Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

преди 45 минути , Alexander каза:

Видях тази обява, но ми е чудно кой ще се възползва от опцията, да си губи времето и да ходи 2 пъти до летището...

при полет преди 7 сутринта е доста вероятно да спиш до летището

Връзка към коментар
13 minutes ago, Ивански said:

Здравейте ,

има ли вариант да сваля цената за Венеция 13-23.12.2019 ?

В сайта на Раян е 31евро и в двете посоки .

Благодаря.

Ето и малко по-добра цена:

image.png.fcd861bb2083a3c4293a5c24a2f3e898.png

Връзка към коментар
преди 1 минута , Ивански каза:

Благодаря .

това е испанската версия на сайта ,нали ?

Та цената е наполовина Дали няма до.такси при резервацията ?

Цената е с членство edreams prime  за 55е на година.

Миналият декември,че и януари от/до Венеция имаше билети по 5 евро,но никой не може да ти даде гаранция,че пак ще има.🙂Аз бих купила връщането,защото датата е непосредствено преди празниците и бих изчакала с отиването.Много възможно е да падне или да излезе оферта,която да смъкне цената.

Връзка към коментар
14 minutes ago, Мари Николова said:

Цената е с членство edreams prime  за 55е на година.

Миналият декември,че и януари от/до Венеция имаше билети по 5 евро,но никой не може да ти даде гаранция,че пак ще има.🙂Аз бих купила връщането,защото датата е непосредствено преди празниците и бих изчакала с отиването.Много възможно е да падне или да излезе оферта,която да смъкне цената.

Оф, забравих че наистина е с членство, но аз си го платих, и досега с 4 билета соф-вар на бгеър съм го избил наполовина.

Между другото купих Каламата-София за 18.08 за 3-ма, на скромната цена 3х0.65 = 1.95 EUR, цяло евро под сайта на Райън 🙂 .

Ако цената не мръдне надолу в тези граници за отиването на 11-ти, сигурно няма да летя, но не устоях на отстъпката от 1.05 евро 😉 ..

 

@Ивански реално с тези 2 билета "избиваш" 30 евро от 55-те за edreams prime членство т.е. ако имаш пътувания за следващата година, може да излезеш много скоро на плюс 🙂 

Връзка към коментар

Цената с Edreams prime ми излзиза около 30 евро ,срещу 60евро на Раян .Аз ще взема 3 или 4 билета ,т.е от тази покупка е избит. 

Къде мога да прочета по подробно за Edreams Prime ?

Извинявам се за глупавите въпроси ,но досега само от сайта на Раян съм вземала.А като Ви чета как  сваляте цените и аз се изкушавам.

Връзка към коментар
преди 10 минути , georgebg каза:

Оф, забравих че наистина е с членство, но аз си го платих, и досега с 4 билета соф-вар на бгеър съм го избил наполовина.

Между другото купих Каламата-София за 18.08 за 3-ма, на скромната цена 3х0.65 = 1.95 EUR, цяло евро под сайта на Райън 🙂 .

Ако цената не мръдне надолу в тези граници за отиването на 11-ти, сигурно няма да летя, но не устоях на отстъпката от 1.05 евро 😉 ..

 

@Ивански реално с тези 2 билета "избиваш" 30 евро от 55-те за edreams prime членство т.е. ако имаш пътувания за следващаат година, може да излежеш много скоро на плюс 🙂 

И аз току що си взех Прайм,точно заради работни пътувания до морето и от два билета спестих 92лв.Т.е. с третия вече ще съм напред🙂

Защо ти пък да си толкова назад като масово билетите са по 7-8евро?

И да не оспамваме повече темата - наистина има изгода от Прайм,ако предвиждаш повече пътувания през годината дори и с Раян.

преди 1 минута , Ивански каза:

Цената с Edreams prime ми излзиза около 30 евро ,срещу 60евро на Раян .Аз ще взема 3 или 4 билета ,т.е от тази покупка е избит. 

