Прескочи до съдържание

Wizz Air кредитна карта от ДСК


Георги
Съобщението е добавено от Георги,

Банка ДСК вече не участват във форума, при въпроси използвайте стандартните канали за контакт. 

Препоръчани мнения

офтопик, ама веднъж исках да взема от 7местните коли под наем (повече хора, а само аз съм шофьор), и на място се оказа, че нямат. И ми предлагаха някакъв ван мерседес, на същата цена, ама блокираната сума 3 пъти по-голяма. И аз нямам толкова лимит, та да го вземат от две карти, та дали мога да го карам това с кат. В, пък не искаха да го дадат за целия срок, а като  дойде нормалната кола да се срещнем да ги сменим, разправии... 

и за късмет някой тъкмо върна шевролет спин и го взех набързо, даже без да го почистват

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Май ще трябва да го обясня по-простичко :) Картите за мен са удобство. Не искам да се превръщат в още едно задължение  и ако забравя да направя нещо, това да ме ограничава (бтв зареждането от Tbi карта става веднага, но ми се е случвало приложението да ме изхвърля, когато пътувам извън  ЕС и тогава картата въобще не можах да я ползвам). Току що си представих как съм забравила да надвнеса и докато съм на път, почвам да вадя карти и да прехвърлям пари. Еми, няма да стане :) 

Да правя сметки всеки месец дали и колко трябва да довнасям - въобще не бих се занимавала. Свободното време е кът в днешно време. 

А по повод рент-а-кара - преди време с друга магеланка бяхме на Хаваите. Правихме 4 острова и за всеки рентвахме кола. Разбира се, че ни трябваше голям кредитен лимит. Шофьор беше другата магеланка и понеже няма как в рамките на пътуването да и освободят депозита за първите 3 наема, на единия остров се писах аз шофьор, за да дадем моята КК, въпреки че не исках да шофирам. Отделно последните години имам пътуване всеки месец и много често връщат депозита за колата не на време от предното пътуване, за да рентнем кола за следващата дестинация. Бидейки магеланец, достатъчно съм се увъртяла в схеми, че да мисля и за довнасяне.

Който има в повече свободно време, да го ползва, както на него е угодно. Аз си ценя своето :)

  • Харесвам 9
  • Браво 3
  • Смея се 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
На 19.09.2023 г. в 17:11, EliDion каза:

Аз плащам всичко в сайтовете на еон и на вик, а газта през вайбър с КК и си получавам точките. 

@EliDion, на коя фирма ти е газта и имаш ли такса през Вайбър?

 

Горе долу при мен битовите ги натъкмих някак, но сега ми се иска да превъртя малко данъците на фамилията през моята карта. Нямам ел. подпис, а през epay не ми се иска заради таксите. Някой да ги плаща през ubbpay с Wizz? Добър вариант ли е? 30-те стотинки ще ги преглътна някак. 😄 

То всъщност повече ме интерсува мога ли да плащам на трети лица, не за мен лично? 🙄

Връзка към коментар

Овергаз - няма такса. 

За данъците - поне при нас, данък на 3то лице не можах да  платя онлайн. С ел подпис, личен, излиза в НАП само на този, чиито е подписа, но я няма отстъпката /до някой си март има 5%/. С ПИК на МДТ пак се виждат само моите. И накрая отидох в офис и платих всичко с картата без такси.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 54 минути , EliDion каза:

Овергаз - няма такса. 

За данъците - поне при нас, данък на 3то лице не можах да  платя онлайн. С ел подпис, личен, излиза в НАП само на този, чиито е подписа, но я няма отстъпката /до някой си март има 5%/. С ПИК на МДТ пак се виждат само моите. И накрая отидох в офис и платих всичко с картата без такси.

Няма проблем да плащаш чужди данъци с твойта карта онлайн. За НАП си изкава си ПИК човека на който искаш да плащаш и имаш достъп до всичко което ти трябва.

С входа в НАП имаш достъш примено и до данъци на софийска община

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 12 часа, iliana_t каза:

@EliDion, на коя фирма ти е газта и имаш ли такса през Вайбър?

 

Горе долу при мен битовите ги натъкмих някак, но сега ми се иска да превъртя малко данъците на фамилията през моята карта. Нямам ел. подпис, а през epay не ми се иска заради таксите. Някой да ги плаща през ubbpay с Wizz? Добър вариант ли е? 30-те стотинки ще ги преглътна някак. 😄 

То всъщност повече ме интерсува мога ли да плащам на трети лица, не за мен лично? 🙄

За данъците, минаваш през която и да е община, казваш ЕГН-то на собственика, вадят ПОС терминала и плащаш.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Климент каза:

Няма проблем да плащаш чужди данъци с твойта карта онлайн. За НАП си изкава си ПИК човека на който искаш да плащаш и имаш достъп до всичко което ти трябва.

