Прескочи до съдържание

Инвазия в Санкт Петербург?


Alexander

Препоръчани мнения

преди 47 минути , epetkov каза:

Няма да  я спрат. Добре са си направили сметката, щом първо пускат до София и Букурещ, като най- близки градове до Варна и Бургас. В ленинградска област живеят около 7 000 000 души.

Със сигурност имаш добър поглед над цените на чартърите, та колко са скъпи тия полети, че да тръгнат да конкурират Варна и Бургас?

 

За мен подобен сценарий е слабо вероятен. Сега цените на двупосочен билет са над 100 евро без багаж + поне още 50 евро в двете посоки придвижване до морските курорти. В разгара на сезона предполагам чартърите ще са по-скъпи, но при част от тях е включен и багажа, който Уиз таксуват със "скромните" 80 евро.

Връзка към мнение
преди 2 часа, ZORI каза:

Ами те хич не са толкова евтини билетите, аз очаквах нещо по така..ходих преди три години или повече Бургас- Москва- Санкт Петербург- Москва- София с цени  София- Москва беше 18 евро, Москва- Санкт Петербург -21 евро и връщанета някаде за  60-70- евро. Скоро гледах от Лондон имаше по 20-30паунда.

Аз като гледам цял ден се изкупуват с бесни темпове, няма как да останат евтини.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ние взехме за края на септември :)Около 150 лв. се вързаха цените двупосочно с дискаунта 🙂 Дано и времето е все още топло и слънчево, че дестинацията е мечтана от доста време.

Връзка към мнение
преди 8 часа, tch каза:

та колко са скъпи тия полети, че да тръгнат да конкурират Варна и Бургас?

Ето някои оферти от лято 2019:

 

Screenshot_20200121-092609_Gmail.jpg

Screenshot_20200121-092521_Gmail.jpg

Screenshot_20200121-092455_Gmail.jpg

Screenshot_20200121-092351_Gmail.jpg

Очаквано цените скочиха много. Сега очаквано ще има затишие и след 15 дена ще видим отново реални цени.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 11 часа, adreno каза:

с два полета седмично освен

Оказа се , че не са два полета седмично на Wizz до София, а три.  И до Букурещ са три. На практика до Балканския полуостров няма да има полет на виолетовите само в неделя.

Връзка към мнение

Заредиха полетите в edreams.es и са на много приятни цени.При цена в сайта на Уиз 133,99лв в посока,при испанците излиза 38 евро.Само че се притеснявам за следното.В профила в edreams името ми излиза без презимето.Не виждам да има опция за добавяне в профила.А скоро четох във форума,че е задължително на ел. визата да присъстват всички имена по паспорт.Дали същото важи и за самолетният билет?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , iMari каза:

Дали същото важи и за самолетният билет?

За самолетните билети не важи. Wizz  е частна авиокомпания, а  електронните визи са  държавна работа. На сайта на авиокомпанията дори няма клетка за бащино име.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , epetkov каза:

За самолетните билети не важи. Wizz  е частна авиокомпания, а  електронните визи са  държавна работа.

Сега виждам,че и в сайта на Уиз в резервационната форма квадратчетата са само две,за име и фамилия.

Връзка към мнение

Тези, които ще посетят СП през септември и октомври ще се насладят на прекрасната есенна палитра на руската осень.

Ако в плановете ви е Петерхоф и искате да видите фонтаните в действие, проверете кога точно ги затварят, трябва да има инфо в сайта на двореца.

Спирането на фонтаните става с пищно тържество в началото или средата на октомври, а присъствието само с покани/ доколкото знам/.

Оставете си Петерхоф за черешката на посещението ви, защото след него всичко друго бледнее. 

Поне при мен така се получи.

И се подгответе психически за свръх китайско присъствие :ph34r:

Малко снимки за цвят...

20181011_131618.jpg

20181011_140158.jpg

20181011_144241.jpg

20181011_142621.jpg

  • Харесвам 19
Връзка към мнение
преди 1 час, VVP каза:

За електронната виза пише, че трябва снимка. Каква точно трябва да бъде и как да им я изпратя? 

Като снимка за паспорт, ако я правите във фотостудио или да изглежда по този начин.

