Прескочи до съдържание

Карти Diners Club


Препоръчани мнения

Аз имах надвесена сума, поискаха номер на сметка, където да преведат парите и няколко дни по-късно го направиха.

Потвърдиха по мейла, че задълженията са погасени, а картата е закрита.

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

След уведомителния мейл, никой не ме е търсил за нищо. Платих си извлечението за миналия месец и занулих салдото, не съм пробвал плащания този месец. Ако Дайнерс ми се обадят за пластиката ще им я върна, ако не, ще си я пазя за спомен 🙂 ПИБ ми звъняха и ме одобриха за мастеркард голд, ама и те не се обадиха за договор и карта. Не мисля да ги търся, зор нямам, здраве да е, и без тях ще оцелея 🙂

Връзка към мнение
преди 51 минути , logist13 каза:

ама и те не се обадиха за договор и карта. Не мисля да ги търся,

Няма да те потърсят. Пет дни след като са ти се обадили и одобрили, можеш да си потърсиш картата в офиса, който си посочил за получаване. И при мъжа ми беше така. Ако искаш им звънни преди да отидеш да проверят, за да не се разкарваш напразно.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 24 минути , chandni каза:

Няма да те потърсят. Пет дни след като са ти се обадили и одобрили, можеш да си потърсиш картата в офиса, който си посочил за получаване. И при мъжа ми беше така. Ако искаш им звънни преди да отидеш да проверят, за да не се разкарваш напразно.

Това не е вярно. На мен ми се обадиха първо да предложат карта, после се обадиха да ми кажат, че мога да отида да си я взема и понеже се забавих с вземането още два пъти ми пратиха смс, че картата ме чака в клона им.

Връзка към мнение
преди 3 минути , boogy83 каза:

Това не е вярно. На мен ми се обадиха първо да предложат карта, после се обадиха да ми кажат, че мога да отида да си я взема и понеже се забавих с вземането още два пъти ми пратиха смс, че картата ме чака в клона им.

Може да зависи от обслужващия клон 😀

Връзка към мнение
преди 23 часа, Георги каза:

А какво е положението със суми усвоявани между 1 и 9 април, ще излезе извлечение в началото на май ли? Щото някакви 2 седмици за пълно изплащане на всичко се говореха. Не че не мога да сметна колко горе-долу трябва да преведа, но не искам да са няколко стотинки под или над сумата и да се вкараме във взаимни главоболия. 

 

За протокола, до момента дори нямам уведомителен имейл че спират дейност, само ми се обадиха да ми предлагат карта на ПИБ и толкова. 

В крайна сметка решихме проблема по имейл. Питах ги колко пари искат за да е всичко на нулата, те ми казаха, пуснах ги през сайта с дебитна карта, потвърдиха че парите са получени и сметките са закрити и толкова. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.