Къде мога да прочета по подробно за Edreams Prime ?

Извинявам се за глупавите въпроси ,но досега само от сайта на Раян съм вземала.А кто Ви чета как  сваляте цените и аз се изкушавам.

Ето линк към условията.Отстъпката на Прайм е най-голяма ако пътуваш сам,за двама души цената също е добра,но за повече отстъпката много намалява.За да добиеш представа пробвай с един билет,после с повече,да видиш каква цена ще ти даде.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
3 minutes ago, Мари Николова said:

И аз току що си взех Прайм,точно заради работни пътувания до морето и от два билета спестих 92лв.Т.е. с третия вече ще съм напред🙂

Защо ти пък да си толкова назад като масово билетите са по 7-8евро?

И да не оспамваме повече темата - наистина има изгода от Прайм,ако предвиждаш повече пътувания през годината дори и с Раян.

Защото си "смятам" отстъпката спрямо цените на другите сайтове с отстъпки т.е. най-ниско съм ги открил на към 15-16 EUR за моите дати, а с prime ги купувам на 8.88 ... просто гледна точка 🙂 

Връзка към коментар
преди 3 минути , georgebg каза:

Защото си "смятам" отстъпката спрямо цените на другите сайтове с отстъпки т.е. най-ниско съм ги открил на към 15-16 EUR за моите дати, а с prime ги купувам на 8.88 ... просто гледна точка 🙂 

Да,така е най-прецизно и точно.Подобни сметки и аз си направих преди да купя членството и видях колко повече спестява спрямо другите сайтове.Още повече,че мога да закрия поне две карти,които държа само за отстъпки по сайтовете.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Благодаря , 

ще прочета подробно и ще реша дали да закупя прайм.

Ако закупя за мен и детето билет,ще мога ли да взема и за мъжа ми и др.дете с този прайм.

Или трябва аз винаги да фигурирам в резервацията?

Връзка към коментар
В момента, Ивански каза:

Благодаря , 

ще прочета подробно и ще реша дали да закупя прайм.

Ако закупя за мен и детето билет,ще мога ли да взема и за мъжа ми и др.дете с този прайм.

Или трябва аз винаги да фигурирам в резервацията?

Трябва да си в резервацията.

Връзка към коментар

Благодаря Мари , 

сега превъртях вариантите и с Прайм за 2 в и 2 деца ми дава цена 48,22 срещу 62евро в сайта на Раян.

Какво ще ме посъветвате ?Или да мина на варианта да купя билети за връшане и да чакам да падне цената на отиване ?

Връзка към коментар
преди 2 часа, georgebg каза:

но не устоях на отстъпката от 1.05 евро 😉 ..

Браво, но не се прави така. Кажи колко процента са тези 1.05 евро от реалната цена, че да ти завидим благородно и да те поздравим заслужено. 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, Ивански каза:

Благодаря Мари , 

сега превъртях вариантите и с Прайм за 2 в и 2 деца ми дава цена 48,22 срещу 62евро в сайта на Раян.

Какво ще ме посъветвате ?Или да мина на варианта да купя билети за връшане и да чакам да падне цената на отиване ?

Каквото и да те посъветваме,ти най-добре можеш да прецениш:)

Ако ще пътувате често в период от една година,Прайм ще е изгоден.Имай предвид,че никой не знае докога това членство ще дава добри цени, особено за четирима.Според мен най-добрият вариант е да си накупите билети веднага след като вземеш Прайм за каквито дестинации са ви на сърце,така че да сте сигурни,че сте избили тези 55евро.:)Конкретно Раян не са критерий,защото за зимните месеци традиционно пускат билети по 1,2 или 5 евро.Разгледай какви отстъпки ти дава членството и за други авиокомпании.За Уизз например дава страшно добри цени, бие всякакви Дискаунт клубове,но максимум за двама.За БГ ер споменахме.Добър заместител е на членството на Волотеа,за Изиджет също е изгодно.Понеже сте четирима,може да купите по един Прайм за всеки възрастен и всеки да пътува с по едно дете.Като поразцъкате,ще може да вземе най-правилното 

решение:)

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
3 minutes ago, Ивански said:

Благодаря ,

ще разгледам вариантите тази вечер и ще преценя.

