Прескочи до съдържание

In memoriam AlexandraKo


Mary

Препоръчани мнения

Почивай в мир, Валерия.

 

Голяма загуба за семейството и за нас. Тя беше на първо място по разкази от пътувания, цели 56 броя, второто място е с 35... Ентусиазма и енергията ѝ ще ни липсват, остава ни да се борим да постигнем дори частичка от това, което тя успя - със същия позитивизъм, ерудиция и желание. 

  • Харесвам 44
Връзка към мнение

Светъл път за там на където се запъти с еднопосочен билет Валерия 💕

Нямах щастието да те познавам лично, но още помня телефонният разговор с който ме информираше какво е състоянието с рентакар фирмите на летището на което щях да кацам същия ден вечерта, а вие току що бяхте кацнали... 

Ще липсваш на форума, а за сър Антъни не мога и да си представя как го преживява ❤️

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

.... Какво да кажа, като изобщо не мога да проумея какво е написала Мари... Не мога да повярвам, просто не мога...

Не беше нужно да я познавам лично, за да знам какъв уникален човек беше.

 

Тази вечер чашата бяло вино със зърна замръзнало бяло грозде вместо лед ще е за теб! Леко и светло да ти е там горе, Валерия!

 

Съболезнования на семейството!

 

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Не мога да повярвам...Не я познавах лично, но следях всеки нейн коментар, разказ, тема, снимки, толкова ми беше интересно и вдъхновяващо, толкова им се радвах със сър Антъни винаги облечени в тон, винаги заедно, толкова цветни и усмихнати.

Това, което ще запомня от нея е, че животът трябва да се живее, да му се наслаждаваме, да си го правим пъстър и да грабим с пълни шепи.

 

Съболезнования на семейството ѝ! Ще липсва много и във форума, това място няма да е същото без нея.

  • Харесвам 11
  • Браво 1
Връзка към мнение

Потресен съм! Не мога да повярвам, че това се случва... Не проумявам! Много ми е мъчно, форумът ни осиротя 😞

Един от най-милите жестове, които някой е правил за мен, беше коментарът ѝ в дневника ми за Ница - все отлагах завършването му, но ще го направя заради нея! 

Има двама човека, които са ме вдъхновявали толкова много и изградили като личност, и това са тя и Галя Радева. 

AlexanraKо, благодаря ти, че ме научи да бъда добър човек! Благодаря ти, че ме научи как се живее животът!

Благодаря ти, че направи форума толкова позитивно място! 

Благодаря ти, че те имаше! 

Поздравявам те с тази песен: 

И дано Раят някога наистина се отвори за посетители! Защото хора като теб са солта на земята ❤️! Мир на душата ти, Валерия! 

Най, най-искрени съболезнования на близките! 

Крис, 14 

  • Харесвам 35
  • Браво 1
Връзка към мнение

Ужасна вест!

Валерия беше един слънчев и изключително ерудиран човек.Винаги готова да помогне със съвет и никога не се притесняваше да говори и пише истината.Създаваше уют и раздаваше топлина,усмивки и мъдрост.Тя беше съвкупност от възпитание,интелект и поведение,което в днешно време е много ценно и важно.Имаше култура във всяко нейно действие.Дали ще сготви и ще подреди трапезата,дали ще напише пътепис и ще сподели с нас красотата на света,дали ще даде личен пример и ще се опита да запази баланса и доброто отношение между нас в моменти на дребни спорове ....Всичко това тя правеше с финес,любов и интелигентност.

За мен беше удоволствие да общувам с нея,макар и само виртуално.

Тъжно е,направо е потресаващо,че я няма вече между нас.

Бог да я прости!

Съболезнования на семейството и всички,които я обичаха!

  • Харесвам 29
Връзка към мнение

Словата, с които всички я описват, не мога да надмина. Аз също не я познавах лично, но това което даваше тук приемах и като личен дар... 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
Дани Магелани
преди 48 минути , Георги каза:

Почивай в мир, Валерия.

 

Голяма загуба за семейството и за нас. Тя беше на първо място по разкази от пътувания, цели 56 броя, второто място е с 35... Ентусиазма и енергията ѝ ще ни липсват, остава ни да се борим да постигнем дори частичка от това, което тя успя - със същия позитивизъм, ерудиция и желание. 

