Прескочи до съдържание

Виртуални сбирки. Следващи презентации?


neuromancer
Съобщението е добавено от neuromancer

Графикът досега:

@Crazy Horse - Канада от океан до океан, 28.03, 16:00

@BlackArt77 - Грузия, 02.04, 18:00

@Тони - Австралия, 04.04, 14:00

@Роца - Парижките потайности или един по-различен поглед върху Париж, 08.04, 18:30 

@Травеолани - Британска Колумбия, 11.04, 18:00 

@домосед - Делти, баобаби, водопади и един глиган в банята!, 15.04 18:30

@neuromancer - Бразилия 18.04, 16:00

@MayaS - Иран 22.04, 18:30

@zvezda9001 - Куба 25.04

@Lindt - Кения 30.04

@Marusinka - Aризона 2.05

@Gentleman Basta - Швейцария 7.05 18:30

@Alexander - Канарски о-ви 9.05 18:00

@Боян Димитровтрека на Канченджунга 13.05 18:30

@lyusi 16.05 18:30 Там край цъфналите вишни. Япония

@Guinness - Двуседмично пътуване в Китай 20.05 19:15

@tougherty - От Копакабана до Патагония 27.05 и 28.05 19:00

@MayaS - Румъния 03.06

@lyusi -Шотландия 14.06 19:00

@Marusinka - през Долината на смъртта до Орегон 20.06 17:00

@Роца - нормандска светлина и гасконски мускетари 25.06 18:30

@MayaS - 15.07 19:00

Препоръчани мнения

Аз нямам нищо против в такъв случай да отстъпя датата  си на някой. Ако по- нататък има интерес, може да се включа евентуално.

Връзка към мнение

Потвърдени:

@Йосиф Милчов - Грузия, 02.04, 18:00

@Тони - Австралия, 04.04, 14:00

 

Очаквам да ми кажат дата и час:

@zvezda9001, @домосед, @neuromancer, @Травеолани, @Happy_Traveler, @Роца

 

Тони, недей отстъпвай, че към момента най-големия проблем е точно някой да каже конкретна дата 🙂 Съмнявам се да има конфликт, няма проблем и в два поредни дни да са презентациите. 

  • Харесвам 11
  • Благодаря 1
  • Браво 3
Връзка към мнение

Щом е по желание на зрителите,  бих се радвал @Rumiana да разкаже за Аляска,а и за останалите си road трипове в Америка.С голям интерес четох пътеписите.  

  • Харесвам 12
  • Браво 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Тони каза:

Аз нямам нищо против в такъв случай да отстъпя датата  си на някой. Ако по- нататък има интерес, може да се включа евентуално.

Не си отстъпвай датата,  @Тони!  Австралия е цял континент, едва ли е изчерпана като тема или се възприема еднакво от всички посетители. Аз например с удоволствие ще отделя от безценното си време, за да чуя какво искаш да ни разкажеш.

А ако си съгласна да се записва, всеки може да си избере с какво да редува и кога да я гледа. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

@Happy_Traveler ние и за Катар нищо не знаем, само сме надничали в Доха, та карай по ред, моля.

@neuromancer ще бъде интересно да се види всичко различно от Рио и водопада Игуасу, че там вече май и листата по дърветата познаваме, благодарение на вдъхновените магеланци.

@домосед аз имам книгата ти и си чета често от нея, ама е съвсем друго да те чуем. Винаги ще съжалявам за това, че не можех да присъствам на презентацията ти за Нигерия.

@Роца толкова е вдъхновяващо - Нормандия ! Пясъци и дъюни ...

И всички, които @Lindt изброява дано се съгласят и имат време да разказват. 

@AlexandraKo  ще ни разкажеш ли нещо за милата Италия ? 

@Гост нима ще ни оставиш без твоя поглед към Кралството ?

@Василена ще ни покажеш ли Гран Канария ?

И всички, които са бродили из прекрасната ни родина. 

Един час е невъобразимо малко време да пътуваме с впечатленията на другите и да сме заедно на живо:girl_cray:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
Преди 1 час, Георги каза:

Очаквам да ми кажат дата и час:

  @Роца

 

Ами, гледам, че за другия уикенд вече има заявка. Тогава аз мога да приготвя нещо за Париж за 11 април. За който час искате следобед, стига да е след 14ч българско време. 

