Прескочи до съдържание

Криптовалути - майнинг, инвестиции, доходност и т.н.


Препоръчани мнения

преди 3 часа, DimitarD каза:

Аз почти нищо не разбирам от крипто валути, покрай брат ми си купих е така да имам 100 акции на XRP и имам 1милион на shiba inu , тия 2рите за нищо не стават май ама все пак за XRP-то мнения ?

На теория XRP може да стане нещо голямо. Опитват се да изместят SWIFT като официален начин за плащане. Има теории, че целият фарс със SEC e защото има вероятност за adoption на XRP от американските банки. Естествено това са спекулации, които може да не доведат до абсолютно нищо, но ако се случи, ще видим чудовищен растеж. 

 

SHIB за мен си е чиста гавра, на която аз гледам като на схема Понци. Имам едни 10 млн., колкото да съм в кюпа, но не очаквам нищо от тях. Ако бях инвестирал преди 2 години, обаче, сега щях да съм милионер. Ех... 

Връзка към коментар
Преди 1 час, ACM каза:

На теория XRP може да стане нещо голямо. Опитват се да изместят SWIFT като официален начин за плащане. Има теории, че целият фарс със SEC e защото има вероятност за adoption на XRP от американските банки. Естествено това са спекулации, които може да не доведат до абсолютно нищо, но ако се случи, ще видим чудовищен растеж. 

 

SHIB за мен си е чиста гавра, на която аз гледам като на схема Понци. Имам едни 10 млн., колкото да съм в кюпа, но не очаквам нищо от тях. Ако бях инвестирал преди 2 години, обаче, сега щях да съм милионер. Ех... 

Благодаря за отговора 🙂 Е да ако знаем коя валута ще гръмне след време, щяхме да сме пълни с нея.. но уви . Аз имах 2 Ethereuma Преди година и нещо. Мисля, че по него време бяха между 230 и 300 долара ... продадох ги и в последствие видяхме какво стана с Ethereum 😄 .

Още един глупав въпрос - как тези крипто валути могат да се завъртят в истински пари ( чрез някакъв конвертор или ? )

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
преди 13 минути , DimitarD каза:

Още един глупав въпрос - как тези крипто валути могат да се завъртят в истински пари ( чрез някакъв конвертор или ? )

В смисъл да ги изтеглиш ли? Зависи коя платформа ползваш. Или чрез карта или чрез превод или чрез криптотрансфер към друга платформа.

Връзка към коментар
преди 26 минути , iMari каза:

В смисъл да ги изтеглиш ли? Зависи коя платформа ползваш. Или чрез карта или чрез превод или чрез криптотрансфер към друга платформа.

Binance ползвам . И да да ги тегля към дебитната ми сметка като истински пари, а не крипто валута .

Връзка към коментар
На 25.07.2021 г. в 8:30, ivan69 каза:

Успях да дръпна парите към Icard , За съжаление имам 3% такса , на всички постъпления от тази карта , но все е нещо. Благодаря на всички за съдействието.Кога да ги очаквам по картата?   Пристигнаха вече!  Браво на Binance и I card! Даже няма и 3% такса! Прехвърлих Евра и ми ги е хванало по 1,9363 , под 1% от фиксинга!

Цитирам мнението на Иван, той питаше същото и така е успял да изтегли пари.

Другият вариант е да си поръчаш картата на Байнанс.

 

Връзка към коментар
преди 3 часа, ven62 каза:

А не си ли?

Останал съм с впечатлението, че само милионери пишем в тази тема. :wink:

Е, сега... Аз съм милионер в доста валути. Даже в някои съм милиардер. Проблемът е, че нито една от тях не е USD 😒

  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 1 час, iMari каза:

Цитирам мнението на Иван, той питаше същото и така е успял да изтегли пари.

Другият вариант е да си поръчаш картата на Байнанс.

 

Благодаря ти 🙂

Връзка към коментар
преди 2 часа, DimitarD каза:

Binance ползвам . И да да ги тегля към дебитната ми сметка като истински пари, а не крипто валута .

@iMari вече ти е отговорила . Аз бях депозирал с МК РББ , но не ми даде да тегля към нея , успях да изтегля през Icard Visa , като предварително си прехвърлих BNB в Евро , Успех! Парите идват за 3 минути!

Връзка към коментар
преди 3 часа, iMari каза:

В смисъл да ги изтеглиш ли? Зависи коя платформа ползваш. Или чрез карта или чрез превод или чрез криптотрансфер към друга платформа.

А пък аз съм видяла “битомааат”:)))в МОЛ Марково тепе:))

 

http://www.bitcoin.bg/bitomat.html

Връзка към коментар
преди 52 минути , neuromancer каза:

Ама биткойни ли раздава?

Ами, говорих си с един, дето се разправя само с криптовалути и той рече, че ти сменя биткойните и дава пари, амаааа, по най-дървения курс.И той никога не теглел. С оскъдните ми познания по темата, си го представям, като да имаш карта с евро, пък искаш левове и то ти изкупува еврото, по 1 лев.

Може би, @iMariзнае:)

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 5 часа, DimitarD каза:

Binance ползвам . И да да ги тегля към дебитната ми сметка като истински пари, а не крипто валута .