AlexanraKо остави трайна диря във форума!  Валерия, с нейните красиви разкази и ценни съвети, ще бъде винаги с нас! 

Ако е възможно, да ги съберем на едно място. 

Предлагам да направим в нейна памет електронен сборник с разказите и фотописите и. Така ще останат за бъдещите поколения магеланци. 

  • Харесвам 35
Връзка към мнение

Искрено съжалявам, много, много тъжно. Един прекрасен човек си отиде от този свят.

Съболезнования на близките.

Почивай в мир Алекс! 
 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Не мога да повярвам, не мога! Знам,че смъртта винаги е внезапна, но къде изведнъж изчезна всичката тази енергия, позитивизъм, добронамереност, добро настроение, компетентност и съпричастност?! Дано си някъде, където ще направиш мястото около себе си цветно и добро!                           Светла ти памет, Алекс!

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Почивай в мир ,Валерия!

Никога не ми е било толкова мъчно за човек,който не познавам лично.

Това е една малка иконка ,която тя ми прати в първата игра за размяна на коледни подаръци. 

20210926_184058.jpg.5356fde12cd092d2450f5d7dd4968bde.jpg

 

20210926_183240.jpg.c0c799bea2ee939e3784b38d468a87c4.jpg

 

Търсих я дълго ,защото бях забравила къде съм я сложила.Обикновено ги оставям в някоя книга.Намерих я в тази.

 

20210926_184129.jpg.f22b6616bcae1c6ee2487ed71c796323.jpg

 

 

  • Харесвам 27
Връзка към мнение

Не мога да повярвам! Това е човекът от форума, с който имах най-близък начин на мислене и пътуване. 

Най-добрия разказвач, лъчезарен, топъл и приобщаващ!

Да е светъл пътя ти  Валерия! Имам  чувството, че съм загубила личен, близък приятел .

Моите съболезнования съм семейството и. Знам колко ще липсва на Съра и внучките. Дано си на по-добро, светло и вечно топло място!

 

 

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

@Mary или някой друг ако има инфо кога ще бъде погребението , да пише. Не я познавах лично , но искам да я изпратя в последният и път.

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Моите съболезнования на семейството!

Помагала ми е за пътуване до Русия със съвети. Страхотен човек и винаги услужлива и добронамерена. Тъжна новина за всички, но съм сигурен, че ще следи форума "отгоре" и ще ни се радва.

Да почива в мир!

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 20 минути , ivan69 каза:

@Mary или някой друг ако има инфо кога ще бъде погребението , да пише. Не я познавах лично , но искам да я изпратя в последният и път.

Предвид, че научаваме с няколко дни закъснение, не знам дали не е минало вече.

Ако има тук някой близък със семеството ѝ, да сподели.

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Без нея форума няма да е същият. Да почива в мир, съболезнования на близките.

Какво става тоя месец не знам. Събота сутринта загубихме тъста ми. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Искрени съболезнования за семейството!

Много съжалявам, че не успях да срещна Валерия лично, но и аз като всички останали чувствам, че съм загубила един лъчезарен и мъдър приятел. Ще липсва на форума ужасно, но не мога даже да си представя колко много ще липсва на близките си. 

Светъл път, AlexandraKo, благодаря ти за всеки съвет, всяка усмивка и искрен смях във форума ❤️ 

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

ДА почива в мир! 

Очевидно никой не може да повярва, аз още по-малко.

За последните седем дни загубих най-близка приятелка, с която се чухме само час преди да реши и да се пресели в по-добрия свят.

С Алекс имахме уговорка да пием по чаша в Пловдив при следващото ми пътуване. 

 

Странно нещо е животът и още по-странно, неговия край. 

Съболезнования на близките й. Още един човек, който ще ми липсва следващите дни, седмици, месеци.... 

 

П.П.: Ако имате инфо за погребение, да направим нещо заедно?

 

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Не мога да повярвам, колко тъжно 😞 . Да почива в мир и съболезнования на семейството ѝ. Толкова позитивен и пълен с енергия човвк беше 😞 . 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.