Прескочи до съдържание

Препоръчани мнения

преди 40 минути , menki каза:

За кои дати флексът е 5 евро? При мен през приложението излиза 11 евро, пробвах и с 6.06, както е написано на предната страница,но пак е 11 евро.

Тирана - Анкона - 19 март беше при мен, сега виждам че излиза 11 евро за същата дата. Явно е тото. 

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, Георги каза:

Тирана - Анкона - 19 март беше при мен, сега виждам че излиза 11 евро за същата дата. Явно е тото. 

Аз взех за 6.75 евро за октомври.

  • Харесвам 1
Връзка към коментар
преди 2 часа, DGTG каза:

Бари - София 03.09. - флекс 5,85 е, чекиран 10 кг. - 13 евро, чекиран 20 кг. - 28 евро

Благодаря! При мен излиза флекс 16 евро, все още не успявам да открия нищо около 5-6 евро.

Връзка към коментар

Здравейте, някой има ли представа какво се случва с линията Варна-Ларнака? Имах полет за Юни месец,който е отменен, но и цялото им разписание е премахнато.Дали не спират за постоянно този маршрут или просто променят разписанието......

Връзка към коментар
Преди 1 час, muffytoz каза:

Здравейте, някой има ли представа какво се случва с линията Варна-Ларнака? Имах полет за Юни месец,който е отменен, но и цялото им разписание е премахнато.Дали не спират за постоянно този маршрут или просто променят разписанието......

Изглежда, че е спрян постоянно. Уиз са непредсказуеми, както знаем, но предвид, че по-често сме виждали да режат маршрути, отколото да въстановяват, според мен тази линия няма да я има. Поне не и тази година. 

Освен това по всичко изглежда, че Варна ще е само с един базиран самолет през лято 2024.

  • Харесвам 2
Връзка към коментар

Варна - Ларнака мисля, че е спрян за постоянно! Защо, нямам представа... Аз пътувах с последните два полета на 11 и 14 януари и беше пълен "до дупка"! Но...както каза някой, Уиз са непредвидими! Сега съм купил билети от София за края на март, но ще видим дали и там няма да ме сюрпризират неприятно...

Връзка към коментар
преди 21 часа, Георги каза:

Тирана - Анкона - 19 март беше при мен, сега виждам че излиза 11 евро за същата дата. Явно е тото. 

От приложението (или от браузър, ако съм си в профила) ми го даваше на 11, ако пробвам през друг браузър инкогнито слиза на 5-6. Логвах чак след като вече съм избрал цените и стигам до момент на плащане. По всякакъв начин се опитва да те изиграе. Иначе страшна оферта "купете си WDC за супер цени, ама ще ви продаваме flex, багаж и всичко друго на (поне) двойна цена" 

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Здравейте, откъде точно се заявяваше връщането на 100 процента от сумата при отменен полет? Помня, че имаше някакъв линк преди, ама сега Уиз ер така са го направили, че човек не може да го намери, а не искам да ми връщат уиз кредити. Благодаря!

Връзка към коментар
преди 36 минути , Suunto каза:

Здравейте, откъде точно се заявяваше връщането на 100 процента от сумата при отменен полет? Помня, че имаше някакъв линк преди, ама сега Уиз ер така са го направили, че човек не може да го намери, а не искам да ми връщат уиз кредити. Благодаря!

https://wizzair.com/en-gb/wizz-credit-conversion-request

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към коментар

Интересно, дава ми, че кодът за потвърждение е невалиден. Booking not eligible for refund Какво мога да направя в такъв случай, за да върна парите си? Освен да им звъня по телефона. Полетите са платени без уиз кредити...

Връзка към коментар
Преди 1 час, Suunto каза:

Интересно, дава ми, че кодът за потвърждение е невалиден. Booking not eligible for refund Какво мога да направя в такъв случай, за да върна парите си? Освен да им звъня по телефона. Полетите са платени без уиз кредити...

А получил ли си втори имейл за отменения полет с трите опции - потвърждение, промяна, връщане или само един уведомителен, че полетът е отменен? Откога е отмяната? Ако е от скорошните, може да поизчакаш малко. Какво ти показва като влезеш в детайлите на резервацията? 

Връзка към коментар
Преди 1 час, ДиянаВ каза:

А получил ли си втори имейл за отменения полет с трите опции - потвърждение, промяна, връщане или само един уведомителен, че полетът е отменен? Откога е отмяната? Ако е от скорошните, може да поизчакаш малко. Какво ти показва като влезеш в детайлите на резервацията? 

Оправих се. Звъннах им и веднага пуснаха връщане на парите. Не знам защо онлайн не даваше тази опция. Може и нарочно да са го направили така покрай многото анулации напоследък. Така че го имайте предвид и не бързайте. Поздрави!

