Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 13 часа, Coo каза:

Аз хванах някаква ФБ и им писах да питам... 🙂 И да не отговорят, поне съм пробвала.

Ако отговорят, напиши и тук отговора, моля,  да знаем и ние! 🙂 

Връзка към коментар
29 minutes ago, Coo said:

Не са ми отговорили, сега ходих до ФБ да проверя. 😞

Служителите от това ниво рядко са наясно.Дори да отговорят нещо то няма да е задължаващо.Докато не излезе разписанието не бих правил никакви планове на базата на предходни периоди.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 час, stanimir каза:

Служителите от това ниво рядко са наясно.Дори да отговорят нещо то няма да е задължаващо.Докато не излезе разписанието не бих правил никакви планове на базата на предходни периоди.

Така е, аз не очаквах да ми отговорят нещо по-различно от "За разписанието следете сайта ни и ще се радваме да ви видим на борда", но те дори това не писаха 😆

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 3 месеца по-късно ...

Имам полети 29.02 - 06.03.2024 купени с флекс през ластминит. де. Няма да ги летя и искам да ги отменя. Не съм го правила до сега и ми трябват насоки как да го направя. Ако връщането на сумата не е по моя карта, мога ли да сменя дестинация или само дати и колко пъти мога да сменя? Всеки съвет ще ми е от полза. Благодаря!

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
На 8.12.2023 г. в 10:52, Цвете каза:

Имам полети 29.02 - 06.03.2024 купени с флекс през ластминит. де. Няма да ги летя и искам да ги отменя. Не съм го правила до сега и ми трябват насоки как да го направя. Ако връщането на сумата не е по моя карта, мога ли да сменя дестинация или само дати и колко пъти мога да сменя? Всеки съвет ще ми е от полза. Благодаря!

Аз имах двупосочен,който не летях в началото на декември без флекс директно от Пегасус и днес на майтап реших да прочета какви са таксите при отмяна.Оказа се,че дори за минал полет,който струва 150 лв ще ми върнат около 68 лв по сегашен курс.Днес го отмених,въпреки че е минал.

1234.png

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 2 часа, dimitrov6 каза:

ще ми върнат около 68 лв по сегашен 

Пиши пак след като си получиш парите по сметка. Даже не знам кое ме учудва повече. Това, че  връщат пари  за за минали полети или това, че приложението има и българска версия. 

  • Харесвам 2
  • Смея се 1
Връзка към коментар
На 18.12.2023 г. в 17:36, epetkov каза:

Пиши пак след като си получиш парите по сметка.

Получени са. Отказах и други полети в бъдеще,нямам флекс,и ми върнаха 661 лв при похарчени 1271.При минал полет,неизползван,до 45 дни трябва да поискаш връщане на някаква сума от него.

1234.png

  • Харесвам 9
  • Браво 5
Връзка към коментар
1 hour ago, dimitrov6 said:

Получени са. Отказах и други полети в бъдеще,нямам флекс,и ми върнаха 661 лв при похарчени 1271.При минал полет,неизползван,до 45 дни трябва да поискаш връщане на някаква сума от него.

1234.png

Да не си минал на друго ниво , купуваш полети и не летиш ? 

 

Шегувам се.Надявам се е просто приумица , не заради друго.

 

  • Харесвам 3
  • Смея се 4
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...

Точките Bolbol ги дават само,ако реално си летял.За един двупосочен международен ми дадоха 3200,с които си поръчах нудъли за 2900 ,когато пак ще летя.Ако имаш билет,но не го ползваш не дават точки.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Точките на Пегасус вършат страхотна работа за купуване на места в самолета (доста са евтини на самолети летящи по 4-5-6 часа, където си заслужава да си купиш място), също за  купуването на билет, намаля с някакви евро, така че събирайте си ги и ги ползвайте.

За храна не знам дали е изгодно, понеже обикновено с Пегасус си летиш до/от евтини държави и там може да хапнеш почти без пари.

Връзка към коментар

Пегасус летят и до цяла Европа, където не е евтино.  Аз лично за полета до Казахстан си купих храна с бол бол точките, все пак 5-6 часа полет... За вътрешните полети съм купувал кафета и това е. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 4 седмици по-късно ...

 Днес получих уведомление,че са ми променили полет Истанбул - Бейрут. Промяната е с един ден разлика. Някой ако е имал подобни промени може ли да сподели какви са опциите в такъв случай.А също как е осъществил комуникацията с Пегасус.

Връзка към коментар

Аз канселирах моите полети в петък бяха точно Истанбул-Бейрут. Билетите бяха купени от едно  промо на Пегасус,  като бяха взела най- евтината тарифа.   Не знам при промяна от тяхна страна, но при канселиране  ми върнаха цялата сума без 3е на билет. Всичи промени т.е. канселиране направих през сайта на Пегасус. Изнендах се на такъв рефънд и парите ми бяха в сметката в събота. 

  • Харесвам 6
  • Браво 1
Връзка към коментар

Pegasus засега винаги са се държали коректно при промяна от тяхна страна. По ковид, когато се анулираха полети на килограм, имаше възможност сам да си управляваш резервацията – да искаш възстановяване или да си смениш полета с друг. Презвъняваха по телефона и затваряха при променен полет, разбира се и мейли пращаха. Парите връщаха почти веднага.

Което въобще не беше възможно при Търкиш, трябваше да се водят тел. разговори и така и не ми върнаха едни пари. Затова след тази ситуация в знак на протест (а и заради невъзможност лесно да си управлявам резервации) спрях да ползвам Т. за вътрешни полети в Турция.

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Аз преди 6 години имах доста билети по за няколко евро,купени от Румбо с карта Маестро . При променен полет ми звъняха по телефона на английски,но като не го знам търсеха преводач от руски.Защо не пишеха мейли ,не знам.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Закупих на един билет полет от София през Анталия за извън Турция с Pegasus.

Моля, ако някой е пътувал така да сподели чекираният багаж автоматично ли заминава за крайната дестинация или трябва да го взема при кацане в Анталия и отново да мина всички проверки и ново чекиране?

Връзка към коментар

Аз само веднъж съм пътувал с прекачване и с чекиран багаж конкретно с Пегасус, но беше преди 12 години  (София-Адана-София през Истанбул), да, директно на крайната дестинация отиват куфарите. Щом ще се чекирате, питайте на гишето.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

връзка международен - международен нормално багажа отива директно до крайната дестинация (изключение на Щатите или ако сте с отделни билети)

само международен - вътрешен нормално изисква да се вземе багажа, за да мине на митница 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
  • 2 седмици по-късно ...
  • 3 седмици по-късно ...

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.