Прескочи до съдържание

Wizz Air кредитна карта от ДСК


Георги
Съобщението е добавено от Георги,

Банка ДСК вече не участват във форума, при въпроси използвайте стандартните канали за контакт. 

Препоръчани мнения

Да ни е честито! Отдавна чаках такава карта, сега остава ДСК да благоволят да ми отпуснат една (поредната).

Условията са чудесни за семейно пътуващи като мен. Единственото, което не ми харесва е лимитът от 40000лв оборот (реално макс. 800лв кешбек). Ето подробно разписани условията:

https://dskbank.bg/docs/default-source/документи-за-кредитни-карти/условия-на-бонус-програма-dsk-wizz-air.pdf

Ако правилно съм разбрал, валидността на точките е до 2 години в ДСК и още една година след прехвърлянето към wizzair.com. Което също е съвсем приемливо.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Освен да си плащам всички сметки с тая карта само и да я давам на роднини и познати да купуват та да натрупам баланс от точки 😁 току виж за една година взема един двупосочен билет. Само не знам защо на макетата им дават хем точки за 'добре дошли' хем 11% лихва

Редактирано от Ivko
Връзка към мнение

За хора редовно пътуващи с  Wizz,  годишната такса на картата се "избива" още с безплатното членство и всичко останало е вече бонус.  През сайтовете не съм виждал цена по-ниска от 5 лева спрямо цената на Wizz Club и то при ограничението да купуваш веднъж на три месеца,  ако не прилагаш пируети които я минат,  я не. 

Засега не бих си извадил ,  защото членството си го покривам с wizz кредити от booking , както и част от полетите. Напоследък обаче най-редовно други сайтове дават по-добра цена и няма смисъл да резервирам само заради тия 10% off към Wizz. 

преди 5 минути , Гост каза:

Къде пише, че ти дават (и какъв вид) wizz discound club членство?

 

"

  • Получавате безплатно високо ниво на членство в програмата Wizz Discount Club. Като член на програмата, ползвате допълнителни отстъпки от цената на самолетни билети и други услуги на www.wizzair.com при всяко Ваше пътуване с Wizz Air.

  • Отстъпките, които ползвате, като член на Wizz Discount Club, важат и за ваши придружители по време на полета – до максимум 5 други лица"

https://dskbank.bg/индивидуални-клиенти/банкови-карти/кредитни/детайли-за-кредитни-продукти/индивидуални-продукти/кредитна-карта-dsk-wizz-air

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 5 минути , stanimir каза:
 

Благодаря, аз в pdf-a търсех инфо...

Както е написано, не се знае за какъв период  членството.

В другите държави го дават само за година, не ти подаряват членската вноска всяка година.

Връзка към мнение
преди 2 часа, Alexander каза:

Още никой ли не си е взел от кредитните карти на ДСК?

 

Аз ще си взема, но трябва да изчакам няколко дни по административни причини. Лошото е, че картата е с обследване на дохода за последните 3 месеца дори и за малките лимити. 

Като премислих пак условията, основният недъг на тази карта е, че няма застраховка. Всичко останало е супер.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 5 минути , Ilian359 каза:

Аз ще си взема, но трябва да изчакам няколко дни по административни причини. Лошото е, че картата е с обследване на дохода за последните 3 месеца дори и за малките лимити. 

Като премислих пак условията, основният недъг на тази карта е, че няма застраховка. Всичко останало е супер.

А кога се плаща годишната такса от 45лв знаеш ли?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , Alexander каза:

А кога се плаща годишната такса от 45лв знаеш ли?

Ако това даде повече яснота...

 

Банка ДСК с нова кобрандирана кредитна карта

 

Новата кобрандирана кредитна карта на Банка ДСК и Wizz Air дава възможности на клиентите да трупат бонуси, докато пазаруват. Продуктът е предназначен за млади, динамични хора, които обичат да пътуват, както и за клиенти, ориентирани към модерни и многофункционални банкови продукти. Кредитната карта DSK-Wizz Air позволява пазаруване и пътуване с отстъпки от цената на самолетни билети и други услуги на www.wizzair.com чрез участие в специално създадена бонус програма.

При използване на кредитната карта с логото на MasterCard клиентите получават като бонус 4 точки за всеки похарчен 1 лв. на сайта на Wizz Air и 2 точки за всеки похарчен 1 лв. при всички останали търговци. Стойността на всяка точка е 0.01 лв. През платформата за интернет банкиране на банката - ДСК Директ клиентите могат да следят броя на натрупаните точки, транзакциите, които са ги формирали, и използването им, а паричната равностойност на усвоените точки се зареждат от Wizz Air в  профила на клиента в сайта на авиокомпанията. Картата DSK-Wizz Air предлага и допълнение към атрактивната бонус програма - високо ниво на членство в Wizz Discount Club програмата на Wizz Air, което им гарантира отстъпки всеки път, когато пътуват с Wizz Air. Освен картодържателя, от намаленията могат да се възползват и до петима негови придружители по време на полета.

