Прескочи до съдържание

За туровете в пустинята Wadi Rum


Препоръчани мнения

И аз получих същия мейл след запитването, той касае сутрешния класически тур.

Неразбирането беше след това, когато попитах може ли същия тур да се направи от по-късен час. Да, имала съм късмет, че има свободни места и за групата в 13 (на визитър център). Нито дума, че програмата е друга (половин ден), или че цената е по-ниска поради другата програма. Затова се чудех дали не е разделена някак на две половини в двата дни. Но не, напускането е също в 8ч. И всякакви по-нататъшни опити да уточним програмата, ако турът започне по обяд, удряха на камък. Не особено любезно ме препращаха да си чета първия мейл,  който не отговаря на въпросите ми, и ако пак не ми станело ясно, тогава да питам

И понеже и аз малко се изнервих, писах на друг лагер да видя какво ще ми предложат.

Връзка към мнение

Jul, до коя фирма писа? Аз също не успях да се разбера с Рум Старс, писах на Khaled''s camp, но не ми отговаря. В краен случай ще се оправяме на място.

Връзка към мнение

И аз търся тур започващ по обед, най-рано 13 часа примерно.

Питах лагера където ще спим - Hasan Zawaideh Camp, но получих мейл, че щели да ми обяснят всичо когато стигна!

След няколко дни пак им писах и им казах, че искам да знам какво могат да предложат предварително, за да преценя дали искам да се възпозлвам от офертата им, но така и не отговориха  повече..

Само поради тази причина няма да се занимавам повече с тях и ще търся от други места турове.

Ако някой е намерил нещо следобедно-вечерно да пише, ние ще сме 8 човека общо.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 17 минути , Alexander каза:

И аз търся тур започващ по обед, най-рано 13 часа примерно.

Питах лагера където ще спим - Hasan Zawaideh Camp, но получих мейл, че щели да ми обяснят всичо когато стигна!

След няколко дни пак им писах и им казах, че искам да знам какво могат да предложат предварително, за да преценя дали искам да се възпозлвам от офертата им, но така и не отговориха  повече..

Само поради тази причина няма да се занимавам повече с тях и ще търся от други места турове.

Ако някой е намерил нещо следобедно-вечерно да пише, ние ще сме 8 човека общо.

 

Ето инфо от този камп Hasan Zawaideh Camp :

Hello You have booking in our camp you are welcome. I confirm your booking. The activity in our camp.jeep tour and camel tour and hicking. When you reach here I will give all the information about the tour on the map then you can choose your tour especially we have guids they speak very well English and anew car. The jeep tour 2 hours coast 35 jd Jeep tour 3 hours 50 Jeep tour 4 hours 65 All the tour to gather not per person The camel tour 1 hours 15 jd per person. Also that if you want sleep under the stars We can arrange that  we provide  the meals. Dinner and lunch . If you need help about the transportation we can help you . Always you can text me at what's app to more information and send the location to meet you Best wishes from wadi rum Note For more safety and security your tour with your camp. Hassan camp.

 

Hi Jeep tour 2 hours you can see Seven pillars of the wisdom Sand dunes Inscription Lawrence canyon and panorama aview Martian location (filming ) 3 hours jeep tour All the sites in 2 hours plus Lawrence house Mashrom rock Alberah canyon In 4 hours Every thing in 2 and 3 hours Plus the bridge. You can text me at what's app to send some photos . 00962772386420 Hasan camp Camel tour visit sand dunes and or on the sunset time

 

Очаквам да ми върнат отговор на въпроса в колко започва техния тур.

Цената тук е по-евтина, както се вижда от кореспонденцията. Обяда обаче се доплаща още 7JD.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Само не става ясно за колко  човека влизат в джипа.

Аз бих избрал 4 часовия тур, ако има такъв след 13 часа. Само не ми стана мноо ясно какво има предвид с това от Note for more safety and security и т.н.

Always you can text me at what's app to more information and send the location to meet you Best wishes from wadi rum Note For more safety and security your tour with your camp

Връзка към мнение

В джипа се събират 5 души.

А това следващото има предвид да не се разминем . Не физическа сигурност, а сигурност в смисъл всичко да е наред със срещата.

Връзка към мнение

Тези от Hasan с много скъпи турове са - за 2ч.-35 динара. 

Програмите на различните фирми едва ли са много различни, ама явно цените са това, което ги отличава един от друг. 

Връзка към мнение
преди 1 час, mililia каза:

Тези от Hasan с много скъпи турове са - за 2ч.-35 динара. 

Програмите на различните фирми едва ли са много различни, ама явно цените са това, което ги отличава един от друг. 

Програмите им не се разлипават много  зависи в коя част на Уади Рум е кампа.Има атракций така да се каже който са отдалечени и ако избереш тур за 2 часа няма как да ги видиш.От пет пъти ходене съм имала турове между 2 и 6 часа.Като първите три пъти ходих на съвсем различни места единсвеното което се повтаряше беше една скала с рисунки и Лауренс от арабия.Аз винаги питам какво ще видя и съм ги карала да ми ги показват

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 15 часа, mililia каза:

Тези от Hasan с много скъпи турове са - за 2ч.-35 динара. 

Програмите на различните фирми едва ли са много различни, ама явно цените са това, което ги отличава един от друг. 

Това е цена за 5 души. Те са по-евтини, но нямат дългия тур.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 10 минути , Contest каза:

Благодаря за предоставения контакт за Hasan. Ангажирахме го за 6-часов тур с обяд, за 80 jd. Човекът отговаря много бързо  . 

80 на човек или 80 на джип ?

Връзка към мнение
преди 5 минути , Contest каза:

80 на джип

А от къде го измисли този 6 часов тур? От колко часа започва и написа ли ти от къде ще мине ?

От две седмици на мен до макс 4 часов ми ги изкара.

Тези бедуини са доста неадекватни 😀😎

Връзка към мнение
преди 2 минути , Contest каза:

Аз питах за цял ден, той каза, че е 6 часа. Не съм питала от къде ще мине, аз искам да е повече време за да разглеждаме

В колко часа ще започне ? На какъв имейл му писа ?

Връзка към мнение

Писах му на What's app 00962772386420, аз предложих час 11-11.30, може ли така да се пише в темата, че малко стана чат?

Редактирано от Contest
Връзка към мнение
преди 30 минути , Alexander каза:

А резервирате ли тези турове по някакъв начин или всичко е на честна дума?

Резервациите там явно са на честна дума, никой не иска депозит - само плащане на място в брой.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Явно, сега ми каза, че потвърждава тура и че ще ми прати местоположение по-късно. Ние така или иначе ще спим в този лагер Хасан.

Обърках се и му писах, че сме 5+2 деца и ми  каза 60 пари за 4 часа тръгване 13:00-14:00 часа.  После му казах, че сме 6+2 и пак ми потвърди същата цена, ще сме в един джип-предполагам открит за да се съберем толкова хора.

Връзка към мнение
преди 4 часа, Alexander каза:

Явно, сега ми каза, че потвърждава тура и че ще ми прати местоположение по-късно. Ние така или иначе ще спим в този лагер Хасан.

Обърках се и му писах, че сме 5+2 деца и ми  каза 60 пари за 4 часа тръгване 13:00-14:00 часа.  После му казах, че сме 6+2 и пак ми потвърди същата цена, ще сме в един джип-предполагам открит за да се съберем толкова хора.

Забелязах, че в този лагер има палатки със собствен санитарен възел за разлика от много други.  Вие през Букинг ли резервирахте нощувката?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.