Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2022


Mary

Препоръчани мнения

преди 4 часа, Mary каза:

Всяка година се пробвате да науча да разпознавам по адрес дали Еконт или Спиди сте избрали за доставчик.

Да ви кажа - задобравям. :laugh:

Само един от пропусналите днес писа, за да уточни куриера, с което затвърдих проученото от мен. :wub:

 

Остават още 10 човека да ми изпратят потвърждение и данни, но аз ще бъда в отпуск някоко дни, та ще имат време.

Хайде, мислете за подаръци, а аз отивам да потърся още някаква част към моя.

 

                                                                                  062ba109f46e641cf17ef8b36b9d6e66.gif

Получаваш значка от мен-Най-добрата Снежанка на Балканския полуостров! 

 

  • Харесвам 4
  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Някак си изпуснах темата тази година 😄 

Здраве да е, пожелавам ви да се забавлявате с избирането и после с отварянето на подаръците 

  • Харесвам 2
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 14 минути , stormbringer каза:

Някак си изпуснах темата тази година 😄 

Здраве да е, пожелавам ви да се забавлявате с избирането и после с отварянето на подаръците 

Здравей, защо не пишеш на  Mary веднага? 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Чакам още едно потвърждение е докато чакам, може да се включат тези, които ми писаха: @Румяна и @stormbringer, разбира се и ако още някой е пропуснал.

Да ви записвам ли?

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

                                                   9d97b45f231db4983f85908ddeba80d1.gif

 

Днес ще завъртя колелото и всеки ще получи другарче, на което да подарява.

Не става бързо, та имайте търпение!

  • Харесвам 14
  • Благодаря 2
Връзка към мнение

 

                                        ea53160f6f3eafe85e40e1c37659cae5.gif

Хо -хо -хо!

Всеки вече има писъмце и може да започва с избирането на подарък! Ако някой все пак съм пропуснала ... чудя се дали да ми казва. :laugh: Разбира се, че трябва да каже - ще потърся къде съм се препънала.

 

Моят подарък напредва - събирам го по света и у нас. :laugh: Частта от по света е готова, сега остава и тази от у нас да измисля. :ph34r:

 

  • Харесвам 14
  • Благодаря 7
  • Браво 7
Връзка към мнение
Преди 1 час, Mary каза:

сега остава и тази от у нас да измисля. :ph34r:

 

Какво има да мислиш? Запретвай ръкави и готово🥰


Малко хора участваме тази година, но сме най-сериозните. Аз много се зарадвах на късметчето си, че е активен магеланец и на тема Коледа, и със споделяне на пътуванията. Но то не е една беля. От това, че поназнайвам нещо за другарчето, почна голямото чудене - какво най-много ще го зарадва, къде да е изненадата, как да не тежи прекалено😄🙉

  • Харесвам 8
  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Много съм доволен от късметчето си. Даже вече в главата ми започва да се избистря идеята за подарък. 🙂 Интересен подарък 😉

  • Харесвам 8
  • Браво 1
Връзка към мнение

И тази година гледам, мигам, пак гледам, пак мигам и пак се почесвам ...  :grin: И пак съм в ужас как ще се справя ... От сега си признавам, че няма да съм на нивото на избраното ми другарче :give_heart:, че ми липсва въображение , но обещавам много да се постарая .

Вчера срещнах едни прекрасности , ама рекох да изчакам и сега ... освен да пратя Иванчо да ги купи , не се сещам как да ги осигуря ... Що ли не си слушам сърцето :angry2:

В последните минути съдбата ми праща една прекрасна изненада, която ще бъде използвана на мястото на липсващото въображение, пък ще видим кон боб яде ли . :lol:

 

Джуджета на работа !

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Смея се 4
  • Замислям се 2
Връзка към мнение

Значи много лошо правите - почвате да се фукерите колко сте доволни от другарчето, а моята любопитна душа, която грам не помни кой на кого се пада, трябва непрекъснато да отваря файла и да задоволи любопитството си. :laugh:

 

По този повод да кажа, че съжалявам, ако на някого се е паднало да изпраща повторно на един и същи човек, или получи подарък от от подарявал му вече магеланец.

Всички имена ги вакарвам в разбърквачка на произволен принцип и каквото излезе - това е тазгодишния късмет.

