Прескочи до съдържание

Преброяване 2021


dimitrov6

Препоръчани мнения

преди 17 часа, luba_rizova каза:

Апропо, ние имахме код, преброителката дойде,  взе го, и въпреки това ни зададе половината въпроси от анкетата(???). Така искали, каза

Много мои приятели споделиха същото.

Добре де,не мога да я разбера тази система с преброяването.Прилежно съм се преброила и закачила в канцеларско джобче кода на входната врата..Съседите казаха,че преброителката седяла всеки ден в кафенето и казала там да и се носи кода и всякакъв вид информация.Що за нахалство!!!Държавата и плаща да работи,а не да си пие кафето и хората да и отиват на крак за информация,която  сама  трябва да си вземе.Някои се разкарват по сто пъти до кафенето,носят на възрастни и болни кодовете.

Единственото хубаво  нещо в цялата процедура е,че на собственичката на кафенето  оборотът драстично се вдигна..Радвам се за нея,но преброителката, ако не мине през нас си е нейна работа.Аз вече съм изпълнила задачата си и няма повече нищо и никъде да изпращам.🙂

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.