Прескочи до съдържание

Искам да се похваля


AlexandraKo

Препоръчани мнения

На 9/9/2017 в 11:34, Роси 777 каза:

Започва така мечтаното ми  пътешествие из Италия :dancing:

Благодаря на всички , които споделяха за тази страна , съставих  доста амбициозна програма  , време е да я осъществим :dancing:

Роси, ама, като ти гледам снимките, мечтаното пътешествие е  и много чудесно!:)

  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 8 часа, chandni каза:

В коя част на южното полукълбо ще висиш? :)

Австралийската. Кацам в Сидни и отлитам от Мелбърн. Пълнежа е в процес на уточняване.

  • Харесвам 4
  • Браво 1
Връзка към мнение

Днес купих Раянски билети София- Дъблин - Бирмингам - София / 17.10-24.10-26.10 общо за 43€. Една седмица престой в Ирландия (5 дни провинция и 2 дни за Дъблин) и на връщане 2,5 дни престой в Бирмингам за разходка до Стратфорд Ъпон Ейвън и Оксфорд . Ако има други желаещи, ще се радвам - ние сме двама. Скоро ( след като изчета темите във форума за Ирландия ) ще пусна тема за помощ при чертаене на програма и избор на места за нощувки .

  • Харесвам 10
  • Браво 2
Връзка към мнение

Похвалвам се с билет от Малага до София, надявам се да се похваля и с обратната посока :)

  • Харесвам 8
  • Браво 1
Връзка към мнение
На 21/09/2017 в 23:55, noshtna_ptica каза:

Похвалвам се с билет от Малага до София, надявам се да се похваля и с обратната посока :)

Тази дестинация ме интересува живо. Та опциите за билети/евтини/ много ме вълнува. Сподели цената.

Връзка към мнение

Купихме билети от Уиз. Голяма група сме и пьрвите билети бяха по 30 евро, а последните - по 50.

Отиването ще го мислим нататьк ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Дойдоха ваучерите на Раян. Общо 560 евро. 1 час по-късно останаха около 80 :biggrin:

И отгоре на всичко чакам около 200 евро от анулирани билети.

Вчера им бях ядосан - днес вече не :lol:

Редактирано от 45#2
Връзка към мнение

Пристигнаха календарите, които поръчах наскоро - много са хубави и качеството на хартията е много добро!

59cbfa3a4db2a_Kalendar(2).JPG.e73e6d1e03902bdc6608515fdd07e2b0.JPG

 

59cbfa325c6da_Kalendar(1).JPG.ae1d4b724f0586e5a277d99dad153dd6.JPG

Редактирано от Травеолани
  • Харесвам 11
  • Браво 1
Връзка към мнение

А пък моите царски дъбчета,дето да почнах темата с тях, вече са големи. Толкова им се радвам, като ги гледам, като дечица са. Едното е по-високо от мен и вече се оформи като дърво.Другото е по-дребничко  и по-хилавичко. Ама растат и са си живи и здрави.:)))

Досущ, като при хората - хранят се с една и съща храна, единият дебел,  другият кльощав.:)))

  • Харесвам 7
  • Браво 9
Връзка към мнение
преди 22 минути , AlexandraKo каза:

А пък моите царски дъбчета,дето да почнах темата с тях, вече са големи.

Снимка? :smile3:

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Букнах предколедно една Белгия (за уикенд). Брюж, Брюксел, Гент, Льовен, това ми се върти в главата, но ще трябва да избера, спрямо коледните базари ;) Приемам съвети. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 27 минути , Vanko каза:

Букнах предколедно една Белгия (за уикенд). Брюж, Брюксел, Гент, Льовен, това ми се върти в главата, но ще трябва да избера, спрямо коледните базари ;) Приемам съвети. 

Ами аз, както е известно, съм пристрастна към Льовен, така че ... :) и Гент също. Коледния базар в Брюж е на площада и определено не е голям или впечатляващ както тези по Германия. Същото е валидно и за останалите изброени от теб градове. Като цяло, в Белгия нещата са малко по-скромни и ако продължава тенденцията от предните години - ще бъдете заобиколени от млади, здрави момчета с военни униформи, каски и автомати (или не знам точно какво) в ръце, но това не бива да ви плаши. Приемете го като част от атракцията.

Имайте готовност за неприятно време, температурите не са ниски според нашите разбирания, но комбинацията от 0 градуса с вятър, който духа от всички възможни посоки и висока влажност не винаги е приятно изживяване. Това го казвам, да си подготвите дрешки, които са влаго- и ветро-устойчиви и шапки :) 

 

В заключение, където и да изберете да отидете, коледните базари в Белгия си приличат. Въпрос на лично предпочитание от ваша страна. Цените са почти еднакви, тълпите са еднакви, времето е еднакво неприятно навсякъде в Белгия (и Холандия). Но пък, навсякъде ще ухае на ванилия, шоколад, германски наденички и ще се лее белгийска бира :) и топло вино с подправки. Така че, ще се забавлявате, където и да отидете!

