Прескочи до съдържание

Идеи за разни "шантави" комбинации и маршрути


Препоръчани мнения

Георги Матеев

Оставете китайската технология (и без това повечето държави май я отхвърлиха вече), ама осъзнавате ли какво чудо се случва в момента.

 

ГОВОРИМ СИ ЗА ПЪТУВАНИЯ!

 

Уау и като ми стана едно приятно и (почти) нормално изведнъж... Има светлинка в тунела 🥳

  • Харесвам 15
  • Шок 2
Връзка към коментар
преди 9 минути , master_of_germs каза:

От Мастъра да си знаете: Всички органи с три букви са шокови зони, и болят, ама се сещам за един друг трибуквен орган, дето наистина боли зверски, като се завре тампон там.

Аве струва ми се, че който е преживял цистоскопия,  не може вече го уплаши никакво завиране на каквото и да е където и да е :biggrin:, ама да не  правим и тази тема медицинска, че много такива ще станат, а и Жорката правилно иска да си говорим за пътувания. :grin:

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 18 минути , Фил каза:

Сменяй го бърже тоя работодател! :biggrin:

В тия времена, особено ако и си доволен от работата си не е толкова лесно. Майтапа на страна, но наистина идеята с прескачане към Япония е направо чудна и щях да се възползвам от нея дори и с по кратък срок на престой. Обаче вече съм се насочил към друг край на света за ноември и разучавам доста сериозно вече, а и цените на самолетните билети ме устройват в момента. Тази е годината на Африка та след Тунис ноември ако не мине котка път мисля да сме в Етиопия.

  • Харесвам 9
Връзка към коментар
преди 7 минути , Фил каза:

Аве който е преживял цистоскопия, ми се струва, че не може вече го уплаши никакво завиране никъде другаде :biggrin:, ама да не  правим и тази тема медицинска, че много такива ще станат, а и Жорката правилно иска да си говорим за пътувания. :grin:

Цистоскопията се прави с анестетик.  😉 

 

Спирам да спамя; говорете си за пътувания, филипински тайфун да ви отвее дано  😄 . Не знам на @BlackArt77 работодателят колко дни отпуск ще изтърпи, ама в периода, за когато всички се гласите, мене директно ще ме разжалват, ако подам молба и за един ден отпуск 😄 

  • Смея се 5
Връзка към коментар

@master_of_germs за 2 седмици няма да имам проблем, стига да не е по Великден, тогава и 2 минути няма да ме пуснат. 😂

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 3 минути , master_of_germs каза:

 ама в периода, за когато всички се гласите, мене директно ще ме разжалват, ако подам молба и за един ден отпуск 😄 

И мен този период не ме устройва, гоня си края на февруари - март 2022, все ще излезе/надявам се/ и за тогава такова промо , поне можем да се подсигурим с евтини билети за по 30лв София - Дубай/Абу Даби/

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 8 минути , Георги Матеев каза:

Що ми трябваше да гугълвам "цистоскопия"... :cray2:

 

Ама пусто любопитство.

И аз така, да не изпусна нещо 🙂 

 

Страхотна е тази оферта за Филипини. Имам да намествам един ваучер за MSC септември-октомври, иначе и аз бих се включила. Дано всичко да е наред и да се случат нещата 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 2 часа, Lindt каза:

Дали не е грешка в превода? Българската версия на райън показваше същото за безплатната им промяна,а на английски си беше месец преди полет. 

Иначе без доплащане за новия билет, на каквато цена и да се продава или за смяната? 

 

 

В трипадвайзер пишеше, че покрай ковид предлагат до 3 промени безплатно. 

Не, не е грешка в превода. Имах 4 полета като и 4-те бяха или променени или канселирани и съответно в имейлите, които пращаха, за да ме уведомят за промяната и каква са вариантите си пишеше крайния срок, до който трябва да взема решение и този срок беше 1 месец след полета 🙂

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Тази промоция напоследък я пускат често. Ние взехме през януари за края на ноември на същите цени. Та, мисълта ми е, ако някой сега не е успял да вземе, ще пуснат пак, вероятно. Скоро не е имало такъв интерес към промотата на Себу, за които има и отделна тема. 🙂

 

Иначе до скоро позволяваха да си канселираш полета доброволно и връщаха цялата сума като travel credit валиден 2 години. Същото важеше и за такива купени през посредник (натрупахме доста travel credit като канселирахме едни вътрешни полети купени евтино през eDreams Prime).

Тази опция сега не виждам да е активна, обаче.

Връзка към коментар

For guests with single names (i.e. ‘Kristianto’), please enter ‘FNU’ (First Name Unknown) in the GIVEN NAME field and your name in the FAMILY NAME/SURNAME field.

 

Как се разбира това?

Как си пишете имената?

Given name/first name     family name/surname?

Връзка към коментар
преди 9 минути , yordanov каза:

Тази промоция напоследък я пускат често. Ние взехме през януари за края на ноември на същите цени. Та, мисълта ми е, ако някой сега не е успял да вземе, ще пуснат пак, вероятно. Скоро не е имало такъв интерес към промотата на Себу, за които има и отделна тема. 🙂

 

.....

Е, някак ненадейно вчера се преентусиазирахме групово и като повлякохме крак... Просто навремето всяка сбирка приключваше с купени билети и тази тръпка ни е залипсвала.  

Вие кои ноемврийски дати имате? 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 3 минути , Alexander каза:

For guests with single names (i.e. ‘Kristianto’), please enter ‘FNU’ (First Name Unknown) in the GIVEN NAME field and your name in the FAMILY NAME/SURNAME field.

 

Как се разбира това?

Как си пишете имената?

Given name/first name     family name/surname?

Това значи ако имаш само едно име (примерно "Стинг"), да пишеш FNU в полето за първо име и името в полето за фамилия. Не те интересува.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , neuromancer каза:

Това значи ако имаш само едно име (примерно "Стинг"), да пишеш FNU в полето за първо име и името в полето за фамилия. Не те интересува.

В моят случай в първата графа трябва да напиша име + бащино ли, защото пише given names?

В тяхното поле пише given name, въпроса ми е дали да пиша име + бащино в това поле?

 

 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.