Прескочи до съдържание

Знамето на магеланците - 2016


Препоръчани мнения

Въпреки че след седмица, живот и здраве, ще съм там, пак ви завиждам за ей това:

 

 

04.08 - 11.08.2016г. - Германия, Люксембург и Белгия

 

Последните години, сигурно заради престоя ми там, направо се влюбих в тези части от Европа. Не че в другите не съм, но в онази посока мога да се връщам още много пъти, с удоволствие. :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

04.08 - 11.08.2016г. - Германия, Люксембург и Белгия.  Аз и Ellena

Сподели малко подробности- кога в Люксембург и къде в Белгия, може и ние да отскочим ако е уикенд и не са скъпи фериботите ;) Може и Галя да се включи ако няма планове и пак да си направим магеланска среща. Как ще се предвижвате със самолет и кола и или само самолет или само кола ;) Поздрави

Връзка към мнение

Сподели малко подробности- кога в Люксембург и къде в Белгия, може и ние да отскочим ако е уикенд и не са скъпи фериботите ;) Може и Галя да се включи ако няма планове и пак да си направим магеланска среща. Как ще се предвижвате със самолет и кола и или само самолет или само кола ;) Поздрави

Подробности ще пиша на лични. :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Георги Матеев

Още една актуализация.

 

Сложи 11.07 - 22.07.2016 в резервите. Оказа се, че с Теди/vlady/wilks се разминаваме за буквално няколко часа и няма как да взема от тях знамето като се връщат от Норвегия.

Връзка към мнение

Матеев, няма ли да се върнеш ден-два по-рано, че да успея и аз да се включа със знамето. Нищо че съм в резервите. На 4.06 по тъмно палим към Германия и Белгия.

Връзка към мнение

Веднага се възползвам от промяната на Жоро.

 

Записвам един Париж: 13.07-15.07.2016г.

Ще пееш Марсилезата по Шанз-Eлизе някъде между Триумфалната арка и Конкорд, ми се струва, а? ;):P

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Веднага се възползвам от промяната на Жоро.

 

Записвам един Париж: 13.07-15.07.2016г.

Мари, ако знаеш как ти завиждам :)

Париж на 14 юли- уаааау !!!!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Мари, ако знаеш как ти завиждам :)

Париж на 14 юли- уаааау !!!!

Мен такъв дъжд ме е прал баш на 14-ти юли в Париж, голямо УАУ падна тогава :)

Иначе си напълно прав - признавам, че си струва приключението да се види Париж точно на 14 юли. Франсетата ги бива в пОказните демонстрации на "свобода, равенство и братство" ;)

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Радва ме актуализацията на графика,радва!

 

И мен. Актуализирах отново.

 

 

Признавам си - това беше целта. ;)

 

Съвсем идеално съвпада и целта и факта, че знамето не е било там, а колко магеланци са ходили...

 

---

Записвайте се, не се притеснявайте. Видно е, че графикът е динамичен

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте, предлагам да заведа знамето до Москва от 24.06 до 26.06. :-)

 

Ако успеете да се засечете с Mary, тя трябва днес/утре да се върне от Италия, би било чудесно.

Гледам на картата знамето не е било в Париж? Можех да го занеса 28.05.-31.05. 2016 :)

Било е в Рим, ама все пак да дам дати 19.07-23.07.2016

 

Ще бъде баш за празника

13.07 - 15.07.2016, Mary - Франция, Париж,

а, за Рим добавих в резерв

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
Георги Матеев

Давам заявка за 28.10 до 31.10 Валенсия. :)

 

Ха, сега ако кажеш, че и с Ryanair ще пътуваш... Май ще сме заедно, и ние имаме билети за тези дати :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Да дам и още една дата -   26-27.11.2016 Берлин :)   Пътуването ми до Рим 19.07.-23.07. е сигурно. Ако някой от магеланците е там през този период, може да се видим :)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.