Прескочи до съдържание

In memoriam AlexandraKo


Mary

Препоръчани мнения

Толкова ми е мъчно, сякаш съм загубила роднина….

Благодаря ти, Валерия за всички разкази, за споделените знания, за ведростта и усмивките! Ще те помним, @AlexandraKo❤️

  • Харесвам 13
Връзка към мнение

Офф, утре погребвам баща ми, сега чета тази шокираща вест. Тази година е кошмарна. За някои хора имам чувството че са вечни, че са стълбове, които винаги ше са някъде там, на ръка разстояние.

Тя беше най-колоритният участник тук. Цветна, аристократична, интелигентна и добра. Заради нейните шарени разкази, стъпих на място, за което бях казала - никога. Да почива в мир. Сълзи и червено вино от мен😢

  • Харесвам 12
  • Браво 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Цялата настръхнах, като прочетох заглавието на темата и все се надявах, че не е това! Мир на праха й и светъл път на душата й! Съболезнования на семейството и близките на Александра! Ще ни липсваш!

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Толкова тъжно! Никога не съм ѝ писал да ѝ кажа колко прекрасно пише и колко вдъхновява. Тя дори прави нещо повече от това да вдъхновява. Не съм си представял, че мога да изпитам такава тъга към човек, когото никога не съм познавал, освен по писаното от него.

Сърдечни съболезнования на близките!

 

Валерия, благодаря ти за невероятния оптимизъм, който струеше от теб, дано живееш нов живот и да учиш и показваш и там как се живее истински.

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

И аз още не мога да повярвам. Жалко, много жалко! Голяма загуба за форума и със сигурност за близките ѝ.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Съболезнования на семейството й и на всички, които я обичат.

Дано е на по-добро място. 

Помня как беше писала за Павароти и веднага се сетих за тази песен. 😢

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Тъкмо се прибирам от поход и влизам във форума да постна във “В момента съм...”, виждам водещата тема и ми се отщя всичко ...

 

Аристократ в добрия смисъл, фино чувство за хумор, неизчерпаем оптимизъм. “Цветно, стерео и пълнометражно” ни пренасяше в пътешествията й със Съра, готвихме в темата за какво готвите, следихме темата за Старият Пловдив, менюто на “Хемингуей” ...

 

Съболезнование на близките.

  • Харесвам 14
Връзка към мнение

Да е светла паметта и!

Също както много други тук не я познавах лично, никога не сме общували, но за мен бе превилегия да споделям това пространство с толкова позитивен човек. Нямаше случай, в който да отворя Магеланци и да не видя нейно мнение, разказ, снимка, виц...

За мен лично завинаги ще остане пример, че усмивката и положителната енергия правят животът ти смислен и цветен, също така на всички около теб. А както се вижда и на много хора, които дори не те познават.

Искрени съболезнования на семейството.

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Много ще липсва на форума! Така и не се видяхме наживо, само си подмятахме приказки за общата ни махала, а днес сутринта, на път за Пловдив, си помислих дали не можеше да пиша да се видим и да се запознаем. Не било писано да е в този живот! Изключително добронамерена личност, с впечатляваща обща култура, мироглед и голяма душа. Учител по живот! Светъл път към небето!

 

Ако изпращането не е минало, нека се организираме с един венец от нашата общност.

  • Харесвам 31
  • Браво 1
Връзка към мнение

😭, не мога да повярвам. Поклон! Почивай в мир Валерия. Едно слънце залезе завинаги, но ние ще пазим нейната светлина и лъчезарност. Благдаря ти за всичко с което си помогнала.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Не мога да повярвам. Толкова жизнена и.мъдра, и прекрасна...Да е светло по пътя й. Където е  да е тя, определено ще направи мястото  по-добро.

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Шокиращо наистина! Светла й памет!
Ще липсва не само на близките си, но и на всички нас с вдъхновяващите си разкази за пътешествията си!

