Прескочи до съдържание

Карти Diners Club


Препоръчани мнения

Дайнърс дали окончателно сдадоха фронта? Като съвестен гражданин упорито се опитвам да си платя последните харчлъци с някоя карта, но нищо не приема, всичко е с "неуспешна авторизация". Някой друг има ли го този проблем?

Връзка към мнение
преди 24 минути , logist13 каза:

Дайнърс дали окончателно сдадоха фронта? Като съвестен гражданин упорито се опитвам да си платя последните харчлъци с някоя карта, но нищо не приема, всичко е с "неуспешна авторизация". Някой друг има ли го този проблем?

Моето предизвестие е до 9-ти април, след това имам 14 дни да погася задълженията си към Дайнърс.

Аз получих обаждане от Фибанк и се съгласих на тяхна кредитна карта, която да покрие Дайнърс. От 10 дни е готова, но нямам път да си я взема. 

Казаха ми, че те ще платят задълженията към дайнърс и т.н. ама не се сетих да ги питам има ли такси, срокове и всички глупости.

Затова тия дни си погасявах нещат към Дайнърс, вчера или днес (не помня, май беше вчера) си погасих задължения в дайнърс с карта от Уникредит и нямаше проблем.

П.П.: виж дали не погасяваш твърде голяма сума, на мен ми се е случвало да ги отхвърля но примерно с 1500лв не съм имал проблем никога.

Връзка към мнение
преди 34 минути , logist13 каза:

Дайнърс дали окончателно сдадоха фронта? Като съвестен гражданин упорито се опитвам да си платя последните харчлъци с някоя карта, но нищо не приема, всичко е с "неуспешна авторизация". Някой друг има ли го този проблем?

 При мен имаше проблем с револют, но успях да платя с карта на ДСК. 

Връзка към мнение
преди 56 минути , logist13 каза:

Дайнърс дали окончателно сдадоха фронта? Като съвестен гражданин упорито се опитвам да си платя последните харчлъци с някоя карта, но нищо не приема, всичко е с "неуспешна авторизация". Някой друг има ли го този проблем?

Ние окончателно се издължихме с World Debit Mastercard на ЦКБ вчера сутрин без каквито и да е проблеми.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

А за всички ли е девети април датата? Че аз така и така не получих имейл, получих само обаждане от ПИБ с оферта, която отхвърлих.

Връзка към мнение

Аз още не съм получил обаждане, единствено имейл. Още се надявам да звъннат и кажат, че не могат да се разделят с мен като клиент и ще ми издадат карта от Австрийското им дружество като жест на признателност  😄  

  • Смея се 8
Връзка към мнение
преди 5 минути , Георги каза:

А за всички ли е девети април датата? Че аз така и така не получих имейл, получих само обаждане от ПИБ с оферта, която отхвърлих.

Датите са различни - днес го разбрах ,когато подавах за нова КК в ПИБ.

Моята е на 09. април

Връзка към мнение
преди 4 часа, Jorro каза:

Аз още не съм получил обаждане, единствено имейл. Още се надявам да звъннат и кажат, че не могат да се разделят с мен като клиент и ще ми издадат карта от Австрийското им дружество като жест на признателност  😄  

и да се похвалиш като стане

 

ама то 1 април мина...

  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 19 минути , Георги каза:

А за всички ли е девети април датата? Че аз така и така не получих имейл, получих само обаждане от ПИБ с оферта, която отхвърлих.

Ами то имаше няколко "вълни". За предната обажданията бяха още януари мисля. На мен февруари ми пратиха мейл и преди 10 дни ми направиха обаждане. 

Напълно възможно е да не съм от последните. Щом не си получил мейл и обаждане е възможно да има още аванс. Със сигурност ще те уведомят. И все пак следи си задълженията да не се наложи плащане на лихви като за раздяла.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 44 минути , Георги каза:

А за всички ли е девети април датата? Че аз така и така не получих имейл, получих само обаждане от ПИБ с оферта, която отхвърлих.

За мен е 15-ти април!

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 4 часа, logist13 каза:

Дайнърс дали окончателно сдадоха фронта? Като съвестен гражданин упорито се опитвам да си платя последните харчлъци с някоя карта, но нищо не приема, всичко е с "неуспешна авторизация". Някой друг има ли го този проблем?

