Прескочи до съдържание

Виртуални сбирки. Следващи презентации?


neuromancer
Съобщението е добавено от neuromancer

Графикът досега:

@Crazy Horse - Канада от океан до океан, 28.03, 16:00

@BlackArt77 - Грузия, 02.04, 18:00

@Тони - Австралия, 04.04, 14:00

@Роца - Парижките потайности или един по-различен поглед върху Париж, 08.04, 18:30 

@Травеолани - Британска Колумбия, 11.04, 18:00 

@домосед - Делти, баобаби, водопади и един глиган в банята!, 15.04 18:30

@neuromancer - Бразилия 18.04, 16:00

@MayaS - Иран 22.04, 18:30

@zvezda9001 - Куба 25.04

@Lindt - Кения 30.04

@Marusinka - Aризона 2.05

@Gentleman Basta - Швейцария 7.05 18:30

@Alexander - Канарски о-ви 9.05 18:00

@Боян Димитровтрека на Канченджунга 13.05 18:30

@lyusi 16.05 18:30 Там край цъфналите вишни. Япония

@Guinness - Двуседмично пътуване в Китай 20.05 19:15

@tougherty - От Копакабана до Патагония 27.05 и 28.05 19:00

@MayaS - Румъния 03.06

@lyusi -Шотландия 14.06 19:00

@Marusinka - през Долината на смъртта до Орегон 20.06 17:00

@Роца - нормандска светлина и гасконски мускетари 25.06 18:30

@MayaS - 15.07 19:00

Препоръчани мнения

преди 29 минути , Граф Вронски каза:

Не, тогава е почивен ден, заради Великден

Ъъъ, кой Великден? Тази година  на 12 април е католическия, а на 19 април - православния

  • Замислям се 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, bulpa каза:

Ъъъ, кой Великден? Тази година  на 12 април е католическия, а на 19 април - православния

Бразилия е католическа страна и затова и те почиват тогава. И аз днес приключвам с работата. Ваканция до 12 април. В Испания дават цяла седмица за Великден. Време е да попътувам, но в мечтите си.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Граф Вронски
Преди 1 час, bulpa каза:

Ъъъ, кой Великден? Тази година  на 12 април е католическия, а на 19 април - православния

Лелеле, ужас, принципно доста бъркам числата, ама да си добавям числа, май не ми се беше случвало. Аз видях 17ти април, а не 7ми април 😄 и знам, че на 17ти април в България се почива. И знам, че Бразилия е католическа, и че техния Великден ще е минал. И се чудех как така, дали @neuromancer няма да е на работа. Ама викам, а сигурно и той е от вкъщи ...  както и да е, с моите разсъждения. Извинявам се объркването, което нанесох. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

 

@Роца, няма драстична разлика в ентусиазма дали ще е през уикенд или през седмицата, така че 8 април е твой. Кажи само час, наше време 🙂

 

Следва @Тони през уикенда. 

 

@neuromancer, добре е да не е в работно време. Избери си удобен час следващия по-следващия уикенд примерно 🙂

@Травеолани, за теб също, ако искаш по-следващия уикенд. Уикендите ще ги пазим за тези от вас в далечните часови зони 🙂

 

@zvezda9001, @домосед, @Happy_Traveler, @Alexander, от вас очаквам дата и час, когато сте готови 🙂

 

 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аз чакам слот. Малко съм объркан кои дни може. Но някак си не си предсатвям по повече от 2 презентации на седмица да поддържат интереса  

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
В момента, домосед каза:

Аз чакам слот. Малко съм объркан кои дни може. Но някак си не си предсатвям по повече от 2 презентации на седмица да поддържат интереса  

2 седмично са ок и според мен, най-вече да балансираме добре между желаещи и гъстота. Ако @neuromancer и @Травеолани не са готови за следващия уикенд, то ти си на линия. Ако някой от тях е готов, ти ще останеш за делничен ден след това. Става ли?

Връзка към мнение
Травеолани
преди 5 минути , Георги каза:

 

@Роца, няма драстична разлика в ентусиазма дали ще е през уикенд или през седмицата, така че 8 април е твой. Кажи само час, наше време 🙂

 

Следва @Тони през уикенда. 

 

@neuromancer, добре е да не е в работно време. Избери си удобен час следващия по-следващия уикенд примерно 🙂

@Травеолани, за теб също, ако искаш по-следващия уикенд. Уикендите ще ги пазим за тези от вас в далечните часови зони 🙂

 

@zvezda9001, @домосед, @Happy_Traveler, @Alexander, от вас очаквам дата и час, когато сте готови 🙂

 

 

Благодаря, Георги. Аз мога само уикенда заради часовата разлика и заради това, че през деня съм на работа. 
 

