Прескочи до съдържание

Ryanair - мини новини и въпроси


Препоръчани мнения

преди 6 минути , Ивайла каза:

Здравейте, интересува ме полета Пафос – София на 15.07, който излита от Пафос в 07:05 ч. сутринта -  каква е вероятността да закъснее. Самолетът от там ли тръгва или се чака от друго място?

Нощува там. Пристига в 00:20 от Лондон.

PFO-SOF.png

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

https://www.flightradar24.com Трябва да се кликне върху регистрацията на самолета, изпълняващ полета, за да се видят предишните ротации. Естествено гледа се за минал период - няма как да видиш за в бъдеще кой самолет какви ротации ще прави.

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, chandni каза:

https://www.flightradar24.com Трябва да се кликне върху регистрацията на самолета, изпълняващ полета, за да се видят предишните ротации. Естествено гледа се за минал период - няма как да видиш за в бъдеще кой самолет какви ротации ще прави.

На airportia ги дава с повече история.

 

преди 12 часа, epetkov каза:

Покупката на Malta Air от Ryanair e факт :  https://www.investor.bg/evropa/334/a/ryanair-kupuva-maltiiski-startyp-283806/

Да понамалят цените между Малта-Италия освен където са най-силни Майлтийците друго положително май не виждам.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Моля някой да ми каже как да променя регистрация и да я направя за дете. Купил съм два по отделни билети днес от посредник,единият трябва да е за дете. Свързах се по чата с Ryan те казаха, че всичко е ок и ще мога да чекирам детето безплатно на летище но резервация още стои не променена, някакви идеи какво да правя. 

Връзка към коментар
преди 31 минути , Божидар каза:

Купил съм два по отделни билети днес от посредник

Чатът, действително,  оправя всякакви грешки, но не съм чувал дете да е на отделна резервация.  Децата винаги трябва да са с възрастен в  резервация.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , epetkov каза:

Чатът, действително,  оправя всякакви грешки, но не съм чувал дете да е на отделна резервация.  Децата винаги трябва да са с възрастен в  резервация.

купува за един възрастен и се обажда да го сменят на дете

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
34 minutes ago, Божидар said:

Моля някой да ми каже как да променя регистрация и да я направя за дете. Купил съм два по отделни билети днес от посредник,единият трябва да е за дете. Свързах се по чата с Ryan те казаха, че всичко е ок и ще мога да чекирам детето безплатно на летище но резервация още стои не променена, някакви идеи какво да правя.  

На мен ми го промениха през чата. Трябваше да се платят задължителните 6€ за място, добавиха ги към едната резервация, пуснаха ми линк и доплатих 6-те ойро. После казаха- безплатен чек-ин на гише. Обаче аз успях да чекирам предварително заради едно объркване...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 12.06.2019 г. в 12:59, vinidj каза:

Да понамалят цените между Малта-Италия освен където са най-силни Майлтийците друго положително май не виждам.

Предлагам да се вгледаме в дестинациите до/от където лети Air Malta!

Предлагам да се вгледаме на кои летища кацат самолетите и в кои часове от денонощието са полетите.

Предлагам и да помислим в комбинация с мощта на Райънеър и присъствието ѝ на други летища какви възможности се откриват.

 

Лично аз съм доволен! 🙂

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 2 часа, Божидар каза:

Моля някой да ми каже как да променя регистрация и да я направя за дете. Купил съм два по отделни билети днес от посредник,единият трябва да е за дете. Свързах се по чата с Ryan те казаха, че всичко е ок и ще мога да чекирам детето безплатно на летище но резервация още стои не променена, някакви идеи какво да правя. 

аз също имах такъв проблем и от чата се опитаха да ми помогнат, но тъй като резервацията беше отделна от моята, ми казаха че уж нещо отбелязали на резервацията на детето (след като им обясних да ги свържат двете резервация-защото дете под 16 по техните правила няма право да пътува само) и ще трябва да го чекирам на летището.... пътуването е много в бъдеще и не мога да помогна дали всичко ще е наред...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 29 минути , jorocontrola каза:

Бъди великодушен към нас и сподели 🙂

Нищо конкретно, но все пак:

 

По-бръз достъп до Турските курорти със самолет. Потенциално - по-евтин.

