Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2016


Препоръчани мнения

Да попитам , виждам графика ,но има ли някакъв срок след който да погледна ,снимките от графика ,отбелязани на картата .Пътува си знамето ,но не винаги е отчетено със снимка и флагче на картата.За това питам.Благодаря!

Връзка към мнение

Да попитам , виждам графика ,но има ли някакъв срок след който да погледна ,снимките от графика ,отбелязани на картата .Пътува си знамето ,но не винаги е отчетено със снимка и флагче на картата.За това питам.Благодаря!

 

Няма фиксиран срок, но обикновено снимките се появяват 1-2 седмици след прибирането му. Кажи от къде ти липсват снимки да изследваме :)

Връзка към мнение

Няма фиксиран срок, но обикновено снимките се появяват 1-2 седмици след прибирането му. Кажи от къде ти липсват снимки да изследваме :)

 

 

Жоро, моите снимки от Лофотенските острови не излизат на картата, а най-старателно бях добавила координати с програмата.

Редактирано от Tedy
Връзка към мнение

Жоро, моите снимки от Лофотенските острови не излизат на картата, а най-старателно бях добавила координати с програмата.

 

Излизат си на картата със знамето, я провери? http://magelanci.com/flag/

 

Не излиза вече малката карта с всяка снимка, но то е защото Bing искат да плащаме, а пък тази карта така и така не се ползва много. 

Връзка към мнение

Излизат си на картата със знамето, я провери? http://magelanci.com/flag/

 

Не излиза вече малката карта с всяка снимка, но то е защото Bing искат да плащаме, а пък тази карта така и така не се ползва много. 

Излизат само снимките на Влади, но  не и моите от високите гледки, а както ти казах добавях координати, уж... :) Не, че е драма, но сега ще правя и мадагаскарските, ще внимавам, да видим.

Редактирано от Tedy
Връзка към мнение

Излизат само снимките на Влади, но  не и моите от високите гледки, а както ти казах добавях координати, уж... :) Не, че е драма, но сега ще правя и мадагаскарските, ще внимавам, да видим.

 

Тези ги преместих в другата галерия (Магеланци по света)

защото нямаха GPS координати в тях и излизат в средата на Атлантическия океан.

Благодаря, явно не съм разбрала правилно :) "Ако има застъпвания, изходът от сблъсъка ще се решава на база "екзотичност" на държавата" или критерият за екзотичност при мен е различен и затова се записах :) Вече ще знам, позволите ли ми да взема знамето, няма да го отстъпвам никога повече, за да мога и аз да имам снимка с него, различна от тези по сбирките :)

 

Ти си на ход! Да направиш най-хубавите грузински кадри :)

Здравейте! От 2.12 до 30.12 ще обиколя с круиз следните дестинации: Марсилия, Барселона, Малага, Казабланка, Тенерифе, Фуншал, Барбадос, Мартиник и Гваделупа и накрая Париж. За мен ще е чест да занеса знамето по тези места :)

 

Имаме записани за този период. Добавих в резерв. Благодаря за ентусиазма и желанието на тези, които до момента не са участвали в инициативата.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Няма фиксиран срок, но обикновено снимките се появяват 1-2 седмици след прибирането му. Кажи от къде ти липсват снимки да изследваме :)

Например Германия -Люксембург-Белгия :)

Връзка към мнение

Тези ги преместих в другата галерия (Магеланци по света)

защото нямаха GPS координати в тях и излизат в средата на Атлантическия океан.

Да им тагна ли отново координати и да ги кача или ги оставяме така? Панорамни са и си ги харесвам. :) Всъщност аз им добавях координати, както на всички останали снимки, но нямам идея какво се е прецакало.

Връзка към мнение

Да им тагна ли отново координати и да ги кача или ги оставяме така? Панорамни са и си ги харесвам. :) Всъщност аз им добавях координати, както на всички останали снимки, но нямам идея какво се е прецакало.

 

Тагвай GPS и качвай, моля :) Не само ти си ги харесваш, а и картата-картина става все по-пълна.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Тагвай GPS и качвай, моля :) Не само ти си ги харесваш, а и картата-картина става все по-пълна.

Ок, бездруго ще си играя да правя мадагаскарските. :)

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Аз ще ходя в Португалия от 03.11 до 07.11. Виждам, че датите са свободни, пък и знамето не е било там. Ако сте съгласни, ще го заведа да разгледа ;)

 

P.S. Добавка - и във Франкфурт ще го разходя, стига да слуша :)

Редактирано от feel_the_rush
  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Хюстън, имам проблем. Нещо не съм разбрала как става или каквото, но албума ми със снимки със знамето не можах да кача в Нашето знаме около света. Сега пък не мога да го преместя. Дали да го изтрия и да го преместя или как? И другото, стори ми се, че когато има джипиес координати на снимките те автоматично се нареждат на картата, ама явно не е така... Как да ги сложа на картата, защото ми ги няма там. Пак не разбрала аз :mad: 

Връзка към мнение

Те трябва да се одобрят, за да излязат на картата. И да са в съответната галерия.

Сега съм от телефона, но по-късно ако никой не е реагирал ще погледна какво е станало.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Хюстън, имам проблем. Нещо не съм разбрала как става или каквото, но албума ми със снимки със знамето не можах да кача в Нашето знаме около света. Сега пък не мога да го преместя. Дали да го изтрия и да го преместя или как? И другото, стори ми се, че когато има джипиес координати на снимките те автоматично се нареждат на картата, ама явно не е така... Как да ги сложа на картата, защото ми ги няма там. Пак не разбрала аз :mad:

 

Ще излезнат на картата автоматично, но само ако са в точния албум - "Нашето знаме около света". Аз ще ги прехвърля лесно там, но само искам да сложиш заглавия на снимките, защото в момента са от типа на WP 20160918 14 18 24 Rich, опиши най-малкото кое е мястото в заглавието. Като влезеш в албума и снимката, би трябвало да имаш бутон за редактиране.

 

Като си готова ми пиши на лично и ще ги прехвърля :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
Гергана Пенина

Знамето е свободно и е в мен. Елена не е знаела, че е в списъка, а пък Фичо и Матеев са се отказали от Палау. Та който ще го взима да се свърже с мен :)

Редактирано от Гергана Пенина
Връзка към мнение

Знамето е свободно и е в мен. Елена не е знаела, че е в списъка, а пък Фичо и Матеев са се отказали от Палау. Та който ще го взима да се свърже с мен :)

 

До 25.11 знамето е свободно, някой ако може в последния момент да го вземе да свирка. Аз ще ходя в сряда до Кьолн, но ще е чисто служебно посещение, няма да видя нищо освен постройки до летището. 

Връзка към мнение

Да го поразходя по Албиона освен, ама не знам още дали ми се носи тази отговорност? :D

 

Но изрично уточнявам, че мога да го предам на английската група не по-рано от 27-и сутринта. 

Връзка към мнение

Да го поразходя по Албиона освен, ама не знам още дали ми се носи тази отговорност? :D

 

Но изрично уточнявам, че мога да го предам на английската група не по-рано от 27-и сутринта.

 

Английската група ще пътува на 26-ти рано сутринта.
Връзка към мнение

Английската група ще пътува на 26-ти рано сутринта.

 

 

27-и сутринта в Лондон имах предвид ;)

 

 

Знамето е свободно и е в мен. Елена не е знаела, че е в списъка, а пък Фичо и Матеев са се отказали от Палау. Та който ще го взима да се свърже с мен :)

 

Ако можете да си напаснете графика в Лондон, да запиша Meidj?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.