Да.

Връзка към мнение
преди 11 часа, chandni каза:

Ние окончателно се издължихме с World Debit Mastercard на ЦКБ вчера сутрин без каквито и да е проблеми.

Меня тоже.

 

И аз вчера им преведох последните дължими 5 лв. точно с тази карта.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Ха-ха, ще им плащам с банков превод, няма такъв майтап. Не ще ни ТБИ, ни Револут, ни Кърв. Уж ПИБ ме одобриха за тяхната Мастеркард Голд и щяха да се обадят за договор и картата, но около месец мина вече, ни дума, ни вопъл, ни стон. Аз зор нямам, пък и да нямаш нищо общо с български банки май е най-добре.

Връзка към мнение

@logist13, @elzbieta, и аз погасявах преди Diners с Tbi Neon, но после взе да дава грешка (образно казано) и почнах да си плащам задълженията по сметка: BG30FINV915010BGDINERS с основаване име, клиентски номер и ЕГН.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 11 часа, Яничка каза:

@logist13, @elzbieta, и аз погасявах преди Diners с Tbi Neon, но после взе да дава грешка (образно казано) и почнах да си плащам задълженията по сметка: BG30FINV915010BGDINERS с основаване име, клиентски номер и ЕГН.

 

Не можах да платя с никоя карта. Но пък се оказа, че ТБИ дори не взеха такса за банковия превод.

Връзка към мнение
преди 3 часа, logist13 каза:

 

Не можах да платя с никоя карта. Но пък се оказа, че ТБИ дори не взеха такса за банковия превод.

да, преводите с TBI са безплатни 🙂 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 1 минута , elzbieta каза:

А за колко време се пристига превода в Дайнерс?

Ако не бъркам, след няколко часа. То и преди, като погасявах през my.diners, трябваха няколко часа да се отрази новата наличност.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

А какво е положението със суми усвоявани между 1 и 9 април, ще излезе извлечение в началото на май ли? Щото някакви 2 седмици за пълно изплащане на всичко се говореха. Не че не мога да сметна колко горе-долу трябва да преведа, но не искам да са няколко стотинки под или над сумата и да се вкараме във взаимни главоболия. 

 

За протокола, до момента дори нямам уведомителен имейл че спират дейност, само ми се обадиха да ми предлагат карта на ПИБ и толкова. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 51 минути , Георги каза:

А какво е положението със суми усвоявани между 1 и 9 април, ще излезе извлечение в началото на май ли? Щото някакви 2 седмици за пълно изплащане на всичко се говореха. Не че не мога да сметна колко горе-долу трябва да преведа, но не искам да са няколко стотинки под или над сумата и да се вкараме във взаимни главоболия. 

 

За протокола, до момента дори нямам уведомителен имейл че спират дейност, само ми се обадиха да ми предлагат карта на ПИБ и толкова. 

Ами в интернет банкирането можеш да си ги видиш сумите. 

Може би ще извадят извлечение по-рано, за да не чакаш до края на месеца, ама знам ли....

Аз се съгласих на кредитна карта от ПИБ и те поеха дълга към Дайнърс, та следващия месец, ще погасявам към ПИБ.

 

В крайна сметка, може да отидеш до офис на ПИБ да си върнеш картата и да кажеш, че искаш да погасиш всичко. Така със сигурност няма да има драми за стотинки, пък и ще имаш удостоверение, че си приключил всичко с тях.

Връзка към мнение

Аз минах през офис на ПИБ , защото се чудех дали над усвоената сума има и месечна такса, заради плащания в началото на април.Обадиха се до Дайнърс и се оказа че трябва да погася само това което се вижда в онлайн банкирането.Попълних заявление за закриване, върнах картата , поплакахме.

  • Шок 1
  • Смея се 7
Връзка към мнение

Аз погасих на 12.04 онлайн, за да е преди 15-ти. Направи ми впечатление, че в my.diners не се отразяват верни суми. Буквално до последно пазарувах през посредници и имах около 2700 лв. похарчени при 4000 кредитен лимит, но сайтът показваше наличност 0 лв., което не е вярно.

Иначе при скорошно позвъняване  в Diners ми казаха след като погася картата за последно да им пратя мейл да я закрият служебно.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.