Прескочи до съдържание

Wizz Air - кратки новини и въпроси


Препоръчани мнения

Откога се очаква тази промяна в честотата на полетите, че гледам Рим стабилно от Чампино и три пъти седмично си стои в графика за месеци напред?

Връзка към мнение

Това са цени постижими единствено през картовите отстъпки. Не са цени на Wizz.

Първият си е точно от Уиз без никакви картови отстъпки. По 9.90лв имаше полети ;)

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Откога се очаква тази промяна в честотата на полетите, че гледам Рим стабилно от Чампино и три пъти седмично си стои в графика за месеци напред?

 

След ноември мисля. 

Връзка към мнение

 

Изпълнителният директор Йозеф Варади на Wizz Air коментира и заканите на Ryanair да сезира ЕК за неправомерна държавна помощ давана на „България ер”.

 

„Ако тази жалба се окаже основателна и добре аргументира – да бихме я подкрепили, защото ние държим всички конкуренти да работят с едни и същи принципи”, комантира той и даде пример с Malev, които фалираха след определение на ЕК, че трябва да бъде върната цялата държавна помощ. Вчера стана ясно, че „България ер” дължи над 55 млн. лева на летище София.

 

http://aeropress-bg.com/3825-wizz-air-otbeliazva-10-godini-na-rodniq-pazar-s-novi-linii

Връзка към мнение

Една от причините според мен е, че малко гастарбайтери от Източна Европа избират Франция. Причините вероятно се крият в езиковите пречки и регулацията. Възможно е обаче и французите да си пазят пазара с летищни такси.

 

Добре би било да се види подобна таблица и за Ryanair. Ако и там Франция е много назад в списъка, възможно е проблемът да е в таксите.

В Северна България има цели(това "цели" е леко преувеличено) населени места, чиито население са френски емигранти. Те, обаче, или се прибират до България с автомобили, или летят до Букурещ.

Връзка към мнение

OFF: не мога да се свържа с Уиз по никакъв начин - нито на посочените телефони (090063943; 090063059), нито по имейл.

Някакви идеи?

 

0900 639 49 е телефона публикуван на сайта им, не съвпада с твоите :)

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Здравейте, имам следното питане - трябваше да летим с Wizz тази вечер до Бари. На обед ми пуснаха смс, че вместо в 19.15, ще излетим в 22.00. Не е посочена причина за закъснението. Проверих на сайта на летището, полетът се води Очакван. Според вас, ако кацнем след 22.35, вместо в 19.35 (местно време), имаме ли право на обезщетение и ако да, как точно да процедирам?

 

Благодаря ви предварително.

Редактирано от water
Връзка към мнение

Имаш, ако реалното кацане е над 3 часа по-късно. Свързваш се с тях писмено.

Връзка към мнение

Здравейте, имам следното питане - трябваше да летим с Wizz тази вечер до Бари. На обед ми пуснаха смс, че вместо в 19.15, ще излетим в 22.00. Не е посочена причина за закъснението. Проверих на сайта на летището, полетът се води Очакван. Според вас, ако кацнем след 22.35, вместо в 19.35 (местно време), имаме ли право на обезщетение и ако да, как точно да процедирам?

 

Благодаря ви предварително.

 

Споден мен няма да има толкова голямо закъснение. Има някаква грешка, откъдето взимат информация за  разписанията. Само Милано закъснява с половин час, а по разни радари и локатори излиза над 2 часа. :biggrin:

Редактирано от Hollywood
Връзка към мнение

0900 639 49 е телефона публикуван на сайта им, не съвпада с твоите :)

Георги, техническа грешка съм допуснала - не 43, а 49. Точно този на 49 който завършва, точно на него въртя и нищо. :)

Връзка към мнение

Георги, техническа грешка съм допуснала - не 43, а 49. Точно този на 49 който завършва, точно на него въртя и нищо. :)

 

Възможно е да имаш някакво ограничение на телефона да се обаждаш на импулсни телефони. Обади се до оператора си и ги питай.

Връзка към мнение

Възможно е да имаш някакво ограничение на телефона да се обаждаш на импулсни телефони. Обади се до оператора си и ги питай.

Ами януари ми се наложи пак да звъня, тогава нямаше никакви проблеми. Но, благодаря! :)

Връзка към мнение

Разходите на Уиз ер на пътник/километър са 2,27 евро цента без горивото, горивото е 1,36 евро цента, а общо разходите са 3,63 евро цента на пътник/километър. При 1000 километра разстояние разходите са средно 36,3 евро.


Transavia на трето място за България? Кой е източникът на тази картинка?

 

Данните са от презентация на Уиз ер.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Едно въпросче... имам акаунт с дискаунт клуб (теоритично), мога ли да купя намален билет, но да не го летя аз. Да е с друго име? Ще въведа за данни за контакт моето име а на пътник мой приятел, има ли как да стане? Питам, защото нямам дискаун, а пък ми е интересно.

Връзка към мнение

Едно въпросче... имам акаунт с дискаунт клуб (теоритично), мога ли да купя намален билет, но да не го летя аз. Да е с друго име? Ще въведа за данни за контакт моето име а на пътник мой приятел, има ли как да стане? Питам, защото нямам дискаун, а пък ми е интересно.

Не.

Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • feel_the_rush
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.