Прескочи до съдържание

Виртуални сбирки. Следващи презентации?


neuromancer
Съобщението е добавено от neuromancer

Графикът досега:

@Crazy Horse - Канада от океан до океан, 28.03, 16:00

@BlackArt77 - Грузия, 02.04, 18:00

@Тони - Австралия, 04.04, 14:00

@Роца - Парижките потайности или един по-различен поглед върху Париж, 08.04, 18:30 

@Травеолани - Британска Колумбия, 11.04, 18:00 

@домосед - Делти, баобаби, водопади и един глиган в банята!, 15.04 18:30

@neuromancer - Бразилия 18.04, 16:00

@MayaS - Иран 22.04, 18:30

@zvezda9001 - Куба 25.04

@Lindt - Кения 30.04

@Marusinka - Aризона 2.05

@Gentleman Basta - Швейцария 7.05 18:30

@Alexander - Канарски о-ви 9.05 18:00

@Боян Димитровтрека на Канченджунга 13.05 18:30

@lyusi 16.05 18:30 Там край цъфналите вишни. Япония

@Guinness - Двуседмично пътуване в Китай 20.05 19:15

@tougherty - От Копакабана до Патагония 27.05 и 28.05 19:00

@MayaS - Румъния 03.06

@lyusi -Шотландия 14.06 19:00

@Marusinka - през Долината на смъртта до Орегон 20.06 17:00

@Роца - нормандска светлина и гасконски мускетари 25.06 18:30

@MayaS - 15.07 19:00

Препоръчани мнения

преди 10 часа, домосед каза:

Тогава ще отложим. Великденския уикенд съм пас, а за по-нататък ми е рано да обещавам. 

Делничен ден след 12 и преди Великден става ли?

Връзка към коментар

Олееее, а аз чак сега виждам темичката. Вчера гледах за първи път презентация. Лошо е когато нямаш неограничен интернет. Колко неща изпускаш. Сега обаче и аз съм в бизнеса - пуснах някакъв план за известно време. Та нека и аз се включа с Иво с презентация. Ако има желаещи за повторение на презентацията за Иран. Ще помисля дали мога и нещо друго да спретна, но на първо четене е това. 

  • Харесвам 5
Връзка към коментар
преди 46 минути , bulpa каза:

@домосед в колко часа ще говори, за да знам кога да изстудявам бирата?

Струва ми се, че 18:30 е един хубав час за делничен ден

  • Харесвам 7
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

 

преди 23 минути , домосед каза:

Струва ми се, че 18:30 е един хубав час за делничен ден

А каква ще е темата?

Не че каквато и да е няма да гледам, ама е така, от любопитство....

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ех, домосед, жалко, но сряда за мен е голяма греда. 😞 Имам лекции оналйн от 14:30 до 17:30 и от 18:00 до 21:00 българско време. Надявам се, че ще има запис, поне така да се насладя на презентацията ти. И със сигурност в почивката ще се появя поне за малко пряко в ефир.

Връзка към коментар

Заети сме само една седмица напред. Седмицата от 20 април напред е свободна. 

 

@zvezda9001, ти май можеше само уикенда, искаш ли 25.04?

@MayaS, @Happy_Traveler от вас очаквам по-конкретни ангажименти. 22 април например?

Връзка към коментар
8 minutes ago, Георги said:

Заети сме само една седмица напред. Седмицата от 20 април напред е свободна. 

 

@zvezda9001, ти май можеше само уикенда, искаш ли 25.04?

@MayaS, @Happy_Traveler от вас очаквам по-конкретни ангажименти. 22 април например?

За мен датите и дните много нямат значение. Часовете да са 18:30 или 19:00, че през деня работя.

Връзка към коментар
В момента, MayaS каза:

За мен датите и дните много нямат значение. Часовете да са 18:30 или 19:00, че през деня работя.

22.04, 18:30 значи. 

Връзка към коментар

Сега успях да поогледам и за кои други места мога да разкажа. Ако остане карантинно време 🙂. Станаха няколко:

1. Съединени Американски Щати – Градове, Каньони и Национални паркове.

2. Румъния – 16 дни с кола на запад от Букурещ – Градове, История и Карпати.

3. Турция – Покрай Егейско море и малко навътре – История, Плажове и Природа.

4. Мароко и Тунис

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 12 минути , MayaS каза:

Сега успях да поогледам и за кои други места мога да разкажа. Ако остане карантинно време 🙂. Станаха няколко:

1. Съединени Американски Щати – Градове, Каньони и Национални паркове.

2. Румъния – 16 дни с кола на запад от Букурещ – Градове, История и Карпати.