Кредитният лимит по картата е до 7000 лв., като картодържателите избират кога и как да погасяват задълженията си. Банка ДСК предлага и допълнителна възможност за захранване със собствени средства, с които клиентът да разполага над кредитния си лимит, както  и възможност за издаване на допълнителни карти на клиента или на посочено от него лице.

Като институция с постоянен ангажимент към сигурността и защитата на клиентските данни при картови разплащания, с кредитната карта DSK-Wizz Air банката осигурява на своите клиенти и начин да извършват сигурни разплащания в интернет – за всяко плащане банката изпраща еднократна 3-D парола при пазаруване в сайтове, включени в програмите за сигурност Verified by Visa и MasterCard SecureCode.

Кредитната карта DSK-Wizz Air е част от стратегията на институцията за изграждане на стабилна връзка с  модерните хора и доказателство за гъвкавия подход на финансовата институция при предлагането на продукти и услуги, които да отговарят на динамиката в потребителското поведение и нагласи.

С условията на бонус програмата на кредитна карта DSK-Wizz Air клиентите могат да се запознаят на сайта на Банка ДСК.

 

 

 

Централно управление

Ул. Московска №19

Call Center: 0700 10 375

www.dskbank.bg

 

8 юни 2018 г.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 часа, Alexander каза:

А кога се плаща годишната такса от 45лв знаеш ли?

По принцип при ДСК се плаща за минал период. Т.е. първата такса я взимат година след издаването на картата.

  • Благодаря 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
На 8.06.2018 г. в 13:36, antony2001 каза:

Ако това даде повече яснота...

 

Банка ДСК с нова кобрандирана кредитна карта

 

Новата кобрандирана кредитна карта на Банка ДСК и Wizz Air дава възможности на клиентите да трупат бонуси, докато пазаруват. Продуктът е предназначен за млади, динамични хора, които обичат да пътуват, както и за клиенти, ориентирани към модерни и многофункционални банкови продукти. Кредитната карта DSK-Wizz Air позволява пазаруване и пътуване с отстъпки от цената на самолетни билети и други услуги на www.wizzair.com чрез участие в специално създадена бонус програма.

При използване на кредитната карта с логото на MasterCard клиентите получават като бонус 4 точки за всеки похарчен 1 лв. на сайта на Wizz Air и 2 точки за всеки похарчен 1 лв. при всички останали търговци. Стойността на всяка точка е 0.01 лв. През платформата за интернет банкиране на банката - ДСК Директ клиентите могат да следят броя на натрупаните точки, транзакциите, които са ги формирали, и използването им, а паричната равностойност на усвоените точки се зареждат от Wizz Air в  профила на клиента в сайта на авиокомпанията. Картата DSK-Wizz Air предлага и допълнение към атрактивната бонус програма - високо ниво на членство в Wizz Discount Club програмата на Wizz Air, което им гарантира отстъпки всеки път, когато пътуват с Wizz Air. Освен картодържателя, от намаленията могат да се възползват и до петима негови придружители по време на полета.

Кредитният лимит по картата е до 7000 лв., като картодържателите избират кога и как да погасяват задълженията си. Банка ДСК предлага и допълнителна възможност за захранване със собствени средства, с които клиентът да разполага над кредитния си лимит, както  и възможност за издаване на допълнителни карти на клиента или на посочено от него лице.

Като институция с постоянен ангажимент към сигурността и защитата на клиентските данни при картови разплащания, с кредитната карта DSK-Wizz Air банката осигурява на своите клиенти и начин да извършват сигурни разплащания в интернет – за всяко плащане банката изпраща еднократна 3-D парола при пазаруване в сайтове, включени в програмите за сигурност Verified by Visa и MasterCard SecureCode.

Кредитната карта DSK-Wizz Air е част от стратегията на институцията за изграждане на стабилна връзка с  модерните хора и доказателство за гъвкавия подход на финансовата институция при предлагането на продукти и услуги, които да отговарят на динамиката в потребителското поведение и нагласи.

С условията на бонус програмата на кредитна карта DSK-Wizz Air клиентите могат да се запознаят на сайта на Банка ДСК.

 

 

 

Централно управление

Ул. Московска №19

Call Center: 0700 10 375

www.dskbank.bg

 

8 юни 2018 г.

Важно:

Ако вече сте член на Wizz Discount Club, при кандидатстване за кредитна карта DSK-Wizz Air, трябва да предоставите е-mail адреса, с който сте регистрирани в Wizz Air. По възможност информирайте ни и за номера на WIZZ сметката Ви.

 

Ако нямате регистриран профил в Wizz Air, след издаването на картата, на посочен от Вас е-mail адрес ще получите информация за активиране на профил в Wizz Air.

 

 

 

Според тях има само два варианта,  имаш намаление УД и профил или нямаш нищо, нито дори профил.

Аз както и много други имаме профил, но нямаме УД в момента, а този вариант им е убегнал нещо.

