Прескочи до съдържание

Виртуални сбирки. Следващи презентации?


neuromancer
Съобщението е добавено от neuromancer

Графикът досега:

@Crazy Horse - Канада от океан до океан, 28.03, 16:00

@BlackArt77 - Грузия, 02.04, 18:00

@Тони - Австралия, 04.04, 14:00

@Роца - Парижките потайности или един по-различен поглед върху Париж, 08.04, 18:30 

@Травеолани - Британска Колумбия, 11.04, 18:00 

@домосед - Делти, баобаби, водопади и един глиган в банята!, 15.04 18:30

@neuromancer - Бразилия 18.04, 16:00

@MayaS - Иран 22.04, 18:30

@zvezda9001 - Куба 25.04

@Lindt - Кения 30.04

@Marusinka - Aризона 2.05

@Gentleman Basta - Швейцария 7.05 18:30

@Alexander - Канарски о-ви 9.05 18:00

@Боян Димитровтрека на Канченджунга 13.05 18:30

@lyusi 16.05 18:30 Там край цъфналите вишни. Япония

@Guinness - Двуседмично пътуване в Китай 20.05 19:15

@tougherty - От Копакабана до Патагония 27.05 и 28.05 19:00

@MayaS - Румъния 03.06

@lyusi -Шотландия 14.06 19:00

@Marusinka - през Долината на смъртта до Орегон 20.06 17:00

@Роца - нормандска светлина и гасконски мускетари 25.06 18:30

@MayaS - 15.07 19:00

Препоръчани мнения

Чудесно, Жоро! Потвърждавам за събота, 28 март, 16:00 българско време. Темата: Канада - от океан до океан.
Смятам да тръгна от Халифакс на източния атлантически бряг и да стигна до Ванкувър и Виктория на западния тихоокеански бряг.

  • Харесвам 21
  • Благодаря 2
  • Браво 4
Връзка към мнение

@Йосиф Милчов ще ни говори за Грузия на 02.04 от 18:00 часа. 

 

Знам че много от вас се чудят дали да участват, сега е моментът да направите решителната крачка напред 🙂

@Тони, ти ще можеш ли да подготвиш нещо за Австралия, вече май се прибра? 🙂

@zvezda9001 - върви ли подготовката за Куба?

Някой друг?

  • Харесвам 5
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към мнение

Съжалявам, че проспах сбирката  днес, но се прибрах часове преди нея и не успях да се удържа будна. Сега пък скочих по никое време. 

Разбира се, обещала съм, просто ще ми трябват няколко дни, а и малко по- удобно време заради часовата разлика. Така че ако е удобно да е уикенд и при възможност да е малко по-ранен следобед, за да е поне преди полунощ тук. Мисля, че около 14 събота или неделя ще е удобно за всички ни.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 8 минути , Тони каза:

Съжалявам, че проспах сбирката  днес, но се прибрах часове преди нея и не успях да се удържа будна. Сега пък скочих по никое време. 

Разбира се, обещала съм, просто ще ми трябват няколко дни, а и малко по- удобно време заради часовата разлика. Така че ако е удобно да е уикенд и при възможност да е малко по-ранен следобед, за да е поне преди полунощ тук. Мисля, че около 14 събота или неделя ще е удобно за всички ни.

ОК, другата събота 14:00 часа наше време. 

 

Чакам и други включвания 🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Ако има желаещи да слушат за Бразилия може и аз да направя по-нататък

Ама нямам дар слово, та не знам какво ще излезе

  • Харесвам 26
  • Благодаря 2
  • Браво 5
Връзка към мнение
преди 18 минути , neuromancer каза:

Ако има желаещи да слушат за Бразилия може и аз да направя по-нататък

Ама нямам дар слово, та не знам какво ще излезе

Ееее, ти пък. Да не си на изпит:)))

Каквото и да ни разкажеш както и да го разкажеш, все ще сме доволни:)))

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
преди 25 минути , neuromancer каза:

Ако има желаещи да слушат за Бразилия може и аз да направя по-нататък

Ама нямам дар слово, та не знам какво ще излезе

Недей да скромничиш. Спомни си само какво готино кръгче ни направи в Белу Оризончи. 👏

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

добре че има запис! чувствам се като пълен глупак, изглежда съм загубила ориентация за датите и си мислех, че ще бъде пак в неделя и сега прочитам, че вече е минала ... все пак ще я гледам утре в 16ч, както си бях предвидила :smile:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Травеолани

Да напиша и в тази тема - ако има интерес за презентация за Британска Колумбия и Скалистите планини, или Хаваи или Калифорния, бих се пробвала и аз 🙂

  • Харесвам 23
  • Благодаря 1
  • Браво 3
Връзка към мнение

И аз бих се включила, обаче не знам какво е интересно на публиката - начин на живот в конкретната страна, забележителности, особености на населението, случки и истории? Ще следя презентациите, дано ми дойде музата. 

