Прескочи до съдържание

Българският ловец на билети


Препоръчани мнения

да не говорим, че испанките могат да те накарат да се откажеш от плътските удоволствия за много дълго време напред... :lol:

Може пък затова да са толкова дълголетни - и хората поотделно, и двойките  ;)

Връзка към мнение

..............................................................................

Както се казва в лафа - светът се движи от трите "П" - ПАРИ , ПУШКИ и още нещо  :biggrin:

 

....ПРАЖОЛИ... ; пушки  (или там както се нарича) е другото нящо.

 

:girlcrazy::girlblum::girlhaha::girlinlove:

Връзка към мнение

Към руснаците съм с много противоречиви чувста. Не съм им чак голям фен, но съдбата ми предоставя близки срещи и контакти на два пъти. Първо живях в една стая с рускиня, докато бях студентка и покрай нея се запознах с много студенти руснаци. После като живях в Шанхай, макар че се запознах с огромен брой експатс, единствените, които мога да причисля към приятели, ми бяха две рускини, един поляк и един канадец (който пък беше живял къде ли не и може би не беше типичен представител).  Дали заради общотото екс-социалистическо минало, не знам, но само с тях си станахме по-близки, докато със всички останали въпреки, че се виждахме често, си останахме чужди. Та може и да нямаме чак толкова близка душевност и възприятия, но определно имаме общо. Ако трябва да влизам в стереотипи - руснаците мисля че са много нахални и задушаващи (не ти оставят лично свободно пространство да дишаш), но нечистоплътност не съм забелязала, а пък аз съм доста чувствителна на тая тема. Дори напротив - специално жените много се поддържаха. Американците мисля че са по-небрежни в това отношение. Освен това, американците, въпреки че привидно са много приятелски настроени, все успяват някак да вмъкнат колко са велики и знаещи и постоянно дават акъли и те светват за какво ли не. Такова е моето впечатление поне.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

 После като живях в Шанхай, макар че се запознах с огромен брой експатс, единствените, които мога да причисля към приятели, ми бяха две рускини, един поляк и един канадец (който пък беше живял къде ли не и може би не беше типичен представител).

Малко се откланям от темата, но ми стана интересно, че си живяла в Шанхай. Когато имаш време и желание, би ли започнала тема за като какво е да се живее в Шанхай, живота на експатс по принцип ми е интересен, м-у живот на едно място и посещение има огромна разлика. Предполагам, че би било интересно за много съфорумци. Ако пък и можеш да сложиш някоя и друга снимка... Поздрави!

Редактирано от FlyTraveler
  • Харесвам 4
Връзка към мнение

http://awd.ru/info/  обаче наистина е форумът който обезмисля останалите  :)

Тия наистина са добри!!!!!  Особено за Магеланци със средно соц образование...  

Побърках се да ровя из форумите за Бромо-Денпасар по суша ,а братушките са го обяснили само в три изречения... Ама и Магеланци става все по полезен !!! :good:

Редактирано от stefanrusev
  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ай, ся! Ще се обиждаме ли ?? ;)

!!!!!! Дори водя на децата с един език повече. Е, по бройка - английския ми е на ниво "албенско пиколо" , а немското - мааалко по-добро от на Ицето Стойчков  :)

Редактирано от stefanrusev
Връзка към мнение

Малко се откланям от темата, но ми стана интересно, че си живяла в Шанхай. Когато имаш време и желание, би ли започнала тема за като какво е да се живее в Шанхай, живота на експатс по принцип ми е интересен, м-у живот на едно място и посещение има огромна разлика. Предполагам, че би било интересно за много съфорумци. Ако пък и можеш да сложиш някоя и друга снимка... Поздрави!

 

Да напиша, ама не не знам какво точно да напиша :-) Шанхай е много интернационален, има много експатс и постоянно се организираха разни сбирки и партита за социализация. По времето, когато живях там, имаше само една програма на английски по телевизията и тя беше разни публицистични предавания, които освен това се повтаряха, та ако случайно изпуснаш някое, все ще имаш възможност да го видиш още поне десет пъти, та няма кой знае какво да правиш сам в къщи. Много хора не са със семействата си и естествено търсят контакти, та затова и може би тези чести сбирки. При все това, поне на мен така ми се струваше, повечето контакти са доста повърхностти - гледате дали имате някакъв общ бизнес интерес или просто компания, за да не си пиеш питието сам. Иначе времето минава в работа основно. Ще сложа някоя снимка, но са ми на друг компютър, пък и не са особено качествени.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Да напиша, ама не не знам какво точно да напиша :-) Шанхай е много интернационален, има много експатс и постоянно се организираха разни сбирки и партита за социализация. По времето, когато живях там, имаше само една програма на английски по телевизията и тя беше разни публицистични предавания, които освен това се повтаряха, та ако случайно изпуснаш някое, все ще имаш възможност да го видиш още поне десет пъти, та няма кой знае какво да правиш сам в къщи. Много хора не са със семействата си и естествено търсят контакти, та затова и може би тези чести сбирки. При все това, поне на мен така ми се струваше, повечето контакти са доста повърхностти - гледате дали имате някакъв общ бизнес интерес или просто компания, за да не си пиеш питието сам. Иначе времето минава в работа основно. Ще сложа някоя снимка, но са ми на друг компютър, пък и не са особено качествени.

Това е едно чудесно начало, аз имах предвид да отвориш една тема, нещо от рода на "Живот в Шанхай", "Как се живее в Шанхай" или каквото и да било. Моят скормен опит е, че за да се сетиш какво да пишеш трябва мисленно да се върнеш в онова време и да преживяваш отново нещата, но видяни с очите на новачка, каквато си била в началото, сега като знаеш кое как е и не ти прави впечатление. Та само идея де... Иначе може и да нямаш време или да не ти се прави, никой не е длъжен да пише :) А съфорумците ще ти помагаме с въпроси, не се тревожи, ще се заформят интересни дискусии.

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.