Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2022


Mary

Препоръчани мнения

Записвам се! 

С огромно удоволствие чаках този момент! 😊

@Mary (Снежанка) Благодаря ти за усилията и труда, които полагаш! Нека и тази година има много настроение и много приятни емоции с размяната на Коледните подаръци във форума ни! 😉

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

Сигурна съм,че съвсем скоро,ние,участниците в Размяна на коледни подаръци,ще получим по една елхичка.

Аз имам вече идеи за подарък!🎁:santa2:🎄

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

                                                                     389692949.gif

 

Още три дни имате възможност да се включите в магеланската размяна на подаръци!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

За трети път тази седмица си посипвам главата с пепел , защото не влизам редовно във форума😳

С огромна радост се включвам :wub:

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Аууу, то направо лимитирано, клубно участие тази година. 

Ехооо :clapping:, тия от салона и горе от ложите, дето гледате Коледния купон отстрани

и се заливате от смях всеки път за сметка на участвуващите тук коледни джуджета, включете се и вие.

 

Ще вземем да ви спретнем едни билетчета за вход, символично де - в течноалкохолно, луканково или шоколадово агрегатно състояние, кой каквото ...

 

Инициативата е прекрасна, а емоцията да изненадаш и зарадваш непознат, някъде там далече е Коледна магия:ded_snegurochka:

Участвайте  -  колкото повече, толкова повече...

 

 

 

  • Харесвам 7
  • Браво 6
Връзка към мнение

Не съм имала време за форума повече от месец, но се замислих, че е време за тази тема, много си притесних, да не съм изспуснала възможността, но хващам последния влак. Записвам се 🙂

  • Харесвам 5
Връзка към мнение

                                                                      859813035.gif

 

Зън-зън-зън!

Днес е последната възможност да се запишете за размяната на коледни подаръци с Магеланци.

Всички вече имат елхички и нека коледното настроение идва по-бързо!

  • Харесвам 11
Връзка към мнение

Благодаря за елхичката и готиното настроение!

Вече започнаха да украсяват витрините на магазините!

Ехааа,а пък още от кога има шоколадови дядо Коледовци и други лакомства!

🎄🎁:santa2:

 

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
На 12.11.2022 г. в 22:21, ДиянаВ каза:

Записвам се за изненадите🙂

Всъщност пробвах да се запиша втори път - за два подаръка😜, ама нещо Стежанка не схвана и явно ще си остана един път записана с един подарък🙂. Един - един, но пък нямам търпение да се започва. Коледната украса вкъщи ще я пропусна, както и Коледата. Затова си мечтая за коледно настроение на ваш гръб😄

  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 24 минути , ДиянаВ каза:

Всъщност пробвах да се запиша втори път - за два подаръка😜, ама нещо Стежанка не схвана и явно ще си остана един път записана с един подарък🙂. Един - един, но пък нямам търпение да се започва. Коледната украса вкъщи ще я пропусна, както и Коледата. Затова си мечтая за коледно настроение на ваш гръб😄

С тази бутикова размяна трудно ще ти се получи, но винаги мога и да се препъна някъде.

Всъщност изпитвам направо ужас докато се получат всички подаръци и дали няма да съм дала един адрес/ник два пъти, а друг - хич. :ph34r:

  • Харесвам 1
  • Браво 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , Mary каза:

С тази бутикова размяна трудно ще ти се получи, но винаги мога и да се препъна някъде.

Всъщност изпитвам направо ужас докато се получат всички подаръци и дали няма да съм дала един адрес/ник два пъти, а друг - хич. :ph34r:

Просто трябва да се постараем да купим и изпратим подаръците навреме. 

Нормално е по това време на годината да има забавяне в  куриерските фирми.

Но от нас зависи да не натоварваме излишно обстановката. 

Може би затова участваме почти едни и същи магеланци всяка година.Нужна е отговорност и разбиране.

Благодаря ти за инициативата и отделеното лично време!

И хайде,време е за коледно настроение и подаръци от сърце!

  • Харесвам 8
Връзка към мнение

                                                                           a4dbea9f33e2db7313738d5881523eab.gif

Тази година наистина ще се получи бутикова размяна на подаръци - само най-големите романтици сме тук май.

Време е да продължим напред.

 

Днес ще изпратя на всеки от вас писмо, на което трябва да ми отговорите. С това писмо ще потвърдите отново желанието си да участвате и ще ми предоставите данни за куриерска доставка.

Предвид, че сме малко хора, вероятно бързо ще получа отговорите, но срок не мога да предвидя, че има и пътуващи хора, включително и аз за кратко.

След като събера данните, ще завъртим "колелото" и ще получим кой на кого. :wink:

 

                                                                 60b343efa2cef4bc0354f50b11330344.gif

  • Харесвам 15
  • Благодаря 5
Връзка към мнение
преди 1 час, Mary каза:

само най-големите романтици сме тук май.

Време е да продължим напред.

🌲🎁:santa2:

Ние,романтиците движим света!

И го правим по-красив и радостен!

 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Потвърдих се. 🙂

И после проверих дали все пак съм изпратила писмото, защото когато участвах за пръв път, си написах писмото, но не го бях изпратила. То останало да си стои в прозореца, където е написано, и да чака да бъд изпратено. Няколкодни по-късно, когато Mary изпрати общо съобщение за напомняне, и аз видях името си там, голям срам ме хвана. Добре, че все пак бях в срок. 🙂

  • Харесвам 5
Връзка към мнение
преди 38 минути , Rumiana Stefanova каза:

Май изпуснах срока, моля, ако е възможно да ме включите. Благодаря.

Да, изпуснахте срока.

Тъкмо до другата година ще имате възможност да ни опознаете повече и да се включите навреме.

  • Харесвам 1
Връзка към мнение

Всяка година се пробвате да науча да разпознавам по адрес дали Еконт или Спиди сте избрали за доставчик.

Да ви кажа - задобравям. :laugh:

Само един от пропусналите днес писа, за да уточни куриера, с което затвърдих проученото от мен. :wub:

 

Остават още 10 човека да ми изпратят потвърждение и данни, но аз ще бъда в отпуск някоко дни, та ще имат време.

Хайде, мислете за подаръци, а аз отивам да потърся още някаква част към моя.

 

                                                                                  062ba109f46e641cf17ef8b36b9d6e66.gif

  • Харесвам 5
  • Браво 3
  • Смея се 6
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.