Прескочи до съдържание

Малдиви - остров Маафуши


Ametist

Препоръчани мнения

Здравей Ametist,

Благодаря за темата. Има много полезна информация. Какво ти е мнението за Equator Beach Inn и Isle Beach Inn? Ориенирали сме се към по-бюджетен вариант и за момента това са ни опциите.

Връзка към мнение
преди 6 часа, zhivko7 каза:

Здравей Ametist,

Благодаря за темата. Има много полезна информация. Какво ти е мнението за Equator Beach Inn и Isle Beach Inn? Ориенирали сме се към по-бюджетен вариант и за момента това са ни опциите.

Здравей, 

Equator Beach е в другия край на острова,  далеч от плажа. Погледнато от този ъгъл Isle Beach  е по-добра опция. За кой месец става въпрос? 

Връзка към мнение
преди 10 часа, Ametist каза:

Здравей, 

Equator Beach е в другия край на острова,  далеч от плажа. Погледнато от този ъгъл Isle Beach  е по-добра опция. За кой месец става въпрос? 

Планираме 15-20 февруари. Ако си там, може да се видим някой ден. :) Като цяло разстоянието до плажа не е толкова важно за нас. По-скоро би било неприятно, ако има шумни строежи в съседство или някакъв друг проблем, за който не знаем.

Връзка към мнение
Преди 1 час, zhivko7 каза:

Планираме 15-20 февруари. Ако си там, може да се видим някой ден. :) Като цяло разстоянието до плажа не е толкова важно за нас. По-скоро би било неприятно, ако има шумни строежи в съседство или някакъв друг проблем, за който не знаем.

Там ще съм :))). Не мисля, че точно там има строеж. След няколко дни ще проверя и ще пиша. 

Връзка към мнение

Прогресът е видим от четвъртата снимка.

No bikini beach  -->  Bikini beach   -->   String beach   -->    ...

Още 20-30 години рускини по целия свят и от религиите няма да остане и следа.  ;):lol: 

Дубай го "превзеха", наред са Малдивите, да се готви Саудитска арабия :lol:

Редактирано от ven62
  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение
Преди 1 час, ven62 каза:

Прогресът е видим от четвъртата снимка.

No bikini beach  -->  Bikini beach   -->   String beach   -->    ...

Още 20-30 години рускини по целия свят и от религиите няма да остане и следа.  ;):lol: 

Дубай го "превзеха", наред са Малдивите, да се готви Саудитска арабия :lol:

Да, рускините си мислят. че са си в Русия. Днес дори видях един мъж, който се разхождаше по бански по улицата....

Връзка към мнение
преди 25 минути , Ametist каза:

Да, рускините си мислят. че са си в Русия. Днес дори видях един мъж, който се разхождаше по бански по улицата....

Е, кат не е гола кака, бива.;)

  • Харесвам 3
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 26 минути , Ametist каза:

Обявиха Извънредно положение на Малдивите за 15 дни заради политическата обстановка.

Въх, какво станало? Че аз съм малко аполитична.:O

П.П.сега прочетох.

Редактирано от AlexandraKo
Връзка към мнение
преди 10 минути , AlexandraKo каза:

Въх, какво станало? Че аз съм малко аполитична.:O

П.П.сега прочетох.

Ето линк: http://indianexpress.com/article/world/maldives-president-declares-state-of-emergency-official-live-updates/

На български няма информация.

http://www.aljazeera.com/news/2018/02/maldives-declares-state-emergency-crisis-deepens-180205153207323.html

Редактирано от Ametist
  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

В нета имаше за бомбата на президентската лодка, а то, положението е доста сериозно.:OСпоред написаното в линковете, които си дала. При вас на Маафуши как е?

Връзка към мнение
преди 4 минути , AlexandraKo каза:

В нета имаше за бомбата на президентската лодка, а то, положението е доста сериозно.:OСпоред написаното в линковете, които си дала. При вас на Маафуши как е?

Тук е затвора, където са всички политически затворници.... Спокойно е засега.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 19 минути , Ametist каза:

Тук е затвора, където са всички политически затворници.... Спокойно е засега.

Да бе, наистина е близо до теб. Дано няма проблем за туристите, че ще им рухне бизнесът на малдивците. Ще стане като в Египет.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ето линк към едно разследване на Al Jazeera със заглавие -

Stealing Paradise - Al Jazeera Investigates 

 http://www.aljazeera.com/news/2018/02/maldives-declares-state-emergency-crisis-deepens-180205153207323.html

Редактирано от Ametist
  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 44 минути , svetlif каза:

Ах дано за Март всичко се е успокоило :(

Сега също е спокойно :)

На 2/2/2018 в 14:45, ven62 каза:

Прогресът е видим от четвъртата снимка.

No bikini beach  -->  Bikini beach   -->   String beach   -->    ...

Още 20-30 години рускини по целия свят и от религиите няма да остане и следа.  ;):lol: 

Дубай го "превзеха", наред са Малдивите, да се готви Саудитска арабия :lol:

Ето това е от преди малко 

IMG_20180206_180753.JPG.1c45dedcce8f156d3498041a8254972a.JPG

 

  • Шок 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , Ametist каза:

Сега също е спокойно :)

Ето това е от преди малко 

IMG_20180206_180753.JPG.1c45dedcce8f156d3498041a8254972a.JPG

 

@Ametist, ти май искаш да откажеш хората да ти идват на гости. Точно тази ми е все едно как е облечена. :lol:

  • Харесвам 2
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Успокоих се :D това пътуване от сега започва с разни проблеми, дано не завърши така :) всъщност дано завърши. Ametist имаш ли скорошни цени за резортите, видях че из англисйките форуми коментират 175$ за анантара, а ти споделяше някъде назад за 400, да не би да е паднала цената?

Редактирано от svetlif
Връзка към мнение
преди 3 часа, svetlif каза:

Успокоих се :D това пътуване от сега започва с разни проблеми, дано не завърши така :) всъщност дано завърши. Ametist имаш ли скорошни цени за резортите, видях че из англисйките форуми коментират 175$ за анантара, а ти споделяше някъде назад за 400, да не би да е паднала цената?

В момента е 185$ :)

Връзка към мнение
9 minutes ago, Ametist said:

В момента е 185$ :)

Здравей, това цена за дневно посещение ли е или за нощувка. Иска ми се за следващото ходене до Малдивите да бъдем за 2-3 вечери в резорт и след това на Маафуши. Имаш ли оферти за някой на разумни цени?

Връзка към мнение
преди 11 минути , Jorro каза:

Здравей, това цена за дневно посещение ли е или за нощувка. Иска ми се за следващото ходене до Малдивите да бъдем за 2-3 вечери в резорт и след това на Маафуши. Имаш ли оферти за някой на разумни цени?

Това е за дневно посещение. Когато имаш билети, тогава ще търсим цени :)

Връзка към мнение
преди 12 часа, Ametist каза:

Това е за дневно посещение. Когато имаш билети, тогава ще търсим цени :)

Ако помня правилно - 100$ удържат за вход, а останалите може да ги ядеш и пиеш. :)

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.