Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2016


Препоръчани мнения

Ако правилно се ориентирам по картата(която търсих сума ти време, защото не ми хрумна да погледна на началната страница...) знамето не е било в Португалия. Записвам се в резервите, 14-22,10,2016 Милано, Порто, Лисабон и разни други португалски градчета, които тепърва ще уточнявам

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ако правилно се ориентирам по картата(която търсих сума ти време, защото не ми хрумна да погледна на началната страница...) знамето не е било в Португалия. Записвам се в резервите, 14-22,10,2016 Милано, Порто, Лисабон и разни други португалски градчета, които тепърва ще уточнявам

 

Добавих. Картата на знамето си е на голям централен бутон ЗНАМЕ :)

Връзка към мнение
Мирослав Василев

Гледам, че знамето не е било в Гърция (Атина). Ще бъда там от 13.09 - 14.09  :)  и ако може да бъда вписана. 

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Дани Магелани

Ако сте съгласни може да раэходим знамето до Малдивите от 31.07 до 14.08.2016

Също предлагам да го разходя до Литва 16.10-23.10.2016

Ако съм закъсняла - друг път.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Отписвам се от знамето за периода 07.09 - 11.09, т.к. ще летим преди да е пристигнало знамето.

Връзка към мнение

Силно се надявам, че Георги Матеев ще се прибере навреме на 25-ти ноември, защото ... имаме мерак да развеем знамето на едно добре познато място, но в по-широк кръг от хора. 

 

Та ... давам заявка за:

 

26.11.2016г. - 27.11.2016г. - Лондон - Кандидат-знаменосци сме: Branko, Dian, Desi75, vili_gp, desislavna, mililia, Ellena, Mary и любезната ни посрещачка - Rainy.

 

Всякакви прилики с Бари ... не са случайни! :lol:

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Силно се надявам, че Георги Матеев ще се прибере навреме на 25-ти ноември, защото ... имаме мерак да развеем знамето на едно добре познато място, но в по-широк кръг от хора. 

 

Та ... давам заявка за:

 

26.11.2016г. - 27.11.2016г. - Лондон - Кандидат-знаменосци сме: Branko, Dian, Desi75, vili_gp, desislavna, mililia, Ellena, Mary и любезната ни посрещачка - Rainy.

 

Всякакви прилики с Бари ... не са случайни! :lol:

Ха така, уговорките направени, а аз да незнам?! Наказани да черпите бира  :P

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Поканени сте официално на денонощния купон. ;)

Благодаря ;) ама аз и без покана ще се самопоканя щом ще има бира ;) пък и Галя все не мога да я хвана с нейната busy програма, добре че сте вие,че да се съберем ;) 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Благодаря ;) ама аз и без покана ще се самопоканя щом ще има бира ;) пък и Галя все не мога да я хвана с нейната busy програма, добре че сте вие,че да се съберем ;)

 

Да ти кажа ли от колко часа и аз знам? А Мари си букна билета преди час, доколкото знам  :lol:

Дотогава смятам, че ще ми дойдете на гости, но определено магеланци ни събират!

Редактирано от Гост
Връзка към мнение
Георги Матеев

Поканени сте официално на денонощния купон. ;)

Хмм аз нещо за апартамент с джакузи подочувам... Щели сте да тренирате за баните в Будапеща през януари... Branko четеш ли ме??? :P

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Хмм аз нещо за апартамент с джакузи подочувам... Щели сте да тренирате за баните в Будапеща през януари... Branko четеш ли ме??? :P

Жорка аз чета,ама ти нищо не каза.Знамето там ли ще донесеш :P

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

В  никакъв случай не ти пожелавам промяна в който и да е от планове, много ти се радвам на програмата :) Записах се за всеки случай

Редактирано от lyusi
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Тедииии, май пак от тебе ще взема знамето и пак на теб ще го предам, като гледам списъка? :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

За съжаление аз отпадам от графика :( .

Бях записал от 1 до 9 ноември - Япония, но от една седмица, пътуването стана две.

Тръгваме не на първи ноември, а на 30 октомври сутринта в 6,40 с полет до Болоня. И се прибираме на 13 ти ноември през нощта  с полет от Мадрид.

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
Гергана Пенина

Да се запиша и аз, ако има възможност 29.10-1.11 - Грузия и Армения, доколкото виждам знамето не е било там :)

Редактирано от Гергана Пенина
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравейте! От 2.12 до 30.12 ще обиколя с круиз следните дестинации: Марсилия, Барселона, Малага, Казабланка, Тенерифе, Фуншал, Барбадос, Мартиник и Гваделупа и накрая Париж. За мен ще е чест да занеса знамето по тези места :)

Връзка към мнение
Гергана Пенина

Благодаря, явно не съм разбрала правилно :) "Ако има застъпвания, изходът от сблъсъка ще се решава на база "екзотичност" на държавата" или критерият за екзотичност при мен е различен и затова се записах :) Вече ще знам, позволите ли ми да взема знамето, няма да го отстъпвам никога повече, за да мога и аз да имам снимка с него, различна от тези по сбирките :)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Записах резерв. Теди се връща на 31ви (така е отбелязала).

 

Да се запиша и аз, ако има възможност 29.10-1.11 - Грузия и Армения, доколкото виждам знамето не е било там :)

Няма проблем вземето го в Грузия.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.