За сега съм записана за 11.04 18:00 бг време и съм ок с тази дата. 
Само кажете каква презентация да направя - Британска Колумбия и Скалисти планини

- Хаваи

- Калифорния

  • Харесвам 1
  • Замислям се 2
Връзка към мнение
преди 4 минути , Георги каза:

Ако някой от тях е готов, ти ще останеш за делничен ден след това. Става ли?

ОК

преди 3 минути , Травеолани каза:

Само кажете каква презентация да направя - Британска Колумбия и Скалисти планини

- Хаваи

- Калифорния

Аз гласувам за Калифорния

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 11 минути , Георги каза:

 

@Роца, няма драстична разлика в ентусиазма дали ще е през уикенд или през седмицата, така че 8 април е твой. Кажи само час, наше време 🙂

🙂

 

Аз съм на работа до 18ч - 18ч15 българско време, затова ако може 18ч30, ако не е много късно.

 

А от предложенията на @Травеолани гласувам за Хавай и Британска Колумбия.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , домосед каза:

ОК

Аз гласувам за Калифорния

Аз не че имам претенции, ама съм любопитна.. ? Ти за какво ще ни разкажеш първо? 

Връзка към мнение

@домосед, в такъв случай не ми остава нищо друго, освен да се облея в сълзи от благодарност и да ти кажа, че те обичам 🥰

  • Харесвам 3
  • Шок 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 38 минути , Травеолани каза:

Благодаря, Георги. Аз мога само уикенда заради часовата разлика и заради това, че през деня съм на работа. 
 

За сега съм записана за 11.04 18:00 бг време и съм ок с тази дата. 
Само кажете каква презентация да направя - Британска Колумбия и Скалисти планини

- Хаваи

- Калифорния

На мен ще ми е по-интересно за Британска Колумбия и Скалистите планини. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Травеолани
преди 43 минути , neuromancer каза:

Ами тогава следващия уикенд, 11 април, 16 часа

(Видях, че Тони е на ред сега)

Аз съм за 11 април 🙂

@Георги - възможно ли е да се сложи графика в първото мнение, за да се знае кои са запазените дати. 

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Преди 1 час, Lindt каза:

@домосед, в такъв случай не ми остава нищо друго, освен да се облея в сълзи от благодарност и да ти кажа, че те обичам

Това е духът!

Преди 1 час, Травеолани каза:

За сега съм записана за 11.04 18:00 бг време и съм ок с тази дата. 

 

преди 53 минути , neuromancer каза:

Ами тогава следващия уикенд, 11 април, 16 часа

(Видях, че Тони е на ред сега)

Къде е тоя списък?

Не може ли да го направим видим като в темата за знамето?

  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 1 час, Травеолани каза:

Благодаря, Георги. Аз мога само уикенда заради часовата разлика и заради това, че през деня съм на работа. 
 

За сега съм записана за 11.04 18:00 бг време и съм ок с тази дата. 
Само кажете каква презентация да направя - Британска Колумбия и Скалисти планини

- Хаваи

- Калифорния

British Columbia & The Rockies

  • Харесвам 6
Връзка към мнение
преди 37 минути , домосед каза:

Това е духът!

 

Къде е тоя списък?

Не може ли да го направим видим като в темата за знамето?

ми няма списък, видях Тони 4 и Роца 8, а Травеолани на 11 я пропуснах

Аз мога и делничен ден, само да не е баш по обед, ама то идва или в работно време или много късно

може тогава на 18ти април

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 3 минути , neuromancer каза:

Аз мога и делничен ден, само да не е баш по обед, ама то идва или в работно време или много късно

може тогава на 18ти април

Тогава ще отложим. Великденския уикенд съм пас, а за по-нататък ми е рано да обещавам. 

Връзка към мнение
преди 41 минути , домосед каза:

Тогава ще отложим. Великденския уикенд съм пас, а за по-нататък ми е рано да обещавам. 

Ако ти е готова презентацията, може на 3.04 или 5.04. За какво да чакаме или отлагаме?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
Травеолани

Виждам, че повечето желаещи са за Британска Колумбия и Рокитата, така че презентацията ми на 11-ти ще е за тях :).
🙂

  • Харесвам 7
  • Благодаря 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.