Прескочи до съдържание

Wizz Air кредитна карта от ДСК


Георги
Съобщението е добавено от Георги,

Банка ДСК вече не участват във форума, при въпроси използвайте стандартните канали за контакт. 

Препоръчани мнения

Аз говорих днес с ДСК ( по друг повод), служителката незнаеше за тази промоция, но каза, че е възможно да се преведат към датата на падежа на картата( в моя случай на 20-то число). Ако след 20-ти още ги нямало -пак да съм звъняла, но на кол центъра. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

ДСК имаха две паралелни кампании за бонуси, които приключиха миналия месец. При едната даваха 15 лева, а при другата 10% от похарчените суми (без теглене на АТМ и парични трансфери), но максимум до 50 лева. И по двете промоции сумите за участващите карти са изплатени до 29 март, каквито бяха правилата и на двете промоции. Доколкото знам в тези кампании не са включени всички кредитни карти. Миналата година имаха няколко пъти такива промоции, надявам се и тази.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 11 минути , zzxxcc каза:

ДСК имаха две паралелни кампании за бонуси, които приключиха миналия месец. При едната даваха 15 лева, а при другата 10% от похарчените суми (без теглене на АТМ и парични трансфери), но максимум до 50 лева. И по двете промоции сумите за участващите карти са изплатени до 29 март, каквито бяха правилата и на двете промоции. Доколкото знам в тези кампании не са включени всички кредитни карти. Миналата година имаха няколко пъти такива промоции, надявам се и тази.

Получих смс за промоция за 10%, не са ми изплатили нищо.

Връзка към мнение
преди 24 минути , Marisha каза:

Получих смс за промоция за 10%, не са ми изплатили нищо.

Това е информацията, която ми дадоха, но аз ги питах конкретно за 15-те лева, тъй като се бях регистрирал на сайта, но не съм получавал смс и според тях картата ми е включена във въпросната промоция.

За промоцията от 10% бях получил смс и се бях регистрирал, на 28 март ми изплатиха 50 лева, за нея конкретно не съм питал, тъй като всичко си беше наред.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
На 1.04.2024 г. в 17:06, ДиянаВ каза:

Някой получи ли 15 лв. обратно? 
Май тези промо оферти важат само за получателя на съобщението.

Благодаря за подсещането 🙂

На 28.03 съм получила 15 лв - ОТСТЪПКА ПОЛЗВАНЕ KК

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 18.02.2024 г. в 14:51, noshtna_ptica каза:

Napravi minimum 5 pokupki s kreditnata si karta ot Banka DSK do 15.03 i specheli garantirano obratno 15 lv. Registriray se tuk: https://dskbank.bg/get-moneyback

На мен не са ги превели... за пореден път. Много им е бъгав софтуерът. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, WanderlustME каза:

На мен не са ги превели... за пореден път. Много им е бъгав софтуерът. 

И аз нямам нищо…Трябва ли да им звъннем, за да ги подсетим?

Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...
На 18.02.2024 г. в 14:51, noshtna_ptica каза:

Napravi minimum 5 pokupki s kreditnata si karta ot Banka DSK do 15.03 i specheli garantirano obratno 15 lv. Registriray se tuk: https://dskbank.bg/get-moneyback

Така. Обадих се в банката да питам защо не са ми превели бонуса и ми бе обяснено, че не важало за мен, нищо, че се регистрирах, защото не съм получил такова съобщение от банката.

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Замислям се 2
Връзка към мнение

Получих мейл от ДСК на каква сума се равняват точките ми с покана да ги ползвам за покупка на билети.

Да не би да са решили да спрат тази инициатива и затова да насърчават използването на натрупаните суми?

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Здравейте! 

Сигурно не откривам топлата вода, но имам нужда от потвърждение на моите изводи за картата.

Имам я от два месеца с идеята членство и трупане на точки. Досега плащах само в България.