Виждам, че всеки разказва предимно за места, на които е пребивавал с месеци и години и познава по-детайлно. 

Аз мога да се пробвам с 4 такива (извън Европа) - ОАЕ, Катар, Танзания и Пакистан. Избирайте си и ми кажете какво ви интересува! 

  • Харесвам 17
  • Браво 2
Връзка към мнение

И аз мога да се включа, с теми, по които "си знам" - Париж (напр. по-неизвестни места в града, различни от Айфеловата кула 😉 ) и Франция (например, Нормандия).

  • Харесвам 21
  • Браво 5
Връзка към мнение
преди 6 часа, Happy_Traveler каза:

И аз бих се включила, обаче не знам какво е интересно на публиката - начин на живот в конкретната страна, забележителности, особености на населението, случки и истории? Ще следя презентациите, дано ми дойде музата. 

Виждам, че всеки разказва предимно за места, на които е пребивавал с месеци и години и познава по-детайлно. 

Аз мога да се пробвам с 4 такива (извън Европа) - ОАЕ, Катар, Танзания и Пакистан. Избирайте си и ми кажете какво ви интересува! 

Браво, включи се 🙂

Ако преди не си правила презентация и приемем, че го правиш и за себе си и повече позитивни мисли и занимания, говори за мястото, което най-много ти липсва. 

Всъщност е много яко, че имаме толкова желаещи да разкажат за мястото, на което живеят. Това значи, че хем им харесва и вярват, че заслужава внимание на повече хора, хем имат знания, различни от тези на транзитния турист. Не е нужно да разваляте разказа с опити да е туристически всеобхватен. Хората, празниците и ежедневните особености са достатъчно и винаги шарени. 

преди 1 час, Роца каза:

И аз мога да се включа, с теми, по които "си знам" - Париж (напр. по-неизвестни места в града, различни от Айфеловата кула 😉 ) и Франция (например, Нормандия).

Ще бъде изключително интересно 🥰

  • Харесвам 11
Връзка към мнение
преди 8 часа, Травеолани каза:

Да напиша и в тази тема - ако има интерес за презентация за Британска Колумбия и Скалистите планини, или Хаваи или Калифорния, бих се пробвала и аз 🙂

Калифорния 🙂 Беше споменала, че искаш да отидете отново и да видите любимите си места. Покажи ни ги 😉

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 8 часа, Травеолани каза:

Да напиша и в тази тема - ако има интерес за презентация за Британска Колумбия и Скалистите планини, или Хаваи или Калифорния, бих се пробвала и аз 🙂

Хавай и Калифорния, моля.

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
преди 9 часа, neuromancer каза:

Ако има желаещи да слушат за Бразилия може и аз да направя по-нататък

Ама нямам дар слово, та не знам какво ще излезе

Има желаещи! Сложи повече картинки, ако ти липсват думички. Те твоите така или иначе са красиви. На мен винаги ми е бил интересен по-импулсивният ти начин за пътуване и различната организация, така че можеш спокойно да поговориш за където и да е. 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 6 часа, Happy_Traveler каза:

Аз мога да се пробвам с 4 такива (извън Европа) - ОАЕ, Катар, Танзания и Пакистан

Танзания и Пакистан, моля.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

 

преди 20 минути , Фил каза:

Хавай и Калифорния, моля.

 

преди 20 минути , Фил каза:

Танзания и Пакистан, моля.

И аз, ще приседна до @Фил.:)))

Нека се редуват, различни части на света, за да е по- интересно.

Австралия, Канада, после Пакистан и Танзания, после Хаваите и т.н. Да не се повтарят дестинациите, поне, в началото.

За Пакистан и на мен ми е супер любопитно, особено, за частта, свързана с медицината.

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 9 часа, Травеолани каза:

Да напиша и в тази тема - ако има интерес за презентация за Британска Колумбия и Скалистите планини, или Хаваи или Калифорния, бих се пробвала и аз 🙂

Аз проявявам интерес към Британска Колумбия и Скалистите планини.

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Докато съм се сетила да спамя в тази тема 🙃 ...

@T.E.Lawrence, искаш ли да ни разкажеш за Виетнам и виетнамците?

@Добри, с удоволствие бих изгледала твоето представяне на места, които те вдъхновяват.

@Здравко Ангел, момчета, вие не сте срамежливи 🙂 Не искате ли да ни разкажете нещо? 

 

  • Харесвам 8
  • Браво 2
  • Смея се 1
Връзка към мнение

@Травеолани с удоволствие бих чула презентация за Британска Колумбия и Скалистите планина, а още и за Хавай и Калифорния 🙂 

@Happy_Traveler Танзания ми звучи много добре.

@neuromancer би било чудесно да науча нещо за Бразилия.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 5 минути , Ushakal каза:

За тези, които не могат да видят / чуят презентациите в уговореното време, възможно ли да ги ги видят на запис?

Да, и на двете до сега има запис. Виж в темата, вчера.

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.