Достъп до Тунис и морските му курорти, потенциално по-евтин.

Достъп до централните летища във Франция и Италия, а и повечето европейски столици.

Евтини нощувки в Малта при необходимост от преспиване, кратък, евтин и удобен трансфер от/до летище.

Връзките, които се получават от мрежите на Райънеър понастоящем и тези на Air Malta.

Може и да звуча оптимистично, но ако Райънеър успеят да реализират идеята да има прекачвания по техни линии на един билет ще разбият конкуренцията завинаги и това придобиване за мене е стъпка по-близо до реализацията на тази възможност.

 

Сигурно ще намеря и други ... 🙂

 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар

те не могат да ги свържат наистина, може да се сложи като коментар, че е свързана с друга резервация, но това не се вижда от пътника

щом са казали, че е направено, трябва да им вярваш, то иначе ...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Дайте някаква идея за евтино връщане от Берлин. Пътниците имат билети София - Берлин Шьонефелд и търсят връщане на 19 или 20 юли от там, но цените на Rayan за тези дати са 123 евро на човек  и вървят само нагоре. Гледах връщане от Berlin Tegel, 117 евро е. С прекачване също нищо под 100 евро не ми излиза. Идеи за автобус до някъде от Берлин и от там полет?

Връзка към коментар
5 minutes ago, Яничка said:

Дайте някаква идея за евтино връщане от Берлин. Пътниците имат билети София - Берлин Шьонефелд и търсят връщане на 19 или 20 юли от там, но цените на Rayan за тези дати са 123 евро на човек  и вървят само нагоре. Гледах връщане от Berlin Tegel, 117 евро е. С прекачване също нищо под 100 евро не ми излиза. Идеи за автобус до някъде от Берлин и от там полет? 

Може да видите Flixtrain докъде стига и евентуално самолет от там.

Връзка към коментар
Мирослав Василев

Берлин Шонефелд (SXF)  Будапеща (BUD) - 08:05 - 09:35 - 35 евро

 

https://wizzair.com/bg-bg#/booking/select-flight/SXF/BUD/2019-07-20/null/1/0/0/0/null

 

Будапеща (BUD)  София (SOF) - 13:50 - 16:10 - 52 евро

 

https://wizzair.com/bg-bg#/booking/select-flight/BUD/SOF/2019-07-20/null/1/0/0/0/null

 

Полетите са на 20 юли

 

Общо 87 евро

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 18 минути , Alexander каза:

Видях тази обява, но ми е чудно кой ще се възползва от опцията, да си губи времето и да ходи 2 пъти до летището...

Някой като @Георги Матеев. Лети от Станстед до ... Тимбукту сутринта. Отива вечерта, оставя си багажа, взима късен полет до Европа и обратно без да слиза от самолета и по тази причина без багаж, и се връща точно за чекирането за сутрешния полет.

  • Харесвам 3
  • Смея се 9
  • Замислям се 2
Връзка към коментар
20 minutes ago, Alexander said:

Видях тази обява, но ми е чудно кой ще се възползва от опцията, да си губи времето и да ходи 2 пъти до летището...

Ако летиш с прекачване и имаш една нощувка между двата полета, може да е удобно. Другото удобство е, че не трябва да ставаш много рано за да чекираш багажа.

1 minute ago, Zaro said:

Някой като @Георги Матеев. Лети от Станстед до ... Тимбукту сутринта. Отива вечерта, оставя си багажа, взима късен полет до Европа и обратно без да слиза от самолета и по тази причина без багаж, и се връща точно за чекирането за сутрешния полет.

@Георги Матеев лети само с ръчен багаж, но на друг може да му е полезна опцията 🙂

Връзка към коментар
преди 2 минути , Ивански каза:

В сайта на Раян е 31евро и в двете посоки .

62  за двупосочен билет в този период е  много добра цена. Евентуално отиването може да падне, но стрували си усилията за някакви 10-15 евро?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.