Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 27 минути , Даниела Мушева каза:

Как мога да добавя дете на 8 години към резервацията на двама възрастни?

Скоро четох общите им условия и ЧЗВ и там пишеше, че само по телефона. Мисля, че в ЧЗВ беше.

Връзка към коментар
преди 2 часа, Даниела Мушева каза:

Как мога да добавя дете на 8 години към резервацията на двама възрастни?

или купуваш онлайн като за възрастен и после се обаждаш за да сменят на детски и да свържат местата (това не знам дали става веднага или после при чекина пак трябва)

Връзка към коментар

Имам една резервация, която първо беше с променен час, после беше анулиран полета за конкретната дата и ми предлагат по имейла нова дата, която е на следващия ден. В сайта ми излиза, че трябва да доплатя 31€ и статус "предстоящо плащане". В чата не можем да се разберем, а на бг номера (този горе) не бил за такива случаи.

Редактирам се, пак им се обадих и този път ми помогнаха. 🙂

Редактирано от maia_sg
  • Харесвам 4
Връзка към коментар
преди 3 часа, Даниела Мушева каза:

Как мога да добавя дете на 8 години към резервацията на двама възрастни?

Само по телефона, плащане с КК, която се диктува на оператора на импулсния телефон. За да стане бързо трябва да са готови данните на детето,  на родителя и PNR  на резервацията. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
На 2.02.2024 г. в 12:04, tara каза:

И на мен така от приложението, за това си чакам мейла и се надявам за други опции там.

Още нямам мейл за отмяна на Бургас Краков. В тази статия пък нищо не пише за Краков от Бургас.

Wizz Air променя няколко полета от летище Бургас

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

@dimitrov6, аз получих вчера мейл, че и двата полета са ми отменени и да избера други полети или връщане на кредит, но когато си вляза в профила и опитам да управлявам резервацията стои празен прозорец. Ще изчакам още известно време, може да е някакъв бъг, защото видимо не зарежда нищо за конкретния полет, а изрично пише в мейла, че мога да избера и друго летище. В приложението ми излиза опция за резервация на нов полет, но при избор на друго летище - излизат Пловдив, София, Бургас, Солун, но не и дестинациите от тях. 

Имам доста полети с Уиз, имала съм закъснения и промени на часове, но за пръв път ми отменят изцяло полет.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 36 минути , tara каза:

@dimitrov6, аз получих вчера мейл, че и двата полета са ми отменени и да избера други полети или връщане на кредит, но когато си вляза в профила и опитам да управлявам резервацията стои празен прозорец. Ще изчакам още известно време, може да е някакъв бъг, защото видимо не зарежда нищо за конкретния полет, а изрично пише в мейла, че мога да избера и друго летище. В приложението ми излиза опция за резервация на нов полет, но при избор на друго летище - излизат Пловдив, София, Бургас, Солун, но не и дестинациите от тях. 

Имам доста полети с Уиз, имала съм закъснения и промени на часове, но за пръв път ми отменят изцяло полет.

Напълно е възможно да имаш отменен полет и на практика да няма алтернативна дестинация, въпреки че пише за правото ти на избор. Реално няма такъв. На мен ми се е случвало, на други също. Тогава вариантите ти са или да им се обадиш с някакво предложение за смяна, което не е сигурно дали ще стане, или да искаш връщане на сумата, или да чакаш до последно дали пак няма да заредят отменените полети.

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар
преди 30 минути , tara каза:

@dimitrov6, аз получих вчера мейл, че и двата полета са ми отменени и да избера други полети или връщане на кредит, но когато си вляза в профила и опитам да управлявам резервацията стои празен прозорец. Ще изчакам още известно време, може да е някакъв бъг, защото видимо не зарежда нищо за конкретния полет, а изрично пише в мейла, че мога да избера и друго летище. В приложението ми излиза опция за резервация на нов полет, но при избор на друго летище - излизат Пловдив, София, Бургас, Солун, но не и дестинациите от тях. 

Имам доста полети с Уиз, имала съм закъснения и промени на часове, но за пръв път ми отменят изцяло полет.

Опитай да влезеш в профила през мейла,където пише Към входа в профила.

Screenshot 2024-02-05 at 23-14-16 (0 непрочетени) - АБВ поща.png

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Пробвах от къде ли не и резултатът е един и същ. От мейла ми излиза да вляза в профила си, влизам и отново празния екран. Вероятно @ДиянаВе права и може би просто няма да има избор. Има време до полета, април е, така, че ще изчакам. 

При евентуално обаждане по телефона те ли може да ми предложат алтернатива или аз да имам такава подготвена и да си я искам?

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

От Пловдив, София и Солун нямат никакви полети до Полша , а от Бургас започват чак от юни.

Затова за отменен полет през април няма как да има опция за смяна.

Ще предложат единствено връщане на пари.

  • Харесвам 6
Връзка към коментар

Flex е добре за 5 евро Анкона - Тирана, а някой да е попадал на читаво приорити и куфар 20кг?

 

По 40лв най-евтино и за двете, което намирам, сега ще ръчкам повече в посока Италия - Румъния, там често има диаманти. 

Връзка към коментар
8 minutes ago, Георги said:

Flex е добре за 5 евро Анкона - Тирана, а някой да е попадал на читаво приорити и куфар 20кг?

 

По 40лв най-евтино и за двете, което намирам, сега ще ръчкам повече в посока Италия - Румъния, там често има диаманти. 