Да не стане да поръчам карта и след това да нямам УД..

Връзка към мнение

Не знам дали някой вече е споделил информацията - поне аз съм го пропуснала, но членството предоставено като бонус с кредитната карта Wizz-ДСК, важи до прекратяване на договора.

  • Харесвам 6
  • Благодаря 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, Eti* каза:

Не знам дали някой вече е споделил информацията - поне аз съм го пропуснала, но членството предоставено като бонус с кредитната карта Wizz-ДСК, важи до прекратяване на договора.

Аз никъде не прочетох колко струва поддръжката на картата, а уж изчетох пълните условия. Възможно ли е да няма месечна такса поддръжка?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 15.06.2018 г. в 13:53, mary_shery каза:

Аз никъде не прочетох колко струва поддръжката на картата, а уж изчетох пълните условия. Възможно ли е да няма месечна такса поддръжка?

Таксата си е стандартна за кредитна карта - 45 лв. годишно. Иначе членството е 120 лв. (5 човека), така че от тази гледна точка е оферта. Освен това имат 2 % кеш бек и 4% при покупки от Уиз, което също си е добре.

Една прясна статия на Капитал по темата за КК... https://www.capital.bg/biznes/moiat_kapital/2018/06/15/3200124_zlatna_mi_karta/

ПИБ имат изгодна оферта за Виза Голд, но доколкото разбирам от условията екстрите биха свършили работа на основно на хора, които имат нужда от голям лимит и предпочитат по-висок клас хотели.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

През седмицата подадох онлайн заявление в ДСК за Уиз кредитна карта, вчера ми се обадиха, че съм одобрен. Днес Уиз ми писаха, че са ми активирали членството, а аз дори не съм ходил да подписвам договор още. 😀

  • Харесвам 2
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 4 часа, yordanov каза:

През седмицата подадох онлайн заявление в ДСК за Уиз кредитна карта, вчера ми се обадиха, че съм одобрен.😀

А с колко лимит ако не е тайна 😃 да знам колко да искам и аз хаха и си мисля,че е яка тази карта най-малко заради членството,а ти ще купуваш с нея и от други компании и ще правиш резервации и 5-10 лв кой ти ги дава.

Връзка към мнение

Аз не разбрах, ако имаш дискаунт кво става, тези 30€ в сметката ли ту ги връщат или..... някаква част ти връщат според кога си я правил или.... пиеш една студена

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 4 часа, Ivko каза:

А с колко лимит ако не е тайна 😃 да знам колко да искам и аз хаха и си мисля,че е яка тази карта най-малко заради членството,а ти ще купуваш с нея и от други компании и ще правиш резервации и 5-10 лв кой ти ги дава.

Ами то си е индивидуално. Ще ти обследват доходите, кредитна задлъжнялост и така... Може да пробваш онлайн, ако искаш, за да не се занимаваш с ходене по офиси. 

Връзка към мнение

Относно Wizz-DSK кредитната карта (защо не я отделим в специална тема):

 

Най-после преди час взех моята след като ДСК не си спазиха срока за издаване и ходих на почивка без нея.

Включиха ми я в ДСК директ, но я виждам като обикновена кредитна карта. Никъде не виждам информация за събраните бонус точки, нито възможност за осребряването им. Също така ме интересува колко време отнема това осребряване (прехвърляне в Wizz сметката). Някой може ли да помогне?

Връзка към мнение

Събраните точки се виждат като избереш от менюто Карти - Бонус програми. За прехвърлянето на точките към Wizz профила има бутон "Усвояване", но не съм го пробвала още.

Връзка към мнение

Благодаря!

Полето ми е празно, вероятно защото нямам осчетоводени транзакции. Ще изчакам няколко дни и ще тествам.

Възникна ми още един въпрос:

Максималният оборот, даващ бонус точки е 40000 лева на година. Обаче не са написали кога започва да тече тази година - от издаването на картата, от първи януари, или от първи декември (като при Galaxy картите).

 

Връзка към мнение

Има ли някой с W!Zz Credit Card да ми каже къде се виждат натрупаните точки? Аз имам карта, активиран е W!Zz Discount, имам над 10 плащания с картата (2 от които в сайта на W!Zzair за билети), но никъде не виждам къде се трупат тези точки, които... евентуално се използват и при паразуване в сайта им. Прерових цялото меню, не мога да открия. А и в профила ми в сайта на банката-картоиздател... също не откривам

Връзка към мнение
преди 29 минути , montepinar каза:

Има ли някой с W!Zz Credit Card да ми каже къде се виждат натрупаните точки? Аз имам карта, активиран е W!Zz Discount, имам над 10 плащания с картата (2 от които в сайта на W!Zzair за билети), но никъде не виждам къде се трупат тези точки, които... евентуално се използват и при паразуване в сайта им. Прерових цялото меню, не мога да открия. А и в профила ми в сайта на банката-картоиздател... също не откривам

въпросите са в тази тема, където може да намериш и отговори: 

 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.