Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2016


Препоръчани мнения

  • 4 седмици по-късно ...

След проведена консултация с Георги Матеев, давам следната заявка:

 

19.02.2016г. - 22.02.2016г. - Бари / Лече - мини магеланско пътуване - desislavna , Dian и аз. :) 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

След проведена консултация с Георги Матеев, давам следната заявка:

 

19.02.2016г. - 22.02.2016г. - Бари / Лече - мини магеланско пътуване - desislavna , Dian и аз. :)

 

Що ме изкушаваш сега... Знаеш ли какво сладко полетче има на Раян до Бари  :blush:  С извинение за офтопика :) 

Връзка към мнение

И аз да се запиша като резерва въпреки че като гледам "наплива" - 30.01 - 18.02 - Индонезия ( Борнео, Сулавези, Западно Папуа). Още по-неудобното е че от 17.01 ще сме из магеланската дестинация Филипини...

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

И аз да се запиша като резерва въпреки че като гледам "наплива" - 30.01 - 18.02 - Индонезия ( Борнео, Сулавези, Западно Папуа). Още по-неудобното е че от 17.01 ще сме из магеланската дестинация Филипини...

Ехаааа, много интересно пътуване :)

Връзка към мнение

Нищо, следващия път. Промених графика.

03.02.2016 - 14.02.2016 silvia_b, Бразилия

Г. Матеев с Хонконг добавих в резерв, заради разминаването в датите.

А сега като гледам знамето хич не е стъпвало в Южна Америка :)

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Не знам,дали да се запиша или да не се запиша?!? Планът-страшен,а и виждам,че датите са свободни!

Много ми се иска да съм горд знаменосец на нашият символ в периода 10.06-12.06.2016 .Дано не ни мине котка път,че приключението се очертава като забележително.Та ето и моята заявака:10.06-12.06.2016-Гърция

Редактирано от krasen_denev
  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Хм, аз се записвам дълбооока дълбооока дълбооока резерва за знаменосец по настояване на мъжо, който е с огромно желание да заведе и друг освен мен на този кораб, та за 18.09-25.09 /като всъщност ще бъде от 17 самото пътуване/ на най-новия и голям кораб в света - Хармони оф дъ сийс, излиза от док май месец. Маршрута е Барселона, Палма де майорка, Марсилия /замъка Иф/ , Рим, Ла Специя /ще се ходи до Чинкуе тере най-вероятно, тъй като сме ходили и до Флоренция, и до Пиза/, Неапол /ще бъде Капри/. Та, ако случайно остане свободно и не се появи някоя друга дестинация, за мен ще бъде чест да направя и морско пътешествие на знамето. :) :) :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Нета е леко бавен при мен, та ще отразя в графика всичко при първа възможност. Записвайте се смело, за знамето се очертава пак интересна година.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз, принципно имам по-особено отношение към въпросното знаме, но все пак да кажа, че между 30.01.2016 г. и 07.02.2016 г., бихме могли да го щракнем насам-натам из все още неамериканизирана Куба и по всяка вероятност на Панамския канал. Видях, че по същото време има друга заявка за Бразилия, така че нека моята да стои в резерв и според обстоятелствата...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Яаааааааа... 28 април - 2 май знамето е свободно?!  :blink:

 

Ако mililia е съгласна да вземе знамето - на мен ще ми е трудно  :blush: - може да го разходим до Cinque Terre. Най-много да ми се скарат любвеобилно, ама аз на - рискувам  :biggrin:

Връзка към мнение

Яаааааааа... 28 април - 2 май знамето е свободно?! :blink:

 

Ако mililia е съгласна да вземе знамето - на мен ще ми е трудно :blush: - може да го разходим до Cinque Terre. Най-много да ми се скарат любвеобилно, ама аз на - рискувам :biggrin:

Щом ще ти достави кеф, разбира се, че ще го взема. Стига да ни го дадат.

Връзка към мнение

Чак сега виждам за промените и не мога да повярвам, че ще имам честта да съм знаменосец :wub:

Разбира се по преценка на ръководството нямам против да отстъпя на някой с по-интересна дестинация като Дюк например.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Аз искам да попитам,ако е свободно и ако е възможно да разходя знамето до Валенсия -08.03-12.03 или до Лондон,Париж и Барселона 22.03.-30.03 (още не е сигурно )

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Актуализирах графика. Благодарности на всички желаещи да се включат (и на резервите!).

Очертават се интересни нови дестинации :)

Ключова ми се видя 24.02 - 20.03.2016, petko - Антарктида

Така, че съм нареждал нещата съобразени с пътуването на petko.

 

И Южна Америка ще бъде нова за знамето.

Дали в Куба и Панама (Duke) или Бразилия и Аржентина (silvia_b ), това ще е му първото посещение на този континент.

 

Мерси Красене, най-накрая някой да вземе да  зачете и Гърция :) при такава масова инвазия натам.

 

Както и друг път е ставало въпрос - графика е динамичен, плановете се променят, та записвайте се :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Давам заявка за знамето за 25.09- 06.10 за Южна Корея и о-в Бали. Сега ще се уточня с luba_rizova в колко часа на 25-ти пристига и дали ще е възможно предаването, ако одобрите заявката ми :) :) 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

И Южна Америка ще бъде нова за знамето.

Дали в Куба и Панама (Duke) или Бразилия и Аржентина (silvia_b ), това ще е му първото посещение на този континент.

 

 

Без да искаш си допуснал нелепа грешка... ;)

 

Нека знамето да посети Южна Америка, видях, че в Куба вече е било...

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.