Прескочи до съдържание

Преброяване 2021


dimitrov6

Препоръчани мнения

Аз още не съм опитвала, но от позната разбрах, че сутринта в 9 и няколко минути давало грешка 502 🙂 

 

До колкото разбрах, има проблем и ако се забавиш повече от 30 минути с попълването.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 3 минути , Lyubina каза:

Аз още не съм опитвала, но от позната разбрах, че сутринта в 9 и няколко минути давало грешка 502 🙂 

 

До колкото разбрах, има проблем и ако се забавиш повече от 30 минути с попълването.

Отвори се най-после картата.Сигурно има голям трафик към сайта.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 12 минути , dimitrov6 каза:

Отвори се най-после картата.Сигурно има голям трафик към сайта.

Има хакерска атака 🙂  По-точно имало е. Сега всичко изглежда наред.

 

https://dnes.dir.bg/obshtestvo/hakerska-ataka-oshte-v-parvite-chasove-na-natsionalnoto-prebroyavane 

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
  • Замислям се 2
Връзка към мнение
преди 31 минути , Eva eva каза:

Сега всичко изглежда наред.

Само изглежда наред. Невъзможно е да се попълни каквото и да е. Стигам до адрес и картата блокира. Абсурдно е. Аз се отказвам.

А зам-председателката на НСИ казала "Системата работи по-бавно, това ще се преодолее, като се включат всички ресурси". 

Системата ви не работи, май е време да включвате всички ресурси. Цялата ни работа такава, кога ли нещо такова е работело гладко от раз, че сега всичко да е наред. 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Логично е в първия или в последния ден на каквато и да е било онлайн регистрация да има проблеми. Въобще не оправдавам никого, но все пак е редно да се отчете този фактор...

Връзка към мнение
преди 14 минути , Duke каза:

Логично е в първия или в последния ден на каквато и да е било онлайн регистрация да има проблеми. Въобще не оправдавам никого, но все пак е редно да се отчете този фактор...

Логично ли е нещо като трябва да работи да не работи?! 🙂  Щом казваш, сигурно е така 🙂  Аз, лично, не намирам логика 🙂 

  • Харесвам 8
Връзка към мнение
преди 7 минути , bibi каза:

Аз исъпругът ми не съществуваме ! 

Що тъй? Ще останете непреброени ли?

Пробвай се пак, след време.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 54 минути , Eva eva каза:

Логично ли е нещо като трябва да работи да не работи?! 🙂  Щом казваш, сигурно е така 🙂  Аз, лично, не намирам логика 🙂 

Моля, още веднъж прочети какво съм написал и опитай да вникнеш в него...

Връзка към мнение
преди 41 минути , bibi каза:

Аз исъпругът ми не съществуваме ! 

Ама недейте занимава форума с несъществени работи... и личности 😄 😛

 

 

  • Смея се 13
Връзка към мнение
преди 40 минути , Duke каза:

Моля, още веднъж прочети какво съм написал и опитай да вникнеш в него...

Аз много добре разбрах какво имаш предвид, но не съм съгласна с него 🙂

  • Харесвам 3
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 11 минути , Eva eva каза:

Аз много добре разбрах какво имаш предвид, но не съм съгласна с него 🙂

Това вече е нещо друго. Разбира се, че имаш право на различно мнение...

Връзка към мнение

Щом днес е имало проблем 😃 дано да го разрешат 😂 и до уикенда да се проброя и аз, ако съществувам в списъка 😃 

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 16 минути , Иван Попов каза:

до уикенда да се проброя и аз, ако съществувам в списъка

То въобще вече не може да се влезе в сайта, ти очакваш да фигурираш в списъци...:dntknw:

  • Замислям се 3
Връзка към мнение
преди 2 минути , bobole4e каза:

То въобще вече не може да се влезе в сайта, ти очакваш да фигурираш в списъци...:dntknw:

Дааа и при мен не става 😃 Ако не успея ще ги чакам да минат, та сега да се ядосвам и за това ли.... :rolleyes: 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 18 часа, marycap каза:

Попълвам картата за регистрация и до тук. "Изпращане на линк за верификация" не реагира. От 1 час се мъча. Отказвам се за днес.😡

И тази сутрин е същото. От един час го мъча и бутонът не реагира.

  • Замислям се 2
Връзка към мнение

Аз спокойно тази сутрин в 7,30 ч. влязох в сайта и попълних картата без проблеми, след което веднага получих на мейла преброителен код, който трябва да предам на преброител в периода от 17 до 30 септември

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
Преди 1 час, Бръмбар каза:

При мен също бутона не работи, явно трябва да се става в ранни зори, когато трафика е по-малък. Ще оставя за някой друг ден.

 

 

На мен и друго ми направи впечатление.

 

241637280_4538799196138422_6803780715124241326847_4538799289471746_1649128311440

  • Харесвам 5
  • Браво 1
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Аз съм от късметлиите явно.

Вчера следобед "преброих" моето семейство и отделно майка ми.

На втория път вече си личеше мудността на сайта и се наложи два пъти да попълвам една страница, но беше успешно все пак.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Има ли програма за ландшафтен дизайн, която някой е ползвал и е доволен. Нещо което мога да си сваля фрии и да ползвам за бъдещата си градина🙂

Връзка към мнение

Искам да попитам за.... преброяването. От вас научих за него. Четох и пак не ми е много ясно. Двамата със съпруга ми сме т.нар. "експати" - живеем повече от 168 дни в годината в дадена страна на база трудов договор на моя съпруг. В това преброяване не се включват хората, живеещи постоянно в чужбина. Но ние се водим временно пребиваващи там с лична местна карта и адресна регистрация. Аз в момента съм в БГ и мога да ни преброя електронно, ама като дойде време за предаване на този код, мен няма да ме има. Та въпросът е: ние за бг законодателството се водим постоянно пребиваващи в чужбина, нали? Не е нужно да правя нещо свързано с това преброяване, нали? Защото за украинското, където сме в момента, не сме постоянно пребиваващи. Там от посолството ли ще ни преброяват? Звучи като научна фантастика. 😂

Вторият въпрос е какви са самите въпроси в това преброяване? Искам да преброя свекърите, за да не стои преброител в тях дълго време, въпреки че са ваксинирани. Едно време се сещам, че имаше въпроси за имоти и т.н. Дали и сега е така? Че ако е така, ще трябва да отида при тях в Пловдив, за да я свършим тази работа.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.