Прескочи до съдържание

Инвазия в Санкт Петербург?


Alexander

Препоръчани мнения

Сега остана да почват и да ни пускат до там, да не е само за местни. Че моите планове рязко придобиха друга форма и сега на дневен ред излезе септемврийска Русия, пък да видим ще има ли трета греда за годината. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Не знам доколко е добра новина..Ако тръгнат да летят другия месец, ще си летят празни-без туристи,  а и пари няма да видим.

Аз се надявам да сменят датите и часовете поне.

Връзка към мнение
преди 3 минути , Alexander каза:

Не знам доколко е добра новина..Ако тръгнат да летят другия месец, ще си летят празни-без туристи,  а и пари няма да видим.

Аз се надявам да сменят датите и часовете поне.

И аз на това се надявам,при все,че полетите ни са за края на август. Но хич не сме оптимисти.

Връзка към мнение
преди 6 минути , Mistela каза:

Ето хубава цена за два двупосочни билета

Може ли линк от къде се кандидатства за електронна виза

BC97FBAC-E0E2-4901-B255-568BB217413C.png

Май още не може да се попълва... 

 

 

https://evisa.kdmid.ru/

 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Инвазията се отлага, днес смениха полетите - махнаха в ден четвъртък и си взех кредита. Така или иначе, нямаше как да се ходи в тази част на света след няма и един месец.

Пак добре, че не изгорях с парите, все пак  от Уиз всичко може да се очаква и да си летят празни,

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

И моите полети бяха сменени, та се възползвах да си взема кредита. Интересното е, че ми бяха преместени за преди 15 юли, което твърде вероятно пак щеше да доведе до отмяна. 

Връзка към мнение

БГ ер са отменили голяма част от полетите до СП през юли.Оставили са само по един полет седмично,първият е на 18 юли.Споменавам го, защото неколкократно досега се случва щом БГ отменя полетите  до СП до определена дата, винаги Уиз правят същото.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 3 седмици по-късно ...
  • 2 седмици по-късно ...
Галин Маргаритов

Здравейте ,аз също съм фен на Санкт Петербург и даже имам билети за юни 2021,но днес ми казаха от сигурно място ,че Русия няма да дава визи до юли 2021.Някой да е чул нещо такова ?

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 9 часа, Галин Маргаритов каза:

Здравейте ,аз също съм фен на Санкт Петербург и даже имам билети за юни 2021,но днес ми казаха от сигурно място ,че Русия няма да дава визи до юли 2021.Някой да е чул нещо такова ?

Сигурно няма за след 2 месеца, какво остава за след 10...

как изобщо може да вярваш на такива сигурни места?

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
  • 6 месеца по-късно ...

Нали не са ни забранили да си планираме разни неща? 

Попаднах на тези сититурове в СП.

Един по различен поглед на Питер и неговите потайности.

https://www.pitergid.org/

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 4 седмици по-късно ...

Започнах да си организирам юнска Русия и тръгнах да разглеждам цените на влаковете, но поради някаква причина не мога да отворя сайта на руските железници нито през телефона, нито през компютъра. Някой може ли да го отвори?

https://eng.rzd.ru/

 

Връзка към мнение
Мирослав Василев
преди 16 минути , Jorro каза:

Започнах да си организирам юнска Русия и тръгнах да разглеждам цените на влаковете, но поради някаква причина не мога да отворя сайта на руските железници нито през телефона, нито през компютъра. Някой може ли да го отвори?

https://eng.rzd.ru/

 

Наистина сайта, нещо е недостъпен.

 

Пробвай през този линк, от официалния сайт е, имах го отворен от преди https://ticket.rzd.ru/searchresults/v/1/5a323c29340c7441a0a556bb/5a3244bc340c7441a0a556ca/2021-04-06

 

Сменяй си дестинациите отгоре, защото ако отидеш на началната няма да работи.

Връзка към мнение
преди 14 минути , Jorro каза:

Някой може ли да го отвори?

И аз не мога да отворя сайта от няколко дена.  Не се  отваря и руската версия.  Но дори и да се отваряше, би имал само информационна полза. Не може да се резервират билети в дълбочина по-голяма от 60 дена.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 15 минути , Мирослав Василев каза:

Наистина сайта, нещо е недостъпен.

 

Пробвай през този линк, от официалния сайт е, имах го отворен от преди https://ticket.rzd.ru/searchresults/v/1/5a323c29340c7441a0a556bb/5a3244bc340c7441a0a556ca/2021-04-06

 

Сменяй си дестинациите отгоре, защото ако отидеш на началната няма да работи.

Благодаря, отваря се :)))

преди 14 минути , epetkov каза:

И аз не мога да отворя сайта от няколко дена.  Не се  отваря и руската версия.  Но дори и да се отваряше, би имал само информационна полза. Не може да се резервират билети в дълбочина по-голяма от 60 дена.

Аз към момента точно с информативна цел го искам. Не помнех колко време напред може да се букне билет за Сапсана.

Ако взема билет за Сапсан мога ли да поискам рефънд по мое желание, ако се случи така, че да не се пътува или се сменят датите?

Връзка към мнение
преди 18 минути , Jorro каза:

Ако взема билет за Сапсан мога ли да поискам рефънд по мое желание, ако се случи така, че да не се пътува или се сменят датите?

Когато стане възможно да се вземе билет за Сапсана за юни, ще бъде възможно и  да се прочете   за нюансите при резервация на билети  в условията на пандемия.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
  • 10 месеца по-късно ...

Визи има през визовите центрове, не знам за кой сайт говориш.

 

Сега видях, темата съм я пуснал преди 2 години точно.. оттогава купувах 2-3 пъти билети и нищо не се случи. 

Обаче преди няколко дни след като декември 2021 пуснаха линията, купих отново и се надявам да отида, ако не се случи нещо друго с Ковид или кой знае с какво, вече всичко може да стане по всяко време.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.