Прескочи до съдържание

дневник Примерна програма за Грузия 2019


Йосиф Милчов

Препоръчани мнения

преди 3 часа, era123 каза:

Няколко основни проблема в Грузия. 

 

Пълно с руснаци - акъла не ми го побира защо не са ограничени в техния Мордор. Спирам с политиката. 🙂

 

Бакшиша е от 10 до 18 %. Няма не искам, няма недей. Добавят го към сметката накрая. Обслужване тип балкан турист 85г. Отношението е нула. 

 

Карат като пълни олигофрени. Това е нежното определение. 

 

Всичко останало е супер и си заслужава да се види. 

Ти ще вземеш най-накрая да ми станеш симпатичен. 🤣 

Твоето мнение е направо положително в сравнение с моето за Грузия. Все пак уточнявам, че бях за кратко и видях много малко от нея. Но това не променя наблюденията върху манталитета. 

Истината е, че доста от руснаците са намерили убежище в Грузия, защото иначе е трябвало да бъдат мобилизирани. Та и тяхната не е лесна.

 

Връзка към мнение
преди 3 часа, era123 каза:

Няколко основни проблема в Грузия. 

 

Пълно с руснаци - акъла не ми го побира защо не са ограничени в техния Мордор. Спирам с политиката. 🙂

 

Бакшиша е от 10 до 18 %. Няма не искам, няма недей. Добавят го към сметката накрая. Обслужване тип балкан турист 85г. Отношението е нула. 

 

Карат като пълни олигофрени. Това е нежното определение. 

 

Всичко останало е супер и си заслужава да се види. 

Аз съм била само веднъж в Грузия, но бях очарована. И изобщо не съм видяла лошо отношение. Да не стане, че просто са отговаряли подобаващо на твоето към тях? За протокола-и в други държави се срещат начумерени хора, например често в Нидерландия и САЩ. Не към мен, но към други, които си имат особено отнощение към тях. Там каква е причината, че ми е чудно. 

Връзка към мнение
преди 3 часа, era123 каза:

Няколко основни проблема в Грузия. 

 

Пълно с руснаци - акъла не ми го побира защо не са ограничени в техния Мордор. Спирам с политиката. 🙂

 

Бакшиша е от 10 до 18 %. Няма не искам, няма недей. Добавят го към сметката накрая. Обслужване тип балкан турист 85г. Отношението е нула. 

 

Карат като пълни олигофрени. Това е нежното определение. 

 

Всичко останало е супер и си заслужава да се види. 

Често пъти коментарите ти са гнусни и отвратителни. И често пъти са ти правени основателни забележки за това. Вероятно си от скоро във форума, но в нашето магеланско общество никой никого не мрази и никой не говори с такива уродливи термини за която и да е страна и който и да е народ, това може да го правиш в кварталната кръчма с приятели- пияници. За мен е изумително, че интелигентни и ерудирани хора са ти сложили лайкове.

Връзка към мнение

Пияници има навсякъде , не само в кварталната кръчма.Моля без обиди ! 

Аз лично намирам era123 за безпристрастен , защото той си храни всички наред ...

Не ми се мисли какво ще пише , ако попадне сред норвежките селяни.

Връзка към мнение
преди 29 минути , muchachote каза:

Често пъти коментарите ти са гнусни и отвратителни. И често пъти са ти правени основателни забележки за това. Вероятно си от скоро във форума, но в нашето магеланско общество никой никого не мрази и никой не говори с такива уродливи термини за която и да е страна и който и да е народ, това може да го правиш в кварталната кръчма с приятели- пияници. За мен е изумително, че интелигентни и ерудирани хора са ти сложили лайкове.

Редактирах мнението, защото имаше политически забежки, които нямат връзка с темата.  За пореден път, @era123, апелирам да подбираш думи от речника си, така че да не създаваш неприятно усещане у четящите. И на ЛС написах, че в Интернет пространстото има достатъчно места, в които човек може на воля да излива негативизма си по най-различни въпроси, моля не го прави тук. Благодаря!

преди 8 минути , stanimir каза:

Аз лично намирам era123 за безпристрастен , защото той си храни всички наред ...

Ако всички започнем да се "храним" един друг, какво ли ще се случи тук. Няма да е приятно. Предпочитам да се въздържаме от обиден изказ.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.