Прескочи до съдържание

Пътува ми се за...


Препоръчани мнения

Според правилата на играта може ли един магеланец да отговаря няколко пъти в рамките на тия десет предположения, или трябва да се изчакат десет?

 

Както и да е, аз не смятам да отгатвам, нали вече си пуснах моята загадка...

Ама да питам, че ми е интересно, а на Клъвдий Бух - още повече: за една бира с бухал на етикета ли иде реч? 😉

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Ама то, и правила ли вече има 😀

 

И да кажа, че тази вечер ще се оттегля рано. Така че жокери и верни отговори - Утре сутрин. 

  • Харесвам 1
  • Шок 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 1 минута , Lyubina каза:

Ама то, и правила ли вече има 😀

Пишем нова констуту... констити... кунсто... абе правила на нова игра в движение пишем 😉

  • Смея се 6
Връзка към мнение

@AlexandraKo, естествено. Любимо място, хубава бира, млади хора, безкраен празник.

Липсва ми тази атмосфера. 

(реших, че ако напиша Фонсе всички бързо ще се сетя). 

А преподавателите в Университета твърдвт, че Еразъм Ротердамски е един от първите им известни студенти (е, в последствие е станал Ротердамски). 

 

Алекс, ти си. Аз отивам да се хоризонтирам. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 35 минути , Lyubina каза:

@AlexandraKo, естествено. Любимо място, хубава бира, млади хора, безкраен празник.

Липсва ми тази атмосфера. 

(реших, че ако напиша Фонсе всички бързо ще се сетя). 

А преподавателите в Университета твърдвт, че Еразъм Ротердамски е един от първите им известни студенти (е, в последствие е станал Ротердамски). 

 

Алекс, ти си. Аз отивам да се хоризонтирам. 

Аз се сетих, по-скоро, за това, че ЕР бил казал, “ В Льовен има толкова много кръчми, че каквото и да правят жителите му, то е все, съпроводено с пиене”

Може и да не е точен цитатът:(

Отстъпвам си реда, някой друг да сложи следващото питане. На мен, където ми се пътуваше сега, съм отишла:)))))

 

  • Смея се 4
Връзка към мнение

В този дъждовен ден защо да не се понеса към Модика 🙂 Градче, за което втората ми асоциация беше ШОКОЛАД 😋 За малко и вас ще заведа.

Освен насищане с барокова архитектура, искам да злоупотребя и с такива нещица

 

2A2BDC83-08F4-4690-B7B7-43DF43D09FDF.jpeg.a0c600d1ce9d56060ecc2f476c7f437c.jpegAF49AC2C-216F-4D42-8930-C3463623AB70.jpeg.cbb590b9dc97f0bdcd1a090761af0ae2.jpeg1E445266-4FD2-4850-89AA-C26ADF17B38B.jpeg.5e594aa78b4b1b5f072759ce35b535ad.jpeg

 

След тяхната консумация заслужавам да получа стъпалца, доооста стъпала 😃

 

E3386F0C-A0A5-47B3-81CC-EFFB365509A6.jpeg.020a150c21611d1fdd235e9a8b9946bb.jpeg06F73A1C-C37B-4561-955C-869D57E33657.jpeg.498372b450224626d886f92cf8f9192e.jpeg

 

За пръв път /а дано🙂/, откакто пораснах, ще бъда обитател на къща с райски двор и гледка. Човечето на Гугъл не е стигнало до там, заради моята страст - стъпала😄, така че ме очаква елемент на изненада.

 

9A997808-7966-47DB-B639-93CFA51C8612.jpeg.687badf3d700caf6b92faa234d00fc1e.jpegE76FE255-2C72-4620-9C97-FE3525541220.jpeg.3bc1f4a0804feb75749cff963dc74cac.jpeg

 

Добро утро на всички 🙃

 

@Zara ти продължаваш това свежо утро🙂

1D18DEC6-3ADC-4F4F-9568-2C4D942424D3.jpeg

  • Харесвам 15
  • Браво 4
Връзка към мнение

@ДиянаВ, пожелавам ти едно вълшебно пътуване из любимата Сичилия.

Да балансираш страхотна храна с катерене по баирите на Модика😀до главозамайване.

Аз отказвам категорично да се морЯ по жегите през лятото из Европа и оставам по нашите мин.басейни. Да се мъчи благоверния с мен😀

За наесен още не правя планове, та нека някой, готов с неговите, да продължи темата.

Хубаво лято на всички пожелавам!🍹

 

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 1 минута , slujitel каза:

Киргизстан 

 

Хвана ме, ти си 😉

Гледайки филма Крилете на Киргизстан, заспахме точно два пъти, но времето минава, ковид ни удря в главите и сега ни се струва като най-вероятното ни следващо пътуване.  

Няма да разказвам  и слагам много снимки, но дивотията, високите планини, алпийските езера с ярък цвят и долините с топли извори и подскачащи мармоти изпълват душата ми с нетърпение да стигна там. 

9e.jpg.b7e1a636baaf3e5c92c29d4ff9814957.jpg

https://visitkarakol.com/alakul_lake 

https://www.journalofnomads.com/ala-kul-trek/

 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 22 минути , slujitel каза:

Киргизстан 

 

Ейй че сте бързи. Тъкмо щях да запратя Шоколадка към Божурище - хем ще язди, хем и летище си имат за да се чуства че ..аха и ще излети :yes:

  • Харесвам 2
  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 6 минути , slujitel каза:

Аз имам няколко желания, ще започна с едното,  пък дано се включа отново и за другите. 

 

Пирамиди 

Судан 😎

 

Ако може да си отстъпя реда на @Яничка, че съм много любопитна къде ще ходи преди рождения ни ден 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 2 минути , Lindt каза:

Судан 😎

 

Ако може да си отстъпя реда на @Яничка, че съм много любопитна къде ще ходи преди рождения ни ден 🙂

М да, който ме чете във фейса.

Яничка е на ред.

  • Шок 1
Връзка към мнение
преди 4 минути , Lindt каза:

Ех, как неглижира личните ни разговори, тцтцтц 🙃

Ама аз съм много бъбрива. Понеже знам къде ще ходи @Яничка може ли да позная и да дам друга загадка, по сложна?   😉

  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 3 минути , slujitel каза:

Ама аз съм много бъбрива. Понеже знам къде ще ходи @Яничка може ли да позная и да дам друга загадка, по сложна?   😉

Айде познавай, че тя @Яничкатоку виж отлети и сега нанякъде и ни блокира играта до понеделник 🙂

  • Смея се 2
Връзка към мнение
преди 1 минута , Lindt каза:

Айде познавай, че тя @Яничкатоку виж отлети и сега нанякъде и ни блокира играта до понеделник 🙂

Австрия 

Ама поне да каже,  дали съм познала.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 5 минути , slujitel каза:

Австрия 

Ама поне да каже,  дали съм познала.

Е, няма, тя изчезна. Давай новата загадка, че ще ни се подразнят на клюкарщините 🙂

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.