Прескочи до съдържание

Инвазия в Санкт Петербург?


Alexander

Препоръчани мнения

Доста хора дебнеха кога ще пуснат билети, а днес се оказа, че две АК пуснаха билети и цени до този град от София!

 

Аз лично взех за началото на юли  около час след пускането на цените за 189 лв двупосочен с УД. Реално дадох доста по-малко, понеже имах кредит в профила.

Очаквах по-високи цени и съм много доволен.

 

Не смятам да резервирам нищо за сега, понеже очаквам смяна на часове, че и дати, типично за Уиз, особено за нови маршрути.

 

Има ли други купили?

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 23 минути , Alexander каза:

Има ли други купили?

Не,но дебнем да се появят полетите в edreams.es 🙂Ако някой ги сасече там,да каже.Точно за теб си мислех,че си късметлия и че навреме Уиз ти предложиха тази линия 😉

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Понеже до сега не съм се интересувала от тази дестинация,

За кога е най хубаво да се купят билети? Тоест кой месец? Или всеки си напасва отпуска и т.н.?

Връзка към мнение
преди 5 минути , Mistela каза:

Понеже до сега не съм се интересувала от тази дестинация,

За кога е най хубаво да се купят билети? Тоест кой месец? Или всеки си напасва отпуска и т.н.?

Според мен юни/юли за да се хванат полу белите нощи, че имаше спор как се казват.

Ако не са те, за мен юли, август и началото на септември вероятно е най-добре.

Гледам, че бгер са пуснали от април, когато там е студенко 0-10 градуса по средата на април 2019.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , Alexander каза:

Според мен юни/юли за да се хванат полу белите нощи, че имаше спор как се казват.

Ако не са те, за мен юли, август и началото на септември вероятно е най-добре.

Гледам, че бгер са пуснали от април, когато там е студенко 0-10 градуса по средата на април 2019.

А края на септември и октомври какво е горе-долу времето там ? 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
В момента, Дънди каза:

А края на септември и октомври какво е горе-долу времето там ? 

Студено

 

https://www.accuweather.com/es/ru/saint-petersburg/295212/september-weather/295212?year=2019

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

И на мен ми се ходи, засега май ще съм пас. Все пак да попитам - възможно ли е да се съчетае с Москва и съответно как ще се осъществи трансфера между градовете?

Връзка към мнение
В момента, Eva eva каза:

И на мен ми се ходи, засега май ще съм пас. Все пак да попитам - възможно ли е да се съчетае с Москва и съответно как ще се осъществи трансфера между градовете?

Като се изкара руска виза или с опит за нелегално ходене, май някой беше питал какво може да стане, ако го хванат.

Връзка към мнение
Светославов

Ако с влак между двата града и сносен руски, що пък да не опита човек 🙂 Но и настаняването в Москава трябва да е подобаващо.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

20-27 Август с Уиз. Коя друга авиокомпания е пуснала полети?

 

Едит: видях ги...

Редактирано от MARTiNSHO
Връзка към мнение
преди 2 минути , Zaro каза:

А това какво значи? 

 

 

20200120_195324.jpg

И при мен излиза. "Този маршрут предстои да бъде одобрен от властите"

За Санкт Петербург трябва ли виза?

Връзка към мнение
преди 3 минути , tsvetinka каза:

И при мен излиза. "Този маршрут предстои да бъде одобрен от властите"

За Санкт Петербург трябва ли виза?

Трябва санкт-петербургска виза, не руска. Ама това няма нищо общо с маршрута.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Alexander каза:

Като се изкара руска виза или с опит за нелегално ходене, май някой беше питал какво може да стане, ако го хванат.

Ако ще ходиш нелегално, по-добре си купи еднопосочен билет, да ти излезе по-евтино.👮‍♂️🚓🚑🏥

😂

  • Харесвам 1
  • Смея се 10
Връзка към мнение

И аз мисля да взема за поне 4 нощувки и минимум 5 дни, но не още сега. Ще го съчетая с Естония и Хелзинки (3 дни Талин, 1 Хелзинки), а при повече време и средства - може и Латвия.

Връзка към мнение
преди 58 минути , Zaro каза:

А това какво значи? 

 

 

20200120_195324.jpg

Появява се често при нови дестинации, особено към държави които не са от Open Skies. До сега не съм видял някоя обявена дестинация, за която се продават билети в последствие да не се осъществи. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, Zaro каза:

Открие се нещо ново и веднага инвазия.....😂

Е, как няма да има инвазия, когато това нещо се чакаше толкова, толкова дълго!

  • Харесвам 3
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.