Прескочи до съдържание

In memoriam AlexandraKo


Mary

Препоръчани мнения

Много тъжна вест☹️ Дано е на по- добро място, форумът загуби едина много позитивена, сърдечена и широко скроена магеланка. 
Съболезнования .

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Много тъжна вест! Тези дни си мислех дали е добре, че липсва във форума. Много живот и цвят имаше в нея! 

Почивай в мир, Алекс, и светъл път!

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Толкова тъжна новина. Съболезнования на близките!

Форумът загуби най-цветния, най-добронамерения и позитивен човек. Истински се разстроих.

Дано ти е светъл пътя Валерия.

  • Харесвам 6
Връзка към мнение

Нека почива в мир! Съболезнования на близките ѝ! 😥 Темата на @Mary ме шокира и ми трябваше време докато осмисля заглавието и я отворя...  

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Трудно ми е да напиша каквото и да било в момента. Винаги съм се чудил защо Господ прибира първо добрите хора... 

 

Валерия лично за мен беше страхотен вдъхновител и образец как трябва да се живее този пуст живот! Дълбок поклон и съболезнования на близките! 

 

И да не забравяме фразата й: "Завижд, завижд, завиииижд"

  • Харесвам 20
Връзка към мнение
преди 1 минута , jul каза:

но какво се е случило?

Боледувала е напоследък.

Подробности знаят близките ѝ, а на мен не ми беше удобно да разпитвам.

И без това не можех да повярвам.

  • Харесвам 2
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

истински ужасна новина, изтръпнах като видях заглавието 😞 в последната седмица не бях срещала нейно мнение и предположих, че са тръгнали на ново пътуване... а то е било последното житейско такова

 

светла й памет, ще я помним.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Колко лесно се къса нишката на живота!

Не искам да повярвам, че искрената й усмивка не е сред нас. Не искам да повярвам, че топлотата, с която обграждаше на часа всеки , който имаше нужда, няма да бъде изпитана от нас вече! 

Мир на праха й! 

Съболезнования на семейството й , което беше целия й живот! 

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Много, много тъжна новина. Цветен човек беше, въпреки че не я познавах лично. 😞 
Моите съболезнования на семейството ù!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Изключително тъжна новина! Потресен съм. Имах удоволствието да я познавам лично и ще я запомня с непринудения си позитивизъм, с пъстротата около нея и с вечната ѝ усмивка. Не само магеланското общество, а България загуби един невероятен човек! 

Поклон пред паметта ѝ!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Не я познавах лично, дори никога не сме си разменяли лични съобщения, а имам чувстово, че се познаваме от 100 години. Толкова ме заболя като прочетох заглавието на темата, всякаш съм загубила член от семейството си. Такова позитивно, любознателно, авантюристично, магеланско влияние ми оказваше всеки неин пост. Голяма загуба! 

 

Алекс, няма да те забравим никога! Винаги ще си част от нас! 😢

  • Харесвам 17
  • Браво 1
Връзка към мнение

Алекс, съфамилничке, че и бащините ни имена бяха еднакви. Ти беше една от най-цветните усмихнати и добронамерени хора във форума.

Истинска аристократка, с начина ти на обличане, държание и изказ!

Трудно ми е да повярвам ... 😪 

Почивай в мир! 

Съболезнования на близките!

  • Харесвам 9
  • Браво 1
Връзка към мнение

Валерия беше един от най-знаещите хора, които съм познавал, макар да сме се виждали само веднъж, за да си предадем Знамето на летище София. 

От всяко нейно мнение струеше усмивка, спокойствие и интелект.

Колега. Професионалист. И споделящ човек. 🙂 

Една от малкото, които считам за свои Учители, без някога да са ми преподавали или напътствали професионално.

Някога, друга моя Учителка ни предупреждаваше. "Щом сте се заели да се борите за човешкия живот и здраве, за вас почивка няма да има никога, освен (може би) само в гроба хладен!

 

Знам, че Валерия няма да почива!

 

ПЪТУВАЙ в мир, Учителко!

И нека звезди огреят края на пътя ти!

  • Харесвам 37
  • Браво 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.