С входа в НАП имаш достъш примено и до данъци на софийска община

Прав сте, ако хората, за които плащаш имат ПИК. Но пак, отстъпката, която поне в нашата община я има, не излиза в НАП.

Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
На 31.01.2024 г. в 11:39, The rider каза:

Днес ако ви се ходи "на заведение", задръжте малко! От утре ги почваме кръчмите и т.н! И то само на първо число!🍻🥂🍕

https://www.priceless.com/culinary/product/187449/mastercard-day-bulgaria

Промоцията е за всички МС, а не само за Уизз картата на ДСК.

Само напомням, че днес е първо число на месеца. :smile3::wink:

  • Харесвам 9
  • Браво 1
Връзка към коментар
На 1.03.2024 г. в 18:57, Фил каза:

Само напомням, че днес е първо число на месеца. :smile3::wink:

Естествено, отпразнувахме Баба Марта, и сега чакаме "мартениците" от МС!

Връзка към коментар

А пък аз се регистрирах и после забравих че на първи трябва да харча, та сега ще чакам кешбек за един Pom Bear 🤑...

 

Имам въпрос за Flight Delay Pass - не ми става ясно услугата обвързана ли е със закупуването на билетите преди това с Wizz картата? И за полети на Wizz ли става дума само, или понеже е услуга на Mastercard важи за всякакви полети?

 

Връзка към коментар
преди 31 минути , PolinaS каза:

А пък аз се регистрирах и после забравих че на първи трябва да харча, та сега ще чакам кешбек за един Pom Bear 🤑...

 

Имам въпрос за Flight Delay Pass - не ми става ясно услугата обвързана ли е със закупуването на билетите преди това с Wizz картата? И за полети на Wizz ли става дума само, или понеже е услуга на Mastercard важи за всякакви полети?

 

Аз съм голям карък по отношение на Wizz- нямам изобщо полети със закъснение над час. Последният път, когато получих пас беше за полет на Bulgaria air,купен с уизкарта.

  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 4 часа, mamaivy каза:

Аз съм голям карък по отношение на Wizz- нямам изобщо полети със закъснение над час. Последният път, когато получих пас беше за полет на Bulgaria air,купен с уизкарта.

Току-що сайтът на Flight Delay Pass ми позволи да регистрирам полети на Bg Air купени през lastminute с Diners, така че може би картата няма значение...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

След поетапното залязване на Diners Wizz картата все повече ми става любима. За пореден път получавам 50 лв. бонус от тяхно промо. Не са ми се обаждали, видях го в DSK Direct. Хвърляйте по едно око и вие във вашите акаунти:

 

image.png.97fb19137459f225097a9dafb8323d6e.png

 

  • Харесвам 3
  • Браво 2
Връзка към коментар
преди 27 минути , Яничка каза:

След поетапното залязване на Diners Wizz картата все повече ми става любима. За пореден път получавам 50 лв. бонус от тяхно промо. Не са ми се обаждали, видях го в DSK Direct. Хвърляйте по едно око и вие във вашите акаунти:

 

image.png.97fb19137459f225097a9dafb8323d6e.png

 

На мен ми бяха пратили SMS за тази промоция - 10% кешбек обратно за транзакции от 16.12 до 15.02, но не повече от 50 лв.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Аз да се извиня, ако се повтарям, но моята приятелка е събрала точки, част от тях е прехвърлила в профила си. Сега точно не ни се лети, а точките ще изтекат след някой и друг месец. Имате ли идеи как да ги похарчим?

Връзка към коментар
преди 57 минути , Eva eva каза:

Аз да се извиня, ако се повтарям, но моята приятелка е събрала точки, част от тях е прехвърлила в профила си. Сега точно не ни се лети, а точките ще изтекат след някой и друг месец. Имате ли идеи как да ги похарчим?

Как да се похарчат? Задължително за билети с флекс. Пусни лупичка, напиши флекс и виж какво е писано като изгодна цена в темата за Уиз. След това разгледай някоя отсечка от/до Тирана. Аз мернах Краков за август и нататък, но май е късно за нея - разредили са я вече. Общо взето гледай къде има билети всеки ден, а в предходните месеци са по-нарядко. 

 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 9 минути , ДиянаВ каза:

Как да се похарчат? Задължително за билети с флекс. Пусни лупичка, напиши флекс и виж какво е писано като изгодна цена в темата за Уиз. След това разгледай някоя отсечка от/до Тирана. Аз мернах Краков за август и нататък, но май е късно за нея - разредили са я вече. Общо взето гледай къде има билети всеки ден, а в предходните месеци са по-нарядко. 

 

Ами да ги вложим в нещо 🙂 Май така ще стане, ще взема някакви билети с флекс, пък ще местя. Надявах се да има други възможности, но....явно ще е това. 

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.