Прескочи до съдържание

Как намерихте форума и сайта?


  

627 магеланци са гласували

  1. 1. Как ни открихте?



Препоръчани мнения

Виж дали можеш да врътнеш профилната снимка, освен ако не е някоe арт изпълнение като на нашия приятел captain_oveour :)

 

Щом има проектантска фирма, работата е повече от ясна :)

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте и от мен.

 

Попаднах на сайта съвсем случайно. Търсих информация за Кения и попаднах на чудесен пътепис тук. След кратко воайорстване.. се регистрирах.

 

Чудесни сте! :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Здравейте,

Предстои ми пътуване до Макон- Франция. Научих, че до Лион се стига най- лесно с автобус /тъй като няма директни полети/.

И оттам трябва да хвана влак. Представям си огромна гара с много перони -как да намеря правилния.....Започна едно ровене

в Гугъл за влакове, разписания и т.н.... И така попаднах на Магеланския пътеводител. Много обичам да пътувам, но винаги се информирам за местата, които пи предстои да посетя. И така- надявам се да си бъдем полезни взаимно.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Аз научих за него от Галя Радева, Рейни, не съм сигурна как точно се подвизава тук, Тя си идваше една Коледа от Лондон и направи среща на Магеланци и нейни познати, изкушени от писането/аз съм от тях/, в София,  и така попаднах сред Магеланци и чух много истории...и до сега се срещаме с тях под статусите Галя във Фейсбук, така че щом решихме да тръгнем къмТоскана се регистрирах тутакси ... 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

Хахахаха...да споделя и аз как открих форума - като търсех начини и опити за обезщетения при закъснели полети :lol:

 

Това се случи на първото ми самостоятелно организирано семейно пътуване.

 

Сега седя и чета - че тя организацията би могло да протече далеч по-лесно,

ако бях се натъкнал на този форум по-рано. Но това нямаше как да се случи,ако

не бях се самоорганизирал и не бях влязъл в колизия с аерокомпанията.

 

С две думи - много съм доволен и се надявам да бъда и аз полезен в обозримо бъдеще.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

От Аерохроники се прехвърлих тук. За повече информация! А пътешествията "по света и у нас" се превърнаха от удоволствие в скъпоструваща мания. Е, все за нещо трябва да си харчим парите. Но от пътешествията поне остават уникални спомени. От тежки и изнервящи летни ремонти вкъщи- не! Вманиячих се да пътувам в началото на тази година/2016/, и от март до сега/юли/ посетих 8 страни, като само в Гърция бях 4 пъти! Ах, а колко още планове имам!!!!!! Най-голямата ми мечта, която с нетърпение чакам да се реализира, е Мексико. По план- април 2017. Като испанист по образование, отвътре ме тегли натам, към далечна Латинска Америка, и една по една явно ще падат крепости- след Мексико, Гватемала, Никарагуа, Коста Рика, Панама..... та чак до Аржентина.

Редактирано от muchachote
  • Харесвам 7
Връзка към коментар

и една по една явно ще падат крепости- след Мексико, Гватемала, Никарагуа, Коста Рика, Панама..... та чак до Аржентина.

 

Бра'о, бе! Конкистадор! :)

 

От март до сега 8 държави... Случайно фамилията ти да е Матеев? :)

Редактирано от captain_oveur
  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Здравейте,

Казвам се Вили и попаднах на сайта в началото на годината, когато търсех информация за пътуване до Исландия, открих много полезни теми и мнения, и то не само за тази дестинация. Досега не съм писал, защото в повечето случаи информацията, която е споделена е достатъчно изчерпателна и отговаря на всичките ми питания, нито имам с какво да допринеса за други дискусии.

 

Като цяло обичам да пътувам по всякакви начини - самолет, влак, автобус, кола, велосипед и пеша, като съм посещавал предимно европейски дестинации, САЩ, Зимбабве, Тайван.