Последен въпрос -този прайм само за полети ли е ?А за хотелски резервации?

За полети е само.

 

Връзка към коментар
Преди 1 час, Ivko каза:

Да но най-добра цена дава за един само т.с. за члена. А не знам някой да пътува сам поне не винаги и повечето цени не могат да бият цените на Уиз с членството.

Зависи от цената,а и от дестинацията.Но да,прав си за повечето случаи.Затова написах максимум за двама,тогава дава цени около и под Дискаунт клуба.Освен това идриймс правят номера и цената може да е различна  през телефона и през PC.Понякога пък не излизат полетите на Уиз и Раян.А понякога дава цена с Виябай:blink:Идеята ми беше,че с едно членство си набавяш отстъпки за всички авиокомпании,сходни,а в някои случаи и по-добри от членството само за една авиокомпания,а и спестяваш от подръжката на карти за отделните сайтове.А вече дали ще пътувате с един Прайм или ще се купува по един за всеки член на семейството е въпрос на сметки и планове:rolleyes:

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
1 hour ago, Мари Николова said:

понякога дава цена с Виябай:blink:

Случва се 😉 затова отиваш на профила си и после пак на търсене или се логваш наново и се оправят цените 🙂 

Иначе удобството в сравнение с другите въртележки е несравнимо - няма врътки с имена, мейли, карти, може да се плаща и с пейпал, никога няма проблем с грешки при  завършването на резервация и т.н., на всикчото отгоре заявих фактура за един полет и взех за всеки да получавам - май засега няма да ми свършат работа, но интересното е, че за билет 8 евро ми издава фактура за 22 евро 🙂 .

Връзка към коментар

Но да понякога има и доста добри цени. В момента гледам полет Лисабон-Порто в сайта на Tap Portugal е 39.50 евро, а дриймса ми го дава за скромните 17.50 евро 😀 за двама цената скача с 10 евро на 27, но пак е добре, а полети от 12 ги сваля на 7

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Драмата с местата винаги е болна тема 😀 та при Уиз ако много искам да седим един до друг чекирам и ако размества си сменям едното място с доплащане и така плащам само едно място. Дали и при Раян така може за да не плащам две места, но пък сега са по евро,а ако чакам до последно да отвори чекина после може и да ми излезе по-скъпо едното място от колкото сега да взема две.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
10 minutes ago, Ivko said:

Драмата с местата винаги е болна тема 😀 та при Уиз ако много искам да седим един до друг чекирам и ако размества си сменям едното място с доплащане и така плащам само едно място. Дали и при Раян така може за да не плащам две места, но пък сега са по евро,а ако чакам до последно да отвори чекина после може и да ми излезе по-скъпо едното място от колкото сега да взема две.

Точно така правя и при Раян, в последния момент е по-скъпо, но пък преценявам ситуацията дали искам да съм до жена ми или не, взависимост от това дали по време на приготовленията не сме се скарали 😉 ...

Връзка към коментар

Ryanair са на почетното трето място в класацията на Skytrax за най-добрите нискотарифни авиокомпании в Европа за 2019г.

Първите две места се заемат от EasyJet и Norwegian.

 

 

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
преди 50 минути , Таньо каза:

Ryanair са на почетното трето място в класацията на Skytrax за най-добрите нискотарифни авиокомпании в Европа за 2019г.

Първите две места се заемат от EasyJet и Norwegian.

 

 

Според тукашната преса ( испанската ) на първо място са Norwegian.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   4 магеланци

    • Бръмбар
    • ДиянаВ
    • Essy
    • ivan69
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.