Прескочи до съдържание

Магелански малки обяви


Martin

Препоръчани мнения

Здравейте, подарявам 3 билета( два възрастни и един детски) за 13.09 от Дъблин до Лондон и от Лондон до София. За София е последния полет на Уиз, мисля че беше в 21 вечерта. Разбира се, трябва да се сменят имената, но ако някой има желание да ми пише 😉

П.П. от Дъблин се лети до Лутън с Раян 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

След като преди време ползвах карта за транспорт Т10 в Барселона, взета от тук, сега подарявям такава. Има 3-4 пътувания, не са много, но пък с нея може да се стигне от летището до града и обратно с Rodalies влакове. Валидна е до 31 Януари 2020 г.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Подарявам 1 карта тройка за Москва / не помня колко рубли има в нея и не съм сигурна дали ще има за едно пътуване /  и 3 бр карти за метрото в Санкт Петербург , като в две от тях има по 1 пътуване , а в третата са 2 пътувания. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Без да ви стряскам много, но виждам в тази тема масово се подаряват сим карти, някои от които вероятно на напълно непознати. Във все повече страни за купуване на предплатена карта вписват данните от паспорта. Най-вероятно няма да има проблем, но знаеш ли за какво ще използва картата човекът, на който я подариш? Може дори без да иска да направи нещо нередно, което да ти докара големи главоболия при едно върщане обратно в тази страна. 

  • Харесвам 14
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

 Подарявам два тридневни ваучера за новия Pulse Fitness & Spa, който е до бизнес парка и се открива до 10 дни.

Важат за три дни, в седмицата между 14.10-20.10.Може да се ползва абсолютно всичко включително и спато, което е на Виктория спа. Има безплатен паркинг и ресторант. Нямат времево ограничение, в смисъл може да се кисне цял ден в спато 🙂

Ваучерите са поименни, но ме увериха, че ще мога да сменя имената и да се възползват други двама. 

За съжаление отпадна аз да ги ползвам. Нека се възползва някой. Както се казва кой превари,  той завари 🙂

P. S. Дадени на @Eva eva

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Продавам обектив Nikon AF-S Nikkor 18-55mm f/3.5-5.6G II ED. По принцип съм го пуснал за 100 лева, но на някой магеланец с удоволствие ще го дам на по-ниска цена. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Няма да се вьзползвам, но ми е интересно този ваучер може ли да се ползва за багаж и места?

Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте,

имам 1 билет в повече за събитието "Леонардо да Винчи - артистът" (другарката ми се отказа). На 3ти ноември (неделя) от 18:30 в културен център G8. Цена: 12 лв + чаша вино
Давам и линк към събитието във ФБ.
Ако има някой желаещ, нека ми пише. Утре вечерта ще съм близо до центъра и ще мина да взема билетите (около 18:00).

Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте,

Имам 1 билет от Лутън за София за четвъртък, 12.12 от 22:10 на WizzAir, който няма да се използва, понеже човекът няма да лети, та билетът ще изгори. 
Въпреки, че е в последния момент, може да има някого, на когото ще свърши работа, защото полетът е разпродаден. Цената за смяна на името е 40 паунда. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Здравейте,

 

Изненадващо подарявам 2 билета за концерта на Roby Lakatos довечера зала 1 на НДК от 20:00. Ред 2. Билетите са електронни и мога веднага да ги пратя по мейла.

  • Харесвам 1
  • Браво 4
Връзка към мнение
3 hours ago, MayaS said:

Здравейте,

 

Изненадващо подарявам 2 билета за концерта на Roby Lakatos довечера зала 1 на НДК от 20:00. Ред 2. Билетите са електронни и мога веднага да ги пратя по мейла.

Знам, че всички са на магеланска сбирка, ама няма ли някой ентусиаст. 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 16.09.2019 г. в 18:43, edbloom каза:

След като преди време ползвах карта за транспорт Т10 в Барселона, взета от тук, сега подарявям такава. Има 3-4 пътувания, не са много, но пък с нея може да се стигне от летището до града и обратно с Rodalies влакове. Валидна е до 31 Януари 2020 г.

Случайно още да е свободна картата за Барселона?

Връзка към мнение
преди 56 минути , Ditmalena каза:

Продавам два билета за Лондон. Датите са 22.12 -26.12. 

@Ditmalena ако не желаете да споделяте цена - което е странно, споделете повече информация за авиокомпанията, летище и часове, защото всеки един от тези фактори може да струва малко състояние на пътуващия.

Връзка към мнение

Извинявам се. За първи път съм тук. Полета е в 13:10 на 22.12. Компанията е Еаsyjet. Връщане пак около този час на 26.12. Цена.. взела съм ги за 200€. За смяна на имена ще трябват около още около 100€.

Връзка към мнение
преди 4 минути , Ditmalena каза:

Извинявам се. За първи път съм тук. Полета е в 13:10 на 22.12. Компанията е Еаsyjet. Връщане пак около този час на 26.12. Цена.. взела съм ги за 200€. За смяна на имена ще трябват около още около 100€.

 

Благодаря за реакцията 🙂 

Ето виж какви полети има за тези дати. Преосмисли си цените. Желая ти успех!

 

 image.png.e0a407efa0453b030db9f6b8977f4849.png

 

Връзка към мнение
  • 1 месец по-късно ...

Продавам двупосочен билет Варна-Лондон (Лутън) за 130 евро 

 

Отиване - Tue, 4 FebplaneBlue.png
wizz%20air.png
Varna (VAR)
19:30
Varna Airport
London (LTN)
21:10
London Luton Airport

Връщане - Fri, 7 FebplaneRed.png
wizz%20air.png
London (LTN)
21:40
London Luton Airport
Varna (VAR)
02:55
Varna Airport
 
 
Връзка към мнение
28 minutes ago, plamenm said:

Продавам двупосочен билет Варна-Лондон (Лутън) за 130 евро

Предполагам знаете, че смяната на име е 90€ за двете посоки.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.