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

И аз да се похваля:dancing:.Днес си взех:чашата,тениската,знамето,

ключодържателя и една снимка.Благодаря на @Георги за бързата доставка и за прекрасните Магелански продукти..:)Много са яки.:yahoo:

20171004_173433.jpg

20171004_173440.jpg

  • Харесвам 31
  • Шок 1
  • Браво 7
Връзка към мнение

Отнасям си късче красота от Мурано. Рядко аксесоари ми грабват вниманието, но този часовник беше любов от пръв поглед. :girldance:

20171008_190844.png

  • Харесвам 39
  • Браво 1
Връзка към мнение

Не знам дали е точно за хвалене, тъй като съм публично разкрита, че десета година отлагам покупката на диван и я замествам с билети, но да си кажа - дъщеря ми направи блог за пътешествия като част от обучението си, в който съм главна героиня https://nomoney4sofa.blogspot.bg/:) .   Още е съвсем суров, за сега се  хвали главно с пътеписите ми, публикувани тук, но идеята е да го развие в много кратко време, за да напише и предаде доклад базиран на обратната връзка.

Ако подаването на хиперлинк към пътеписите ми във форума е проблем, моля някой от администраторите да ми даде сигнал, за да реагирам.

  • Харесвам 20
  • Браво 3
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 1 минута , lyusi каза:

Не знам дали е точно за хвалене, тъй като съм публично разкрита, че десета година отлагам покупката на диван и я замествам с билети, но да си кажа - дъщеря ми направи блог за пътешествия като част от обучението си, в който съм главна героиня https://nomoney4sofa.blogspot.bg/:) .   Още е съвсем суров, за сега се  хвали главно с пътеписите ми, публикувани тук, но идеята е да го развие в много кратко време, за да напише и предаде доклад базиран на обратната връзка.

Ако подаването на хиперлинк към пътеписите ми във форума е проблем, моля някой от администраторите да ми даде сигнал, за да реагирам.

Браво!

 

Връзка към мнение

2017 не протече както исках на тема пътувания.... зажалост работата не позволи по дълга отпуска, изпуснахме евтините билети по коледа за Танзания... 
Но се пак отчетохме някой друга държава из Европа.

И вчера се сдобихме с билето до Мароко за края на Ноември. Се пак ще отчетем Африка тази година :) Жалко че само 8 дни ще бъдем там, но съм много щастлива, че ме пуснаха отпуска ! 

  • Харесвам 13
  • Браво 2
Връзка към мнение

Искам да се похваля, вдъхновена от една тема на колежка от форума за мадейра, току що закупих/след седмично  избиране на дати и маршрут, билети за слединя маршрут

Рим-Лисабон-Мадейра-Лисабон-Мадрид

От средата до края на ноември...:)

Дали ще вали????

Редактирано от shnuky
  • Харесвам 7
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 44 минути , shnuky каза:

Искам да се похваля, вдъхновена от една тема на колежка от форума за мадейра, току що закупих/след седмично  избиране на дати и маршрут, билети за слединя маршрут

Рим-Лисабон-Мадейра-Лисабон-Мадрид

От средата до края на ноември...:)

Дали ще вали????

Аз вървя след теб. Очаквам репортажи! Дано имаш хубаво време!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

http://www.marathonsofia.com

Докато някакви хора около мене тичаха 10, 21 или 42 км, за да спечелят медалче от WizzAir, аз само срещу 5 клякания спечелих 750 ml минерална вода

 

22414444_10155914975341654_999333787_n.jpg.3f925e41b33b1d51f7607462fdacadda.jpg

  • Харесвам 6
  • Благодаря 2
  • Браво 2
  • Смея се 8
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, домосед каза:

http://www.marathonsofia.com

Докато някакви хора около мене тичаха 10, 21 или 42 км, за да спечелят медалче от WizzAir, аз само срещу 5 клякания спечелих 750 ml минерална вода

22414444_10155914975341654_999333787_n.jpg.3f925e41b33b1d51f7607462fdacadda.jpg

Докато някакви хора тичаха, а други клякаха, някои наблюдавахме отблизо и отвисоко 

20171015_034.jpg.c972343ef8618145b8500cd0fdeb1953.jpg

P.S. И браво на лингвистичният гений, който транскрибира "Wizz air" на кирилица в официалния сайт на маратона. :biggrin:
image.png.1aa5d68dd979b3d93463b6fd5957c449.png

Редактирано от Фичо
  • Харесвам 1
  • Смея се 11
Връзка към мнение
преди 11 минути , Фил каза:

И браво на лингвистичния гений

Разпознавам дългата ръка на конкурента Ryanair от Ейре ^_^

  • Харесвам 3
  • Смея се 12
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.