преди 6 минути , epetkov каза:

Като прикачен файл във формат JPEG:

23679747_Screenshot_20200127-134538_SamsungInternet.jpg.7e70fa1efffbf5c69546c7788a260181.jpgлинк: https://evisa.kdmid.ru/ru-RU

...и се прикачва

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 21 минути , Kalina Ivanova каза:

и се прикачва

 

преди 28 минути , epetkov каза:

Като прикачен файл 

Значението на моя  израз  е еднакво с твоето 🙂

  • Смея се 1
Връзка към мнение
  • 2 седмици по-късно ...

Айде и ние с билети 27-30 юни. 

Добрите дати (най-дългите дни през годината) и включен уикенд,, както и добрата цена от 128лв. се оказаха изкушаващи.

Пък имаше и кредити за усвояване ...

  • Харесвам 6
  • Браво 6
Връзка към мнение
преди 13 минути , Фил каза:

Айде и ние с билети 27-30 юни. 

Добрите дати (най-дългите дни през годината) и включен уикенд,, както и добрата цена от 128лв. се оказаха изкушаващи.

Пък имаше и кредити за усвояване ...

Кои вие? И защо никой не ни кани?

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 49 минути , Lindt каза:

Кои вие?

Ъъъ-ъ, аз и моите приятели, с които обикновено пътуваме, и които отдавна ме врънкаха за Петербург, но до появата на днешната оферта не ми харесваха цените.

 

 

 

преди 55 минути , Lindt каза:

И защо никой не ни кани?

Вие нямахте ли вече пътуване по това време?:rolleyes:

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 9 часа, Фил каза:

Ъъъ-ъ, аз и моите приятели, с които обикновено пътуваме, и които отдавна ме врънкаха за Петербург, но до появата на днешната оферта не ми харесваха цените.

 

 

 

Вие нямахте ли вече пътуване по това време?:rolleyes:

Нямаме си никакви пътувания,  защото ни мързи да планираме нещо след великото покоряване на континенти 😄

И си мислехме, че например някой архитект, дизайнер или откривател на бирарии ще ни отмени с програмата. Защото ако отидем сами, ще направим един тигел в центъра и после ще търсим катерици в парка 3 дни.

А ако не отидем тази година, ще е след 5 като забравя всички изгледани снимки от инвазията. 

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 11 часа, Lindt каза:

Кои вие? И защо никой не ни кани?

Аз специално не ви казах, защото вие не ме поканихте в Исландия, а аз съм отвратителен, отмъстителен и като цяло страшно зло ...

:diablo:

 

Шегувам се, разбира, се. Тотално изключих, че сме си говорили за това и сега ми е кофти. Ще пробвам да се реванширам в близко бъдеще!

 

  • Смея се 5
Връзка към мнение
преди 2 часа, Lindt каза:

Нямаме си никакви пътувания,  защото ни мързи да планираме нещо след великото покоряване на континенти

Мдааа, май съм се объркал , аз мислех че сте по Южна Америка, ама сега проверих и видях, че то било по-рано. :rolleyes:
 

 

преди 2 часа, Lindt каза:

Защото ако отидем сами, ще направим един тигел в центъра и после ще търсим катерици в парка 3 дни.

Ей това е другото - знам, че не си падате много по градски туризъм, а си гоните природа и хайванчета, пък С. Петербург си е типична градска дестинация (е, и малко селска, ако вземем предвид Царское Село :grin: ) 

 

преди 2 часа, Lindt каза:

И си мислехме, че например някой .... откривател на бирарии ще ни отмени с програмата.

Добреее, ще го имам предвид, ама после да няма "ама какво ще правим три дни в тоя град", "ама нямаме вече отпуска", " ама ... :don-t_mention:

  • Смея се 3
Връзка към мнение
На 20.01.2020 г. в 19:04, Eva eva каза:

И на мен ми се ходи, засега май ще съм пас. Все пак да попитам - възможно ли е да се съчетае с Москва и съответно как ще се осъществи трансфера между градовете?

Миналата година ходихме наобратно:София-Будапеща-Москва и Санкт Петербург-Будапеща-София с Уиз!Между двата града ползвахме нощен влак(пътува около 8 часа и струваше около 43 лева)!Но ако ходите в Москва-ще трябва да си платите виза,докато за Санкт Петербург има безплатна електронна!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.