Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

преди 6 часа, Дани Магелани каза:

БАБА СЪМ!

Синът ми и снаха ми ме дариха с малката принцеса Ралица с манекенски мерки 4,400 кг. и 54 см.!

Няма по-голямо щастие от това да гушнеш детето на своето дете!

Пожелавам на всички да изпитат това щастие!

Честито:) !!! Желая много щастие и здраве  на малката принцеса , нейните родители и разбира се най- важния човек- нейната БАБА.  Нека ви носи много радост!!!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 16 часа, Дани Магелани каза:

БАБА СЪМ!

Синът ми и снаха ми ме дариха с малката принцеса Ралица с манекенски мерки 4,400 кг. и 54 см.!

Няма по-голямо щастие от това да гушнеш детето на своето дете!

Пожелавам на всички да изпитат това щастие!

Честито Дани, много положителни емоции и поводи за гордост да имате с малката принцеса! Ех, че хубави новини... :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
На 8/29/2017 в 17:13, Дани Магелани каза:

БАБА СЪМ!

Синът ми и снаха ми ме дариха с малката принцеса Ралица с манекенски мерки 4,400 кг. и 54 см.!

Няма по-голямо щастие от това да гушнеш детето на своето дете!

Пожелавам на всички да изпитат това щастие!

От името на мъничкото магеланче Ралица, на родителите и, и от мое име, благодаря от сърце на всички за поздравленията и за пожеланията! Да сте живи и здрави и вие! Да се радвате на внуци и правнуци!

  • Харесвам 11
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 2 часа, Георги Матеев каза:

Преди малко талантливата ми племенничка Памела мина на финал в категория "греда" на Световната купа по спортна гимнастика, която се провежда в Дворец на културата и спорта във Варна.

 

Много се гордея! Утре е финала, нека й стискаме палци!

FB_IMG_1504266255782.jpg

Жоро, ти май вече не летиш, а се телепортираш! Вчера беше в Доха, а днес постваш от Варна.

Няма да се изненадам ако утре пуснеш снимка на ледоразбивач далеч на север.

 

  • Харесвам 1
  • Смея се 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 6 часа, Георги Матеев каза:

Преди малко талантливата ми племенничка Памела мина на финал в категория "греда" на Световната купа по спортна гимнастика, която се провежда в Дворец на културата и спорта във Варна.

 

Много се гордея! Утре е финала, нека й стискаме палци!

FB_IMG_1504266255782.jpg

Тъй като съм от Варна , а работя в Доха съм изключително пристрастна !!! Давай , Памела !!! Ние сме с теб !!! Победа и пак победа ,ние пеем само за победа !!!!!!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 7 часа, Георги Матеев каза:

Преди малко талантливата ми племенничка Памела мина на финал в категория "греда" на Световната купа по спортна гимнастика, която се провежда в Дворец на културата и спорта във Варна.

 

Много се гордея! Утре е финала, нека й стискаме палци!

FB_IMG_1504266255782.jpg

Следя участието на това талантливо момиче. 12.650 Браво. Радвам се, че ти е толкова близо до сърцето. Ще чакам с нетърпение.  Успех !!! Стискам палци.

Тя беше във Фондацията на Бербатов нали ? Надарено дете !!!


В момента гледах и другите ни момичета в Италия. Но този път нещо не им достига.

Редактирано от Kris
  • Харесвам 4
Връзка към мнение
Георги Матеев
преди 10 часа, Дани Магелани каза:

Жоро, ти май вече не летиш, а се телепортираш! Вчера беше в Доха, а днес постваш от Варна.

Няма да се изненадам ако утре пуснеш снимка на ледоразбивач далеч на север.

 

Съпортвах Памела от Доха, очевидно не съм бил във Варна. Всъщност току-що кацнах в Бали :) Иначе телепорта ми е отколешна мечта...

  • Харесвам 7
  • Смея се 1
Връзка към мнение

След 4 години в Магеланци най-накрая вчера сутринта за първи път отворих тема от може би най-популярния форум, този за Исландия :). Нещо все ме спираше през тези години да го направя. И аз не зная какво, може би защото е много на север и студено или пък, защото след като толкова много хора хвалят тази страна нещо не е наред :):)... Нооо само след 24 часа четене се оказа, че вече и аз съм от зарибените :):)

Нямам ама никаква представа какви са цените за пътуване до Исландия, но преди малко купих самолетни билети от София до Брюксел и обратно за 18 евро, и от Брюксел до Рейкявик и обратно за още 79 евро. Или общо за около 100 евро през октомври /надявам се да не е много студено и снежно, защото малко преди това ще съм се намръзнал достатъчно из Алпите/ ще се надявам и аз да видя Северното сияние.

Сега нищо друго не ми остава освен да чета всички теми в Магеланци и да се надявам бай Добри по-скоро да се завърне от мътните води на Виетнамските джунгли, за да помага в поредната тема за Исландия, този път "Исландия за четири нощи и три дни и половина :) "

  • Харесвам 34
  • Браво 9
Връзка към мнение
преди 3 часа, Roje каза:

Нямам ама никаква представа какви са цените за пътуване до Исландия, но преди малко купих самолетни билети от София до Брюксел и обратно за 18 евро, и от Брюксел до Рейкявик и обратно за още 79 евро. Или общо за около 100 евро през октомври

Цената е уникална, на късмет ли е било, на какво ли, не знам, дори не съм предполагал, че връзки през Брюксел са възможни :)

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение

честно казано, и аз не предполагах, че Исландия е толкова достъпна /ценово за самолет/, но в azair-а излизат и варианти през Манчестър/Лондон пак на такава стойност - около 110 евро, и то с удобни часове за прекачвания

 

приятно пътуване, Roje :)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

@antea, благодаря ти :)

Да, има директни полети от Брюксел до Рейкявик с WOW air.  

От Брюксел летят в 12,25 и кацат в Рейкявик в 13,50. Обратният полет е в 6,15 сутринта и в Брюксел каца в 11,35 часа. Имаше за няколко комбинации от дати евтини полети през октомври. Като най-ниската цена бе директно през сайта на компанията, платено с дебитна карта. С кредитна карта начисляват 10 евро такса.

  • Харесвам 5
  • Браво 1
Връзка към мнение
Георги Матеев
На 9/1/2017 в 20:54, Георги Матеев каза:

Преди малко талантливата ми племенничка Памела мина на финал в категория "греда" на Световната купа по спортна гимнастика, която се провежда в Дворец на културата и спорта във Варна.

 

Много се гордея! Утре е финала, нека й стискаме палци!

FB_IMG_1504266255782.jpg

И взехме бронзов медал! :)

  • Харесвам 13
  • Браво 28
Връзка към мнение

Не съм по хвалбите, та просто искам да споделя радостта ми (ни). С @Desi75 се сдобихме с билети до Сан Францинско за другата година :):):):) За мен е отдавна бленувано, а пък и в приятна компания пътуването ще е прекрасно :)

  • Харесвам 20
  • Браво 11
Връзка към мнение

Започва така мечтаното ми  пътешествие из Италия :dancing:

Благодаря на всички , които споделяха за тази страна , съставих  доста амбициозна програма  , време е да я осъществим :dancing:

  • Харесвам 18
  • Браво 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.