  • Харесвам 4
Връзка към коментар

Кога мога да очаквам мейл,че полета е отменен? От няколко дена в профила пише скоро....Сигурно ли е,че ще ми предложат алтернативно летище на Кувейт? Ако ми предложат Абу Даби да буквам полети оттам,че цените са разумни.Има ли списък на алтернативни летища или всичко се решава според зависи?

Връзка към коментар
преди 34 минути , ivan69 каза:

Кога мога да очаквам мейл,че полета е отменен? От няколко дена в профила пише скоро....Сигурно ли е,че ще ми предложат алтернативно летище на Кувейт? Ако ми предложат Абу Даби да буквам полети оттам,че цените са разумни.Има ли списък на алтернативни летища или всичко се решава според зависи?

Моят беше отменен края на миналата седмица - четвъртък/петък. Днес по обяд получих имейла с опциите и възможността нещо да правя. Иначе няма някакъв установен срок, освен “скоро”. Предполагам до края на седмицата ще получиш писмо. По въпроса за Кувейт - не знам. Няма списък с алтернативни летища, поне не публичен. Добили сме някакъв опит от практиката, но да, има го и момента “според зависи” - и в алтернативните правят промени.

 

На Мадрид алтернативни са почти всички испански летища, по които оперират, чак до Малага.

IMG_4882.jpeg.da2f4f3ca3aa0f3c58a0bb7df60626bf.jpeg

Ще сложа списъка и в другата тема, че вече взех да забравям😄
 

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
преди 2 минути , ДиянаВ каза:

Моят беше отменен края на миналата седмица - четвъртък/петък. Днес по обяд получих имейла с опциите и възможността нещо да правя. Иначе няма някакъв установен срок, освен “скоро”. Предполагам до края на седмицата ще получиш писмо. По въпроса за Кувейт - не знам. Няма списък с алтернативни летища, поне не публичен. Добили сме някакъв опит от практиката, но да, има го и момента “според зависи” - и в алтернативните правят промени.

 

На Мадрид алтернативни са почти всички испански летища, по които оперират, чак до Малага.

IMG_4882.jpeg.da2f4f3ca3aa0f3c58a0bb7df60626bf.jpeg

Ще сложа списъка и в другата тема, че вече взех да забравям😄
 

На Кувейт би трябвало да са всички в СА и Абу Даби, ама да видим. Може ли изобщо да няма алтернативно летище?

Връзка към коментар
преди 1 минута , ivan69 каза:

На Кувейт би трябвало да са всички в СА и Абу Даби, ама да видим. Може ли изобщо да няма алтернативно летище?

Не е сигурно. Например имам променени полети Букурещ - Тирана и Тенерифе - Букурещ. Тирана и Тенерифе нямат алтернативни летища. Миналата година също имах отменен до Анталия и нямаше алтернатива. Пробвах по телефона да ги убедя да сменят до Крит, но не искаха. Т.е. може да няма алтернатива и изборът ти да е формален и един - връщане.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
Преди 1 час, ДиянаВ каза:

Не е сигурно. Например имам променени полети Букурещ - Тирана и Тенерифе - Букурещ. Тирана и Тенерифе нямат алтернативни летища. Миналата година също имах отменен до Анталия и нямаше алтернатива. Пробвах по телефона да ги убедя да сменят до Крит, но не искаха. Т.е. може да няма алтернатива и изборът ти да е формален и един - връщане.

Явно ще се пие студена вода,добре че ме пътувам в  Европа  вече...Отделно чакам 500е от розовите 2 години...

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

По повод разликата в цените - тези дни за един приятел гледахме цена на priority до BLQ - от един профил (телефон) беше 50 лв., а от друг профил - 110 лв. Доста голяма разлика, но е факт  🙂

  • Харесвам 6
Връзка към коментар
преди 22 часа, Suunto каза:

Интересно, дава ми, че кодът за потвърждение е невалиден. Booking not eligible for refund Какво мога да направя в такъв случай, за да върна парите си? Освен да им звъня по телефона. Полетите са платени без уиз кредити...

Може ли да кажеш на кой телефон звънна и ти решиха проблема?

Връзка към коментар
преди 4 часа, alienad каза:

Може ли да кажеш на кой телефон звънна и ти решиха проблема?

Бързо и лесно става през чата. Пишете,че искате връзка с агент. Няколко суми възстановявам така вече. Прави ми впечатление,че са с първоначално много стари резервации,с 1- евров флекс.

Но чатът също е опция.

  • Харесвам 4
Връзка към коментар
На 7.02.2024 г. в 18:13, ivan69 каза:

Явно ще се пие студена вода,добре че ме пътувам в  Европа  вече...Отделно чакам 500е от розовите 2 години...

Напоследък сами си плащат обезщетенията да ги похваля, не се стига вече до Аероиск

  • Харесвам 1
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.