Поклон!

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 17 минути , Zaro каза:

Ако изпращането не е минало, нека се организираме с един венец от нашата общност.

Ако имаш някакъв контакт с роднините ѝ, попитай ги моля.

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Нямам думи... Седя, гледам лаптопа и давам "заето"...
Толкова готин човек във всяко отношение, толкова жизнена, позитивна... Не мога да си представя, че вече няма да я има. Ужасно ще ни липсва!

Съболезнования на близките й. Съболезнования и на всички нас. Царство ти небесно, Алекс!

  • Харесвам 10
Връзка към мнение

Не се познавахме лично, но новината ме натъжи много. Изключително интересно ми беше да чета всичките пътеписи, разкази и снимки. Да почива в мир и искрени съболезнования на семейството! 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

Поклон пред всичко,което направи за нас!

Поклон за невероятния ентусиазъм и огромната отзивчивост!

Поклон пред човека с главно Ч!!!

Поклон!!! 

Валерия завинаги ще остане част от магеланци.ком!

Светла ти памет! Почивай в мир!

  • Харесвам 26
Връзка към мнение

И аз не мога да повярвам, съвсем скоро си писахме. Познавах я и в реалния живот, никога няма да бъде забравена!  Поклон, Вал! Нямам думи да опиша колко светлина и колорит вкарваше във форума! Мир на праха ти. 

  • Харесвам 19
Връзка към мнение

Току що и аз научих тази трагична новина😢 Наистина не мога да повярвам. До вчера се наслаждавах / и тайно и завиждах/ за безкрайните и пътешествия със " Съра" по света, разглеждах колоритните им снимки, от тях излъчваше жизнена енергия, добросърдечност, жажда за живот и още и още приключения. Всички знаем, без нея нашият приключенски форум няма да е същият, уви! Поклон пред паметта и и всичко, което ТЯ направи за форума ни! Нека пътува в безкрайния океан на мечтите си! В БГ имаме една приказка "Яж, пий, носи си новите дрехи и..... пътувай". Утре може да е последният ти ден.

  • Харесвам 21
Връзка към мнение

Много тъжна вест! Изключително.

Каквото и да кажа или напиша няма да бъде достатъчно. В такива моменти думите губят смисъл... 

За мен тя беше глътката свежест в доста тегави моменти.

Светлина за душата ѝ. 

Искрени съболезнования към цялото ѝ семейство. Много ги обичаше и гордееше с тях.

  • Харесвам 19
Връзка към мнение
преди 39 минути , funny каза:

 

"Никой,който е оставил приятели след себе си не е живял напразно. Благодаря ви,тя би го оценила…"

 

 

Преди месец и половина бях на погребение с присъстващи 8 човека, от които аз - за морална подкрепа и още две девойки - приятелки на сина на покойника, борещи се коя е по-близка. Почина чичото на съпруга ми, който реално познавах, но реално никаква чувствителност не предизвикваше не само у мен, но и сред най-близките си. Човек сам избрал пътя на самотата, предал се от живота, без да го е живял.

 На другия полюс в моите и вашите чувства е AlexandraKo. Познавал - не познавал, няма никакво значение. Валерия Е част от нашата емоционалност и празнотата от загубата на приятел е реалност. Благодаря на нашия приятел Валерия за всички изсипани чувства във форума❤️

Моля ви Магеланци не правете други такива шокиращи емоции. Нека Алекс остане незабравима...

  • Харесвам 18
Връзка към мнение

Светла памет на Валерия. 

Ще я запомня с разказите за Сицилия, пъстрите дрехи и чинии, вкуса й към хубавите неща в живота, способността й за самоирония, и това, че със Сър Антъни се бяха зарекли всеки следващ рожден ден да прекарват на ново място. 

Мъчно ми е за Сър-а 😞

Почивай в мир, Валерия. 

 

  • Харесвам 11
  • Браво 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.