Другият вариант е през седмицата преди това, но след 19ч българско време, ако някой от колегите може да се освободи само през уикенда.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Не се усещам изобщо силен в такива неща, но може би след още някоя презентация на другите магеланци, би ми дошла смелост да разкажа за Канарските острови, като ще обърна внимание на всеки един от тях, тръгвайки от Лансароте и стигайки до  Ел Йеро.

  • Харесвам 15
Връзка към мнение
преди 2 часа, Lindt каза:

Докато съм се сетила

@Lindt  , то ти много добре се сещаш, ама аз  пък да те подканя ти да ни представиш някое от вашите пътувания, доста поскитахте последно време, а ти хубаво разказваш. Сигурен съм, че с Джентълмена може нещо интересно да ни спретнете . :yes::smile3:
 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 13 минути , Фил каза:

@Lindt  , то ти много добре се сещаш, ама аз  пък да те подсетя ти да ни представиш някое от вашите пътувания, доста поскитахте последно време, а ти хубаво разказваш. Сигурен съм, че с Джентълмена може нещо интересно да ни спретнете . :yes::smile3:

Много съм срамежлива 🤭. Не ми харесва да ме гледат и не ми е приятно да си слушам гласа, прослушвала съм достатъчно свои записи. Предпочитам да пиша, по-лесно се съсредоточавам така. Всъщност дори да представям план за пътуване пред семейството си, им го пускам в PowerPoint и после пак писмено предавам повече информация за каквото ги интересува. 

 

П.П. Жижо обича да презентира. Но е по-подходящ за рубрика ask me anything. Не съм сигурна дали иначе би могъл да прецени какво искат да чуят хората, а той няма потребност да говори, само колкото да не заспи, както съм аз. 

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 1 час, stanimir каза:

Щом е по желание на зрителите,  бих се радвал @Rumiana да разкаже за Аляска,а и за останалите си road трипове в Америка.С голям интерес четох пътеписите.  

Пък и много хубави снимки прави! :yes:

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Темата е доста интересна и ми доставя огромно удоволствие да слушам за близки и далечни места. Благодаря на @Георги и на @Crazy Horse за презентациите за Австралия и Канада. На някакъв етап също бих могъл да се включа, но по-скоро не за конкретна държава, а евентуално за триседмичното ми пътешествие из Южна Америка, започвайки от Рио де Жанейро, преминавайки през Аржентинска и Чилийска Патагония и завършвайки в Сантяго, Чили. Другият вариант е кратко представяне на остров Чеджу в Южна Корея, защото не много магеланци са били там.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Добре, ще се готвя за Пакистан, за дата - не знам, ще ти кажа идната седмица @Георги, но дори и да не съм се подготвила - ще импровизирам, няма да ви оставя да ме чакате с месеци. 🙂 

  • Харесвам 9
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , Happy_Traveler каза:

Добре, ще се готвя за Пакистан, за дата - не знам, ще ти кажа идната седмица @Георги, но дори и да не съм се подготвила - ще импровизирам, няма да ви оставя да ме чакате с месеци. 🙂 

Много се радвам!Благодарение на твоите разкази на една от сбирките,успях да променя мнението си за живота и хората в арабския свят,за което ти благодаря!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, Роца каза:

Ами, гледам, че за другия уикенд вече има заявка. Тогава аз мога да приготвя нещо за Париж за 11 април. За който час искате следобед, стига да е след 14ч българско време. 

Другият вариант е през седмицата преди това, но след 19ч българско време, ако някой от колегите може да се освободи само през уикенда.

Уикенда е от два дни 🙂

 

Дай да не го разтягаме във времето, освен ако не ти трябва повече време за подготовка. Избирай една дата по-следващата седмица и така. 

 

@Alexander, тук сме като записването за пловдивските сбирки, а си отворил устата и вече си в списъка 🙂

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 2 часа, Георги каза:

Уикенда е от два дни 🙂

 

Дай да не го разтягаме във времето, освен ако не ти трябва повече време за подготовка. Избирай една дата по-следващата седмица и така. 

🙂

Добре, тогава да е другата неделя 05 април или сряда 08 април (ако не им омръзне на хората да се сбират толкова често 😉 ). 
Снимките са налице, само ще трябва да ги сложа в презентацията, така че не би трябвало да ми отнеме много време (теоретично).