Там предлагат да си вземеш карта за 20 долара и ти я пращат, с нея може да си плащаш и теглиш. Аз си поръчах, но все още не е дошла и не съм пробвал.

Връзка към коментар
преди 11 минути , AlexandraKo каза:

Ами, говорих си с един, дето се разправя само с криптовалути и той рече, че ти сменя биткойните и дава пари, амаааа, по най-дървения курс.И той никога не теглел. С оскъдните ми познания по темата, си го представям, като да имаш карта с евро, пък искаш левове и то ти изкупува еврото, по 1 лев.

Може би, @iMariзнае:)

В някоя от темите тук някой обясняваше същото, а и от други места съм чувала,че е голямо "дърво" да се занимаваш с тези битомати. Не си спомням точно на какъв принцип работеха и имаш ли реален достъп до това което си "купил", но помня, че не беше оферта.

Връзка към коментар
На 24.08.2021 г. в 8:49, ACM каза:

От утре ADA ще бъде на пазара в Япония. Милиони японци ще имат първа възможност да си купят, така че до края на седмицата цената трябва да хвърчи само нагоре (на теория).

Аз ще взема да млъкна. Всеки път, когато напиша положителен коментар следват 15-20% корекция надолу. Отсега нататък от мен само хейтърски коментари. 

  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 18 минути , ACM каза:

Аз ще взема да млъкна. Всеки път, когато напиша положителен коментар следват 15-20% корекция надолу. Отсега нататък от мен само хейтърски коментари. 

 

Ще ти се, ама едва ли ти си причината. По-скоро когато от MicroStrategy се похвалят, че са си напазарували биткойни, биткойна пада и повлича всичко с него 🙂 Ама в крайна сметка MicroStrategy засега са на хартиена печалба и може нарочно да се хвалят и да смъкват цените, че да пазаруват още 🙂 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 23 минути , ACM каза:

Аз ще взема да млъкна. Всеки път, когато напиша положителен коментар следват 15-20% корекция надолу. Отсега нататък от мен само хейтърски коментари. 

Напротив , всяко едно мнение в темата е опит и е добре дошло🙂

Виж, като “експерт” с половин годишен опит😄бих казал, че тази корекция е “хелти” за пазара като цяло. 
Биткоин в продължение на 5 седмици върви на горе, трябва да ретества, има нужда от стабилно дъно. Мисля, че около $46к. е добро дъно. От тук може да има консолидация за седмица, може и две и след това да тества отново $50к и $50+к

А както знаем останалия пазар силно се влияе от Биткоин.

На всички ни се иска да вървят само на горе, но…

Всичко е просто въпрос на време🙂

Връзка към коментар
преди 2 минути , VASILEV каза:

Напротив , всяко едно мнение в темата е опит и е добре дошло🙂

Виж, като “експерт” с половин годишен опит😄бих казал, че тази корекция е “хелти” за пазара като цяло. 
Биткоин в продължение на 5 седмици върви на горе, трябва да ретества, има нужда от стабилно дъно. Мисля, че около $46к. е добро дъно. От тук може да има консолидация за седмица, може и две и след това да тества отново $50к и $50+к

А както знаем останалия пазар силно се влияе от Биткоин.

На всички ни се иска да вървят само на горе, но…

Всичко е просто въпрос на време🙂

Ти си непоправим оптимист.

Направо ми идва милиона дето съм го разхвърлял по банките да го изтегля и да купя биткоини. Дали пък и да не ипотекирам...

:wink:

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 3
Връзка към коментар
преди 5 минути , ven62 каза:

Ти си непоправим оптимист.

Направо ми идва милиона дето съм го разхвърлял по банките да го изтегля и да купя биткоини. Дали пък и да не ипотекирам...

:wink:

Шшшшт, нали и жена ти чете😉

  • Смея се 3
Връзка към коментар

 Еееее то направихме пачка последните седмици. Почивка малко, че седя все с телефона или на компа. Ядене няма ... Мъжо вика " днеска бнб или етер ще ям".  " И sfp за десет има" . То малко стана за готварската тема.🤪😂

  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 26 минути , EliDion каза:

 Еееее то направихме пачка последните седмици. Почивка малко, че седя все с телефона или на компа. Ядене няма ... Мъжо вика " днеска бнб или етер ще ям".  " И sfp за десет има" . То малко стана за готварската тема.🤪😂

 

С това смотано крипто, когато кажеш за нещо "не е добре работата", хлапето те пита "тате биткойна ли падна?"

  • Харесвам 1
  • Смея се 5
Връзка към коментар
преди 1 час, VASILEV каза:

Хей приятели, спомняте ли си когато ви казах, че купих Фантом

4A9722D0-284F-4113-87C5-A728C195C2EB.png.85b9b0adcdf4e9fe8974c37e4d8b0166.png

 

Днес фантомчето просто лети, в момента съм с 240% нагоре😉

1D355CCA-3D29-4C05-9637-A7E1D601ADD4.jpeg.d2c25358c0d5376ef5bf14729fb0d435.jpeg

Браво! Ето, виждаш ли, като угодИ на жената , то ти се връща многократно!:)))

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.