3. Турция – Покрай Егейско море и малко навътре – История, Плажове и Природа.

4. Мароко и Тунис

Ами харесай си, която искаш тема. За Иран на мен ще ми е интересно, защото не присъствах в бара, но доста хора бяха и може би биха предпочели нещо, което не са гледали. Всичките звучат интересно. 

преди 8 минути , Alexander каза:

Аз не съм се отказал, но още събирам смелост гледайки презентации.

 

 

 

Да, сори, не съм те отсвирил, без да искам 🙂

Връзка към коментар
3 minutes ago, Георги said:

Ами харесай си, която искаш тема. За Иран на мен ще ми е интересно, защото не присъствах в бара, но доста хора бяха и може би биха предпочели нещо, което не са гледали. Всичките звучат интересно. 

Ами ако искаш да видим, какъв е интереса към темите и да съберем мнения. Аз исках да кажа че може освен Иран и някоя от другите да направя. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 1 час, MayaS каза:

Ами ако искаш да видим, какъв е интереса към темите и да съберем мнения. Аз исках да кажа че може освен Иран и някоя от другите да направя. 

Всякакви мнения може да прочетеш, ако се надяваш на анкета с категоричен победител, едва ли ще стане 🙂 Аз лично бих заложил на Румъния по чисто практични съображения - вероятно ще е от първите пътувания извън България, които ще можем да направим. Но съм сигурен, че на друг, нещо друго ще му е по-интересно. За това - Dealer's choice 🙂 Пък то не пречи да направиш и някоя от другите по-късно. 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 13 часа, Георги каза:

Заети сме само една седмица напред. Седмицата от 20 април напред е свободна. 

 

@zvezda9001, ти май можеше само уикенда, искаш ли 25.04?

@MayaS, @Happy_Traveler от вас очаквам по-конкретни ангажименти. 22 април например?

Искааам 🙂 заплювам си 25 🙂 само не знам как ще ми стигнат 40 минути за всичките дни хахай 🙂 за часа амии кога да е както прецените може към 16 или 17 или 18, когато прецените

Връзка към коментар
преди 4 минути , zvezda9001 каза:

Искааам 🙂 заплювам си 25 🙂 само не знам как ще ми стигнат 40 минути за всичките дни хахай 🙂

Нямаме ограничение във времето, но около час е ок. След това зрителите почват да се уморяват 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 11 минути , Георги каза:

Нямаме ограничение във времето, но около час е ок. След това зрителите почват да се уморяват 🙂

Ти пък, каква умора, нали всеки се е изпружил удобно в къщи си:)))

Особено тези, вечерните, си ги таксувам за много приятни вечеринки, както едно време, вечер, хората са се събирали на чашка и раздумка:)))

Браво на теб, че го измисли:))):give_rose:

  • Харесвам 8
Връзка към коментар
преди 19 часа, Георги каза:

Заети сме само една седмица напред. Седмицата от 20 април напред е свободна. 

 

@zvezda9001, ти май можеше само уикенда, искаш ли 25.04?

@MayaS, @Happy_Traveler от вас очаквам по-конкретни ангажименти. 22 април например?

Здравей Георги! 

 Извини ме, но се налага да се откажа по лични причини. 😟

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ние можем да се опитаме да разкажем за любимото ни пътуване до Кения 😊 Разбира се, никой не би трябвало да очаква да се потопи в културата на страната чрез нас. Но можем да покажем малко снимки на животни и поговорим глупости. Ако някой има конкретни въпроси по отношение на неопитната ни организация или бюджетиране на пътуването, е хубаво да сподели предварително, за да включим някой слайд и за това 🤔 

Може да си поканим за трети участник @Happy_Traveler, за да ни разкаже повече за живота на хората в Източна Африка 😇 и да стане малко по-смислено цялото нещо. 

  • Харесвам 9
  • Браво 1
Връзка към коментар

Ей, сега я виждам тази тема. Даже щях да питам @Георги на лично дали има нужда от доброволци за презентациите, но ме хвана срам.

Бих могла да ви разкажа по-подробно за Аризона,

Калифорния, Орегон и Невада. Виждам, че @Травеолани е изразила желание за Калифорния, та може само да допълвам. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 5 минути , Marusinka каза:

Ей, сега я виждам тази тема. Даже щях да питам @Георги на лично дали има нужда от доброволци за презентациите, но ме хвана срам.

Бих могла да ви разкажа по-подробно за Аризона,

Калифорния, Орегон и Невада. Виждам, че @Травеолани е изразила желание за Калифорния, та може само да допълвам. 

Ами няма да те върнем 🙂

Само кажи дата

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.