Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2016


Препоръчани мнения

Заявка за знамето, макар че още не са ми сигурни датите на полетите - 09 Март 2016 - 1 април 2016 - Антарктида

 

Ей, браво! Актуализирах графика

В тази тема сме още няколко ентусиаста. Ако имаш време да поразкажеш за логистиката и изобщо подробности.

Връзка към мнение

Здравейте, плахо мога да предложа да заведа знамето от 05.02.-10.02.2016г. в Кипър/Северен Кипър. Този път смятам да покоря Вароша, дано и провърви след посещение на Магеланското знаме там.

Връзка към мнение

Както казах и в преден пост, стига да ми доверите знамето, мога да го заведа и до Париж за Нова година :) 30.12.2015г. - 04.01.2016

 

Чудесна идея. От толкова екзотични пътешествия една снимка от Айфеловата кула нямаме :)

 

Здравейте, плахо мога да предложа да заведа знамето от 05.02.-10.02.2016г. в Кипър/Северен Кипър. Този път смятам да покоря Вароша, дано и провърви след посещение на Магеланското знаме там.

 

Здрасти. Радвам се, че има толкова дългосрочно планиране. Още не сме преполовили годината, а магеланците се готвят за 2016-та. И Кипър ни е бяла точка на атласа със знамето.

 

Актуализирах графика.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
Георги Матеев

Благодаря за подробния график. Добавих го.

 

Моля те добави и това, датите за щастие са свободни:

 

06.01 - 17.01.2016, Георги Матеев - Хавай, Сан Франциско, Портланд

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...
Георги Матеев

Подавам 2 нови дати, пишете ги към резервите:

 

21.09 - 29.09.2015 Бахрейн, Дубай
28.03 - 21.04.2016 Панама, Коста Рика, Никарагуа, Ел Салвадор, Хондурас, Гватемала, Белиз
  • Харесвам 10
Връзка към мнение

 

Подавам 2 нови дати, пишете ги към резервите:

 

21.09 - 29.09.2015 Бахрейн, Дубай
28.03 - 21.04.2016 Панама, Коста Рика, Никарагуа, Ел Салвадор, Хондурас, Гватемала, Белиз

 

Охоооооо, на рожденния си ден ще си на засукано местенце... Браво, Матейко! :) Оценявам! :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Теди, знамето е за теб!

 

Пренагласих графика.

 

 

Подавам 2 нови дати, пишете ги към резервите:

 

21.09 - 29.09.2015 Бахрейн, Дубай
28.03 - 21.04.2016 Панама, Коста Рика, Никарагуа, Ел Салвадор, Хондурас, Гватемала, Белиз

 

 

Готово.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Опс, купих самолетните билети за пътуването до Антарктида и искам да ъпдейтна датите в списъка. 

24 Февруари 2016 - 20 Март 2016. 

Като гледам, ще взимам знамето от Матеев. 

  • Харесвам 15
Връзка към мнение
Георги Матеев

Опс, купих самолетните билети за пътуването до Антарктида и искам да ъпдейтна датите в списъка. 

24 Февруари 2016 - 20 Март 2016. 

Като гледам, ще взимам знамето от Матеев. 

 

Ее супер, щом се връщаш на 20 Март предполагам ще мога да го взема на 28 Март за да го разходя из Централна Америка.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Заявявам желание да развея знамето в Неапол и околията в периода 16 - 0.03.016г. Малко банална дестинация, но за предстоящето ми пътуване до Хонгконг, знамето е заето .

Редактирано от clete
Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Давам заявка за 27.06 - 11.07 Норвегия. Лофотенски острови и още седмица из природата скандинавска. :danced::girldance:

Мен ще ме снимаш ли на Trolltunga? :boast: 

Аз една снимка искам само със знамето, ама да е там! :)

(не точно на ръба де, да не ме издуха някой внезапен порив  :lol: )

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Мен ще ме снимаш ли на Trolltunga? :boast: 

Аз една снимка искам само със знамето, ама да е там! :)

(не точно на ръба де, да не ме издуха някой внезапен порив  :lol: )

Ще те снимам, но да не размислиш дотогава. :) А и не е ясно дали ще сме със знамето.

Здравейте, имам нужда от помощ - някой да има път от България към Англия между 10 и 17 Ноември да ми донесе знамето, моляяяяяя да ми пише, :unsure: помощ

Ако има проблем с предаването на знамето давайте го на Оги. Неговите дестинации са много по-интересни от останалите, които са вписани по това време.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Георги Матеев
Малко ъпдейти от мен:

 

10.11 - 12.11.2015, Георги Матеев, Берлин / Германия

 

Това нека се махне от списъка - разбрахме се Красен да прати знамето направо на Лидия и така да има достатъчно време да пристигне в Англия.

 

Още една заявка (евентуално за резерва):

 

23.12 - 30.12.2015, Георги Матеев, Мавриций, Реюнион

(тук ще сме заедно с Tedy/vlady/wilks, но аз се прибирам в БГ 2 дни преди тях)

 

Кацам в София в 09:10 сутринта на 30 Декември и освен ако Георги Василев няма много ранен полет за Париж предполагам ще мога да му предам знамето без проблем.

 

Също така виждам, че Petko се прибира на 20.03 от Антарктида и бих могъл да развея знамето във всичките 7 страни от Централна Америка.

 

28.03 - 21.04.2016, Георги Матеев, Панама, Коста Рика, Никарагуа, Ел Салвадор, Хондурас, Гватемала, Белиз

 

Ако обаче се прецени, че знамето се задържа прекалено дълго в мен (което наистина е така, особено предвид и другите ми пътувания преди това) - няма никакъв проблем, нека се даде на друг в този период.

 

И за финал още 2 съвсем нови заявки:

 

15.05 - 06.06.2016, Георги Матеев, Азербайджан, Нова Зеландия, Фиджи, Тонга, Самоа

 

11.07 - 22.07.2016, Георги Матеев, Казахстан, Киргизстан, Грузия, Армения

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

 

Ако обаче се прецени, че знамето се задържа прекалено дълго в мен (което наистина е така, особено предвид и другите ми пътувания преди това) - няма никакъв проблем, нека се даде на друг в този период.
 
И за финал още 2 съвсем нови заявки:
 
15.05 - 06.06.2016, Георги Матеев, Азербайджан, Нова Зеландия, Фиджи, Тонга, Самоа
 
11.07 - 22.07.2016, Георги Матеев, Казахстан, Киргизстан, Грузия, Армения

 

 

Актуализирах графика. Не виждам нещо лошо, че се задържа знамето. То идеята му е да бъде на различни места. Кой ще го занесе няма голямо значение. Ти плануваш много напред, доволно разнообразно и съответно с естествено по-дълги периоди :)

Комбинацията Азърбайджан - Тонга би определил като неповторима от друг :)

Разбира се че динамично можем да правим размествания в графика - стига да се появи нещо по-интересно (например както стана с Антарктида).

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.