилитацията , инженери ,архитекти, маркетинг специалисти и професионалисти в бюти бизнеса : фризьори ,козметици,маникюристи,гримьори ,фитнес инструктури и др. Договорите са по 2 г. , изисква се говорим и писмен английски за всички без бюти бизнеса (само говорим английски).Професионален опит минимум 2 г. 

  • Харесвам 3
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 10 минути , Vanessabg каза:

Квалифицирани специалисти в областта на медицината, кинезитерапията ,рехабилитацията , инженери ,архитекти, маркетинг специалисти и професионалисти в бюти бизнеса : фризьори ,козметици,маникюристи,гримьори ,фитнес инструктури и др. Договорите са по 2 г. , изисква се говорим и писмен английски за всички без бюти бизнеса (само говорим английски).Професионален опит минимум 2 г. 

Язък, тамън мислех да се кандидатирам, но аз боя се съм далече от фитнеса, а и грим даже не употребявам :biggrin:

 

Упсссс... имало и от моята област, извинете! :) Полезен контакт може да си ми, знае ли човек... Желая ти успех!!! 

Връзка към мнение
преди 1 минута , Гост каза:

Язък, тамън мислех да се кандидатирам, но аз боя се съм далече от фитнеса, а и грим даже не употребявам :biggrin:

 

Упсссс... имало и от моята област, извинете! :) Полезен контакт може да си ми, знае ли човек... Желая ти успех!!! 

Благодаря ! Ти ще си много вървежна с този английски тен :lol::ok:предполагам и акцент сред  арабите и индийците :lol:. Освен професионализма , разбира се . Бира се пие в луксозните хотели , да ви успокоя :lol: освен ако фирмата ми даде лиценз и сами си го купувате от единственият магазин в Катар (в Бахрейн са 6 и се купува свободно )

Връзка към мнение
преди 18 минути , Vanessabg каза:

Благодаря ! Ти ще си много вървежна с този английски тен :lol::ok:предполагам и акцент сред  арабите и индийците :lol:. Освен професионализма , разбира се . Бира се пие в луксозните хотели , да ви успокоя :lol: освен ако фирмата ми даде лиценз и сами си го купувате от единственият магазин в Катар (в Бахрейн са 6 и се купува свободно )

Аз съм много претенциозна, чеде - много скъпо ще си продам удоволстието на вечерното ми вино - пардон липсата му :) Та какъвто и тен/тон/каквото там да извадя, cash is the King, та няма много да им отървам. Ама на английския акцент го докарвам, де :biggrin: 

 

В интерес на истината, точно заради този регион исках да си изкарам английски паспорт - там благоговеят пред него, егати. Макар че много се промени конюнктурата след спада в Oil and Gas. Бе ще те държа по око аз... хах...

 

Поздрави сърдечни!

Връзка към мнение
преди 21 минути , Гост каза:

Аз съм много претенциозна, чеде - много скъпо ще си продам удоволстието на вечерното ми вино - пардон липсата му :) Та какъвто и тен/тон/каквото там да извадя, cash is the King, та няма много да им отървам. Ама на английския акцент го докарвам, де :biggrin: 

 

В интерес на истината, точно заради този регион исках да си изкарам английски паспорт - там благоговеят пред него, егати. Макар че много се промени конюнктурата след спада в Oil and Gas. Бе ще те държа по око аз... хах...

 

Поздрави сърдечни!

Рейни , мила - ние сме едни от най -заплатените в този район . :ok:Вервай ми ! :lol:  Поне след американци ,канадци , британци . "Ин вино веритас  "  казва Ботев в едно негово стихотворение . Еееее има и вино , и  уиски и даже някакъв синоним на бг ракия в един от хотелите    Аз имам афинитет към всичко арабско (богато)  :lol: и нямам мотивация да сменя най -богатата държава в света за нищо друго .Байдъуей - катарците са собственици на половин Лондон така че може и да работиш за тях :lol: без да знаеш . 

Ще поддържаме връзка в най -обожаваният бг сайт - www.magelanci.com 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 18 минути , Vanessabg каза:

Рейни , мила - ние сме едни от най -заплатените в този район . :ok:Вервай ми ! :lol:  Поне след американци ,канадци , британци . "Ин вино веритас  "  казва Ботев в едно негово стихотворение . Еееее има и вино , и  уиски и даже някакъв синоним на бг ракия в един от хотелите    Аз имам афинитет към всичко арабско (богато)  :lol: и нямам мотивация да сменя най -богатата държава в света за нищо друго .Байдъуей - катарците са собственици на половин Лондон така че може и да работиш за тях :lol: без да знаеш . 

Ще поддържаме връзка в най -обожаваният бг сайт - www.magelanci.com 

Аз съм участвала в управление на техни проекти, т.е. съм работила за тях с ясно знание за това :) След последния, нямам желания скоро да повтарям :biggrin:

Радвам се на успехите ти, keep up the good work! Човек не знае наистина, кой знае къде могат да ни се пресекат пътищата... 

Връзка към мнение
преди 2 часа, Vanessabg каза:

Вече съм горд основател на сайт за подбор на персонал за богатите арабски държави : Катар ,ОАЕ,Бахрейн,Оман,Кувейт и Саудитска Арабия ....

 

Ванеса честито! Много успех ти желая!:))

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Честито! И на мен като ми омръзна родната действителност, може да се обадя за алтернатива ;) Липсата на бира ще я преживея, чашката вино... ще я мислим. Въпросът е, какво ще предложат като компенсация на подобни липси ;)

Е, британският акцент не мога да го докарам, но .... надявам се да се разберем. В краен случай съм руса ;) 

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение

Искам да похваля ПИБ.

Седмица преди пътуването имах неоторизирана от мен транзакция от КК. Блокирах картата и оспорих транзакцията. Имам 3D код и очаквах проблеми, с извинението, че не съм го опазила. Обаче хората са ми върнали парите по сметката много бързо. Така че съм им благодарна.

 

  • Харесвам 8
  • Шок 1
  • Браво 4
Връзка към мнение
преди 4 часа, T.E.Lawrence каза:

Вече наистина последно с толкова много полети. :lol:

 

 

sof-doh-sgn-dli-cxr-sgn-pnh-dmk-cei-bkk-utp-uth-bkk-mnl-tag-ceb-eni-crk-mnl-doh-sof.gif

Да, бе, да, знаем ги ние такива обещания как приключват ;) 

Връзка към мнение
преди 5 часа, T.E.Lawrence каза:

Нагласих програмата и за тази зима. Вече наистина последно с толкова много полети. :lol:

sof-doh-sgn-dli-cxr-sgn-pnh-dmk-cei-bkk-utp-uth-bkk-mnl-tag-ceb-eni-crk-mnl-doh-sof.gif

Аз направо се загубих в тия стрелички и обозначения :lol: Евалла! 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.