Прескочи до съдържание

Инвазия в Санкт Петербург?


Alexander

Препоръчани мнения

преди 2 часа, Eva eva каза:

И на мен ми се ходи, засега май ще съм пас. Все пак да попитам - възможно ли е да се съчетае с Москва и съответно как ще се осъществи трансфера между градовете?

https://sapsan.su/

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
2 hours ago, Mistela said:

Понеже до сега не съм се интересувала от тази дестинация,

За кога е най хубаво да се купят билети? Тоест кой месец? Или всеки си напасва отпуска и т.н.?

Аз бях в края на юли и докато в БГ беше супер жега, там си беше за есенно яке и си беше доста хладничко. Но си е и до късмет какво време ще уцелиш. Също така си зависи дали искаш да видиш бели нощи или не.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 48 минути , vl_stamboliev каза:

Ако влезеше с електронна виза нямаш право да напускаш областта, защото после може да ти се стъжни 🙂

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 2 часа, Zaro каза:

А това какво значи? 

 

 

20200120_195324.jpg

Означава, че още не са получили одобрение от българска страна за тези полети. Има вероятност да им откажат или да ги забавят.

Не че няма да върнат парите - имайте едно наум ако си правите резервации без право на отмяна за хотел.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Ами те хич не са толкова евтини билетите, аз очаквах нещо по така..ходих преди три години или повече Бургас- Москва- Санкт Петербург- Москва- София с цени  София- Москва беше 18 евро, Москва- Санкт Петербург -21 евро и връщанета някаде за  60-70- евро. Скоро гледах от Лондон имаше по 20-30паунда.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Йосиф Милчов

Аз бях взел за началото на септември от Лондон до Санкт Петербург за по 7 паунда билета с дискаунт. Смениха часовете на полета обаче и го отказахме, върнаха ни кредити. 

Връзка към мнение

ух, дали след като се уплътни всичко, щв видим цени от по 20-30 лева, както с Лондон 😉 , пък и гледам все големи 321 са заложили, кой ще ги пълни тези седалки, след като всички видят по веднъж эрмитаж? не са малко - това са 5 години на отворено небе...

Връзка към мнение
преди 5 минути , so'90 каза:

щв видим цени от по 20-30 лева, както с Лондон

Силно се съмнявам. През следващите години може да поставят по-малък самолет, да разредят разписанието, или  пък интересът на руснаците да остане висок. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 4 минути , so'90 каза:

или просто да я спрат

Няма да  я спрат. Добре са си направили сметката, щом първо пускат до София и Букурещ, като най- близки градове до Варна и Бургас. В ленинградска област живеят около 7 000 000 души.

Връзка към мнение
преди 3 минути , adreno каза:

тези дето почиват ще продължат да си идват с чартърите

Силно се съмнявам и в това. В момента на руските форуми ври и кипи. 

Връзка към мнение

Може да ври и кипи - с два полета седмично освен да държат цените на полетите високи друго няма да стане. По време на сезона те дневно кацат с 330ки - сигурно изиспиват по хиляда и повече седалки дневно...

Радостта може да е, че линията може да е целогодишна.

Връзка към мнение
преди 9 минути , adreno каза:

с два полета седмично о

И с трите от Букурещ стават 5 седмично. Каква е изобщо логиката точно от Букурещ полетите да са три, а от София да са два?  По логичното би било да е точно обратното. 

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.