Двете заедно ли ? Иначе София - Рим приорити е 21лв., 20 кг , 39лв.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 минути , stanimir каза:

Двете заедно ли ? Иначе София - Рим приорити е 21лв., 20 кг , 39лв.

Не е задължително да са заедно, мога да ги разцъкам на няколко етапа из цяла Европа, ако се налага. Мерси, ще прегледам Рим, ама там май цените на всички полети са над това, което искам да купувам. 

Връзка към коментар
преди 28 минути , Георги каза:

Flex е добре за 5 евро Анкона - Тирана, а някой да е попадал на читаво приорити и куфар 20кг?

 

По 40лв най-евтино и за двете, което намирам, сега ще ръчкам повече в посока Италия - Румъния, там често има диаманти. 

Поне моят показва, че като ръчкаш много дори и без да си купил нещо ти вдига цената на допълнителните услуги. И това прави целят процес много бавен и трябва да се взема почивка от по 24 часа между етапите. Наскоро след като съм търсил усилено през приложението ми показа цена на флекс от 16 евро. През друго устройство и с друго IP цената беше 5.85.

 

И за да не е спам - за началото на март имаше цени от по 13-15 евро на багаж по линия Братислава- Скопие. 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 1 минута , tch каза:

Поне моят показва, че като ръчкаш много дори и без да си купил нещо ти вдига цената на допълнителните услуги. И това прави целят процес много бавен и трябва да се взема почивка от по 24 часа между етапите. Наскоро след като съм търсил усилено през приложението ми показа цена на флекс от 16 евро. През друго устройство и с друго IP цената беше 5.85.

 

И за да не е спам - за началото на март имаше цени от по 13-15 евро на багаж по линия Братислава- Скопие. 

Хах, точно забелязах че цените на куфарите на София - Рим скочиха 🙂 Ще поразцъкам и Братислава, мерси. 

Връзка към коментар
преди 9 минути , Георги каза:

Хах, точно забелязах че цените на куфарите на София - Рим скочиха 🙂 Ще поразцъкам и Братислава, мерси. 

Връзкар, на мен даже и полети не ми излизат за Рим. :crazy:

Връзка към коментар

Услугата Seat Together четох на сайта, че струва по 20Е за двама на отсечка, обаче ако тръгна да добавят ми иска по 20Е на човек на отсечка, това ли е нормалната цена?

Кой ги купува тия работи не мога да разбера, последен спомен ми е, че съм купувал места по 4-5Е и пак ми се виждаше много, сега са по 25Е, явно яко купува народа...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
Преди 1 час, Георги каза:

Flex е добре за 5 евро Анкона - Тирана, а някой да е попадал на читаво приорити и куфар 20кг?

 

По 40лв най-евтино и за двете, което намирам, сега ще ръчкам повече в посока Италия - Румъния, там често има диаманти. 

Братислава - Скопие опитай.

Връзка към коментар
преди 1 час, Георги каза:

Flex е добре за 5 евро Анкона - Тирана, а някой да е попадал на читаво приорити и куфар 20кг?

 

По 40лв най-евтино и за двете, което намирам, сега ще ръчкам повече в посока Италия - Румъния, там често има диаманти. 

Анкона - Тирана взех куфар 20 кг за 13  € също ми излизаха София Лондон 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Ето равносметката:

 

Тирана - Акона - 5 евро флекс
Тирана - Краков - 10 евро приорити
Братислава - Скопие - 15 евро за 20кг куфар

 

Може би не е най-оптимално възможното, ама в чест на Уиз доста са затруднили пиниза с тая постоянна игра с цените. Куфарът беше под 10 евро, когато си го записах, като тръгнах да резервирам не намирах под 20, изведнъж в приложението светна на 15 и стрелях. С флекса беше подобна драма.

  • Харесвам 11
Връзка към коментар
преди 21 минути , Георги каза:

Ето равносметката:

 

Тирана - Акона - 5 евро флекс
Тирана - Краков - 10 евро приорити
Братислава - Скопие - 15 евро за 20кг куфар

 

Може би не е най-оптимално възможното, ама в чест на Уиз доста са затруднили пиниза с тая постоянна игра с цените. Куфарът беше под 10 евро, когато си го записах, като тръгнах да резервирам не намирах под 20, изведнъж в приложението светна на 15 и стрелях. С флекса беше подобна драма.

Радвай се, че изобщо се е получило за един ден, мен редовно ме обявява за бот и филмът приключва.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 40 минути , tch каза:

Радвай се, че изобщо се е получило за един ден, мен редовно ме обявява за бот и филмът приключва.

Даже два пъти го извъртях, за връщането също. Само три пъти ме писа, че съм бот, ама не беше в критични моменти. Ще си сипя. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар
Преди 1 час, Георги каза:

Ето равносметката:

 

Тирана - Акона - 5 евро флекс
Тирана - Краков - 10 евро приорити
Братислава - Скопие - 15 евро за 20кг куфар

 

Може би не е най-оптимално възможното, ама в чест на Уиз доста са затруднили пиниза с тая постоянна игра с цените. Куфарът беше под 10 евро, когато си го записах, като тръгнах да резервирам не намирах под 20, изведнъж в приложението светна на 15 и стрелях. С флекса беше подобна драма.

За кои дати флексът е 5 евро? При мен през приложението излиза 11 евро, пробвах и с 6.06, както е написано на предната страница,но пак е 11 евро.

Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.