Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

На 8/23/2017 в 23:34, Георги Матеев каза:

Някаква идея кога пускат в продажба полетите от април 2018 нататък?

We have just announced the launch of our Dublin summer 2018 schedule 

 

Почна се, стискайте палци :)

Редактирано от 45#2
Връзка към мнение
Цитат

Ryanair, Europe’s No.1 airline, today (31 Aug) launched its London summer 2018 schedule, with 168 routes in total, including 5 new London Stansted routes to Aalborg, Dusseldorf (Weeze), Frankfurt, Oradea and Pardubice, and a new London Luton route to Bydgoszcz.

 

Дали няма и от България да пуснат нещо ново :rtfm:

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение

това май е ново

image.png

 

В допълнение, при избор на пътник между 2 и 11 години, излиза това съобщение:

Цитат

 

Good news! Free reserved seats for children under 12
At least one adult on this booking must buy a reserved seat... but up to 4 children (under 12) will get free reserved seats.

 

 
Редактирано от 45#2
Връзка към мнение
преди 2 минути , Гост каза:

И това май е ново

image.png

Няма как да е нов. Има полет дори и днес. Ако беше нова дестинация, щеше да има полети най-малко за след 2-3 месеца.

  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 1 минута , chandni каза:

Няма как да е нов. Има полет дори и днес. Ако беше нова дестинация, щеше да има полети най-малко за след 2-3 месеца.

Менюто за избор на пътници имах предвид :biggrin:

Връзка към мнение

Нискотарифна авиокомпания ще извършва целогодишни полети до Бургас

 

Говори се за две нови целогидишни дестинации (две столици, два пъти седмично) на нова АК.

Не се споменава коя АК, но не е Уиз, понеже те вече летят от Бургас целогодишно. Освен това се говори за осигуряване на фонд за реклама на Бургас като туристическа дестинация. А точно такава е практиката при Ryanair. Дано!

Редактирано от vorbis
  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 33 минути , vorbis каза:

Говори се за две нови целогидишни дестинации (две столици, два пъти седмично) на нова АК.

 

Леко уточнение, че поне в статията никъде не се говори за столици. Иначе и аз си мисля, че в бъдеще авиокомпаниите ще поглеждат все по-сериозно към Пловдив, Бургас и Варна. Трябва да изчакаме данните за трафика за октомври/ноември за летище София, но си мисля, че там вече няма голям потенциал за разтеж.

Редактирано от tch
Връзка към мнение

Някой знае ли дали райанер има прокрама флекс, като уиз ? Искам да си сменя едно пътуване от уиз на райн. Но искам да имам опция да го откажа, ако нещо не съм в състояние да пътувам....:)

Връзка към мнение

Имам нужда от съвет.В края на октомври трябва да пътувам до Бергамо,но цената на Уизз е луди,луди жаби.Остава варианта до Малпенса с Райан,до края на деня имат някакво намаление и от там с автобус до Бергамо,но пак излиза скъпо.Знам,че цените са най-ниски два месеца-до месец и половина преди полет.Чудя се дали да изчакам Уиз,но от 154лв колко да паднат.

Другия ми въпрос-някъде бях чела,че Раян дават възможност да се откажеш от закупен билет до 24ч след резервация,това актуално ли е?

Връзка към мнение

До 24 ч след закупуването можеш да промениш маршрута, но за канселиране не съм много сигурен, май не го допускат.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 27 минути , iMari каза:

Мерси ,но не ме устройва трябва да съм там предния ден:)

Полетите на Раян през октомври стартират май от тази дата... От Пловдив, де. Нямам идея дали няма да пуснат нещо и преди това - моя близка каза, че летището все още имало процедурни проблеми с договорите, но можеш да ги следиш за всеки случай, като план "Б". 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Не е кой знае колко по-евтино (30 лв. надолу), но все пак -   Wizz на 28.10 jetcost.it ----- volagratis, ако имаш познат с чужбинска Американ Експрес

Зададох еднопосочен, че не знам кога ти е връщането.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ryanair за 19,19 Евро не те ли устройва? На фона на цената която wizz предлагат мисля, че това ти е по-добрия вариант. За 27-28 Октомври говоря.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, iMari каза:

Имам нужда от съвет.В края на октомври трябва да пътувам до Бергамо,но цената на Уизз е луди,луди жаби.Остава варианта до Малпенса с Райан,до края на деня имат някакво намаление и от там с автобус до Бергамо,но пак излиза скъпо.Знам,че цените са най-ниски два месеца-до месец и половина преди полет.Чудя се дали да изчакам Уиз,но от 154лв колко да паднат.

Другия ми въпрос-някъде бях чела,че Раян дават възможност да се откажеш от закупен билет до 24ч след резервация,това актуално ли е?

От Малпенса до Бергамо е 18€ (еднопосочен) с автобус. Това не компенсира ли разликата в цената?

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Варианта с Раян е със сигурност по-изгодния,дори с включен трансфер Малпенса - Бергамо.Пропуснала съм,че от Пловдив летят до Бергамо,за малко да ми свърши работа.Благодаря на всички за отговорите.:)

 

П.П.Ако някой е пътувал с шатъла Малпенса- Бергамо - има ли смисъл да се купува онлайн предварително или има достатъчно места?

Връзка към мнение
преди 6 часа, liliya каза:

От Малпенса до Бергамо е 18€ (еднопосочен) с автобус. Това не компенсира ли разликата в цената?

На мен от Бергамо до Малпенса ми взеха  20 евро.Май са ми взели малко повече:mad:.Бях ноември, сега може да е по-евтино. @iMari При нас имаше много  свободни места.

 

Редактирано от Иван Попов
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

От сайта на Теравижън си купувах билети. Малпенса-Милано 8 евро, Бергамо-Милано 5 евро. Когато аз бях там /ноември 2016/ имаше достатъчно места в автобусите.

Връзка към мнение
преди 9 часа, Иван Попов каза:

На мен от Бергамо до Малпенса ми взеха  20 евро.Май са ми взели малко повече.Бях ноември, сега може да е по-евтино. @iMari При нас имаше много  свободни места.

 

На самия билет е изписана цената. За деца( не зная до каква възраст обаче) е 5€. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 10 часа, iMari каза:

Варианта с Раян е със сигурност по-изгодния,дори с включен трансфер Малпенса - Бергамо.Пропуснала съм,че от Пловдив летят до Бергамо,за малко да ми свърши работа.Благодаря на всички за отговорите.:)

 

П.П.Ако някой е пътувал с шатъла Малпенса- Бергамо - има ли смисъл да се купува онлайн предварително или има достатъчно места?

Няма смисъл от предварително купуване на билети. Автобусите са през час и спирката е 5 , пред изход 4.  Билет си взимаш от шофьора или от гишето  срещу изход 4 на летището. Пътува се 2 ч. и не се минава през Милано , има спирка на летище Бергамо и после  в града. Първият автобус е 9.15ч.

Редактирано от liliya
  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   4 магеланци

    • Travelling Guinea Pig
    • Branko
    • Lindt
    • ttashkov
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.