 

Тази година се отчетох със седмица в Лисабон, а пътуването до Исландия е след два месеца, като вече сме скромна група от 7 ентусиаста и информацията от тук ни помогна много.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Здравейте, накрая реших да се регистрирам и аз ,макар че доста  време чета много във форума .Намерих ви в  гугъл някакви казуси за самолетни билети. От 15 г. се занимавам с  търговия и внос на леки и лекотоварни МПС по поръчка  и  авточасти   . Форума  и потребителите   са страхотни но така става  когато човек пътува много кръгозора му се разширява .Обичам да пътувам  много със самолет,  влак но не в България ,кола и пеша може би зодията е виновна за това Стрелец.Надявам и аз да мога да помогна в близко бъдеще на Магеланци . ;):) 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...

Здравейте,казвам се  Върбинка Личева,скоро се регистрирах във вашия сайт,предстои да се представя с няколко думи.Гласувах с ДРУГО за намирането на сайта и обяснявам....Моя близка и спътничка  в пътешествията ми каза,че е попаднала на Магеланци.ком,описа вълнуващите четива и аз проверих информацията!Благодарна съм и,смятам да почета доста!С уважение!

  • Харесвам 7
Връзка към коментар

Здравейте,казвам се  Върбинка Личева,скоро се регистрирах във вашия сайт,предстои да се представя с няколко думи.Гласувах с ДРУГО за намирането на сайта и обяснявам....Моя близка и спътничка  в пътешествията ми каза,че е попаднала на Магеланци.ком,описа вълнуващите четива и аз проверих информацията!Благодарна съм и,смятам да почета доста!С уважение!

 

А така, всички SEO експерти (такива, които уж ти повдигат резултата в гугъл) да се застрелят, няма нищо по-добро от уста на уста :)

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Еле пък, ЕЖК е най - сигурната реклама.:)

Аз, например, за да не разказвам едно и също по сто пъти кат се върна от нейде си,всички съм ги пратила тук да четат.Като изчетат що съм изнаписала, тогава дообяснявам. Особено за екзотичните места, дето на всички им е интересно.Преди ме заболяваше устата да повтарям едно и също на всичките си приятели и познати.И преди пишех по разни сайтове, но никой не беше и не е на нивото на Магеланци.Та сега ми е хем лесно, хем безкрайно приятно тук.:)

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
  • 3 седмици по-късно ...

Привет Магеланци.По случайност Ви открих,търсих инфо и така.Никаква магия :) Абракадабрата започна,когато се регистрирах...страхотни пътеписи,полезна информация,увлекателно написано..има хъс,има желание...почувствах се на място.

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
  • 1 месец по-късно ...
  • 4 седмици по-късно ...

За да съм коректен - ще отговоря - от мой приятел, магеланец отскоро. Но съм "магеланствал" от началното училище - събрал  съм колекция от пощенски картички от почти цял свят. И съм мечтаел да посетя местата, откъдето са ми изпращани. Дано ми стигнат дните да посетя и половината от тях!

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

Здравейте,

аз съм от бавните, но надявам се да стана славна. Намерих ви когато пак ми се доходи на Мадейра. Рекох да проверя до колко е адекватна предложената от някои цена. Попаднах на пътеписа на Островитянина и от там ...при МОИТЕ ХОРА.

Толкова обичам да пътувам, че ми е все едно кой,как,кога и защо ще каже -хайде,.... Пък когато никой не го казва, си го казвам сама. И тръгвам. Съобразявам се само със свободното си време и наличните средства.

До сега съм пообиколила Европа и Босфора,който май в единия се край е азиатски.

Когато преди 6 години си правих програма за Мадрид и ровех из чуждите сайтове се питах как да нямаме и нещо на български. Сега ме е яд, че не проверявах по-често дали не се е появило. Пропуснала съм цели 3 години от вашето раждане.

Хвала на Основателя!

  • Харесвам 14
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.