  • Харесвам 7
  • Браво 2
Връзка към мнение
Травеолани
преди 8 часа, Георги каза:

Потвърдени:

@Йосиф Милчов - Грузия, 02.04, 18:00

@Тони - Австралия, 04.04, 14:00

 

Очаквам да ми кажат дата и час:

@zvezda9001, @домосед, @neuromancer, @Травеолани, @Happy_Traveler, @Роца

 

Тони, недей отстъпвай, че към момента най-големия проблем е точно някой да каже конкретна дата 🙂 Съмнявам се да има конфликт, няма проблем и в два поредни дни да са презентациите. 

Звучи добре. Аз да се запиша за 11 или 12 април, 18:00 часа българско време е най-ранния час, в който ще мога да се включа. 
Тъкмо ще имам време да направя презентации. 
 

Георги - трябва ли ми предварително регистрация в Zoom или нещо друго, което трябва да се направи предварително? Също така ще се пробвам и да се включа да слушам на живо в някоя от по-късните презентации следващия уикенд, да добия представа. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 4 часа, Роца каза:

Добре, тогава да е другата неделя 05 април или сряда 08 април (ако не им омръзне на хората да се сбират толкова често 😉 ). 
Снимките са налице, само ще трябва да ги сложа в презентацията, така че не би трябвало да ми отнеме много време (теоретично).

Нека видим как ще ни мине първата делнична сбирка тази седмица и ще преценим дали по-добре две през кратко време уикенда или по-разтеглено във времето, но делнични 🙂

преди 5 минути , Травеолани каза:

Звучи добре. Аз да се запиша за 11 или 12 април, 18:00 часа българско време е най-ранния час, в който ще мога да се включа. 
Тъкмо ще имам време да направя презентации. 
 

Георги - трябва ли ми предварително регистрация в Zoom или нещо друго, което трябва да се направи предварително? Също така ще се пробвам и да се включа да слушам на живо в някоя от по-късните презентации следващия уикенд, да добия представа. 

11 април, 18:00 българско време, записана си. 

 

Ще е нужна регистрация в зум, аз допълнително се свързвам с всеки и правим и тест преди това за да сме сигурни че всичко е наред 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Травеолани
преди 14 минути , Георги каза:

Нека видим как ще ни мине първата делнична сбирка тази седмица и ще преценим дали по-добре две през кратко време уикенда или по-разтеглено във времето, но делнични 🙂

11 април, 18:00 българско време, записана си. 

 

Ще е нужна регистрация в зум, аз допълнително се свързвам с всеки и правим и тест преди това за да сме сигурни че всичко е наред 🙂

Благодаря! Чудесно :). 

Връзка към мнение
Травеолани
преди 8 часа, Lindt каза:

Много съм срамежлива 🤭. Не ми харесва да ме гледат и не ми е приятно да си слушам гласа, прослушвала съм достатъчно свои записи. Предпочитам да пиша, по-лесно се съсредоточавам така. Всъщност дори да представям план за пътуване пред семейството си, им го пускам в PowerPoint и после пак писмено предавам повече информация за каквото ги интересува. 

 

П.П. Жижо обича да презентира. Но е по-подходящ за рубрика ask me anything. Не съм сигурна дали иначе би могъл да прецени какво искат да чуят хората, а той няма потребност да говори, само колкото да не заспи, както съм аз. 

Да ти кажа и аз съм като теб, и аз имах резерви, но реших да се престраша. Хората ще се включат, за да да чуят какво имаме да кажем за дадено място. Екранчето с камерата ще се минимизира и на преден план са снимките. А и все пак няма да сме на кастинг за телевизионни водещи :). А предполагам може и без камера 🙂
 

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Кеф! Нямам търпение да видя презентацията за Грузия! И за Австралия ще съм на линия!
@Happy_Traveler, за Пакистан ще ми е много интересно и на мен.Ти разказваш много интересни неща!

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Аз уж писах, ама май не съм публикувал

Може да я направим 7 април, примерно 16 часа българско време (10 сутринта при мен)

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
Преди 1 час, neuromancer каза:

Аз уж писах, ама май не съм публикувал

Може да я направим 7 април, примерно 16 часа българско време (10 сутринта при мен)

Ама това не е ли в работно време?

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.