Предстои ми ходене в чужбина и купих самолетни билети, но там не обърнах внимание на превалутирането. Днес обаче ми изтеглиха парите от букинг за нощувките и при цена 1255 злоти букинг ми даваше 290 евро или 567 лв. С револют цената щеше да ми е пак към 570 лв. Дръпнали са ми 607 лв. при курс - 0,48384.  Т.е за да взема около 11 лв в точки за картата, съм платила с 37 лв повече, отколкото бих платила с револют. И по мои сметки, хич не съм на сметка, ако плащам във валута с уиз, в сравнение с револют. Правилни ли ми са разсъжденията?

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 20 минути , dorita каза:

Здравейте! 

Сигурно не откривам топлата вода, но имам нужда от потвърждение на моите изводи за картата.

Имам я от два месеца с идеята членство и трупане на точки. Досега плащах само в България.

Предстои ми ходене в чужбина и купих самолетни билети, но там не обърнах внимание на превалутирането. Днес обаче ми изтеглиха парите от букинг за нощувките и при цена 1255 злоти букинг ми даваше 290 евро или 567 лв. С револют цената щеше да ми е пак към 570 лв. Дръпнали са ми 607 лв. при курс - 0,48384.  Т.е за да взема около 11 лв в точки за картата, съм платила с 37 лв повече, отколкото бих платила с револют. И по мои сметки, хич не съм на сметка, ако плащам във валута с уиз, в сравнение с револют. Правилни ли ми са разсъжденията?

 

 

Карата не е подходяща за плащане във валута различна от лева. 

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
преди 1 час, dorita каза:

Здравейте! 

Сигурно не откривам топлата вода, но имам нужда от потвърждение на моите изводи за картата.

Имам я от два месеца с идеята членство и трупане на точки. Досега плащах само в България.

Предстои ми ходене в чужбина и купих самолетни билети, но там не обърнах внимание на превалутирането. Днес обаче ми изтеглиха парите от букинг за нощувките и при цена 1255 злоти букинг ми даваше 290 евро или 567 лв. С револют цената щеше да ми е пак към 570 лв. Дръпнали са ми 607 лв. при курс - 0,48384.  Т.е за да взема около 11 лв в точки за картата, съм платила с 37 лв повече, отколкото бих платила с револют. И по мои сметки, хич не съм на сметка, ако плащам във валута с уиз, в сравнение с револют. Правилни ли ми са разсъжденията?

 

 

Curve ако не минаваш лимитите е добра опция 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Общо взето превалутирането е по курс продава на ДСК т.е. около 1% над централния.

Аз за плащане в евро я ползвам,защото като се приспадне 1 % комисионна, все пак остава още един процент кешбек.

Забелязал съм , че за турски лири и леи не става, а явно и за злоти.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

За никаква валута не става - на мен и в британски паунди ми взеха близо 3% повече. Плащайте си в лева, а за чуждите валути Револют най-добре.

Връзка към мнение
преди 3 часа, dorita каза:

Здравейте! 

Сигурно не откривам топлата вода, но имам нужда от потвърждение на моите изводи за картата.

Имам я от два месеца с идеята членство и трупане на точки. Досега плащах само в България.

Предстои ми ходене в чужбина и купих самолетни билети, но там не обърнах внимание на превалутирането. Днес обаче ми изтеглиха парите от букинг за нощувките и при цена 1255 злоти букинг ми даваше 290 евро или 567 лв. С револют цената щеше да ми е пак към 570 лв. Дръпнали са ми 607 лв. при курс - 0,48384.  Т.е за да взема около 11 лв в точки за картата, съм платила с 37 лв повече, отколкото бих платила с револют. И по мои сметки, хич не съм на сметка, ако плащам във валута с уиз, в сравнение с револют. Правилни ли ми са разсъжденията?

 

 

Правилни са, ако имате възможност за друга карта, Револют, кърв, ползвайте тях. Картата не е добра за плащане в други валути. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Като повечето ни КК, особено при  плащане в по-странни валути и ако има връщане на пари, накрая може и 10% да се загуби общо.

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.