 

Мислила съм си дали не мога като добрата фея или елф, или джудже да се опитам да групирам хората по някакъв начин, но страхът, че ще пропусна някой е по-голям от проверката на заложбите ми като джудже. :ph34r:

 

Може и друго да пробваме някога - всеки да си избере сам на кого да подарява - представям си каква лудница ще настане. :sarcastic_blum: 

 

Сега всички тръпнете кой ще получи първи подарък, нали?!

А аз си знам - няма да е скоро моят.

  • Харесвам 4
  • Браво 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 3 часа, Mary каза:

Частта от по света е готова, сега остава и тази от у нас да измисля.

И аз съм така, да видим моето бг джудже какви ще ги сътвори тази година хахах

  • Харесвам 7
  • Смея се 6
Връзка към мнение

Ухааа да видим какви ще ги надробя тази годинааааа!  🤪Значи друга година никакво бързане с подаръците, то купуваш за един пол излязло друг пол...следващата година не се знае какъв пол ще е лудницаааа :close_tema: 😄 Накрая ще направя миш маш!

П.С. Тази година внимавайте с престилките и пуканките!

  • Смея се 10
Връзка към мнение
преди 4 часа, ДиянаВ каза:

Какво има да мислиш? Запретвай ръкави и готово🥰


Малко хора участваме тази година, но сме най-сериозните. Аз много се зарадвах на късметчето си, че е активен магеланец и на тема Коледа, и със споделяне на пътуванията. Но то не е една беля. От това, че поназнайвам нещо за другарчето, почна голямото чудене - какво най-много ще го зарадва, къде да е изненадата, как да не тежи прекалено😄🙉

Да не тежи прекалено 🤔

  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 10 часа, zvezda9001 каза:

Ухааа да видим какви ще ги надробя тази годинааааа! Значи друга година никакво бързане с подаръците, то купуваш за един пол излязло друг пол...следващата година не се знае какъв пол ще е лудницаааа 😄 Накрая ще направя миш маш!

Аз приемам многополови, безполови и всякакви подаръци. Но ако пак са от теб … няма да ги отворя до Нова година, ама … руската😂 Да ме чакате и да видите хубаво ли е да ми давате зор😛

 

преди 10 часа, zvezda9001 каза:

Да не тежи прекалено 🤔

Ами оня кашон грамадния още го пазя и ме блазни да почвам ли да го пълня🙃

  • Смея се 11
Връзка към мнение
преди 3 часа, zvezda9001 каза:

Оххх такива гениални идеи са ми хрумнали, че чак не ме свъртааа 😄:dance4::curtsey:

Има нужда да се усмихне твоето другарче. :smile:

 

Днес и аз отворих коледната работилничка. За съжаление не намерих в близкия магазин всичко което ми трябваше, та ще продължа търсенето.

Миналата година още исках да направя това, което сега ще направя, но не ми остана време.

Разбира се, нямам гениалните идеи на Звезди и Дияна, та само труд кипи при мен, но ... :laugh: коледните късметчета са готови - само баница липсва.

  • Харесвам 10
  • Браво 4
Връзка към мнение

Аз ще съм съвсем семпла с подаръка. Още се лутам за окончателния вид. Вчера смених основни неща, днес ударих на греда с детайли. Не знам какво ще излезе накрая, но точно в това е очарованието на играта🙂 Всеки ден получаваш доза позитивно настроение😍

  • Харесвам 12
  • Браво 1
Връзка към мнение

За всички, които все още се чудят, почесват, колебаят и т.н.за подаръците - показвам/посипвайки си главата с пепел/, последната, но безценна част от моя миналогодишен коледен подарък, блуза, изпратена ми през девет гори и морета от Марусинка, на която, колкото и да и благодаря, все ще е недостатъчно... На картинката е резен диня, украсен като коледна елха, с надпис ....виждате го... а през юли е рожденият ми ден! Найс, а? 

received_1342499996578696.jpeg

  • Харесвам 13
  • Браво 10
Връзка към мнение
преди 7 часа, tany каза:

изпратена ми през девет гори и морета

И след хиляди месеци 😂 учудвам се, че изобщо пристигна преди рождения ти ден, за който грам нямах представа, че е през юли 🫣

  • Харесвам 1
  • Смея се 10
Връзка към мнение

Сръчните джуджета мислят,сглобяват части и подготвят подаръци за магеланско другарче!

Кипи усилен труд в работилничката на Дядо Коледа!:santa2:

 

  • Харесвам 9
  • Браво 1
Връзка към мнение

Наистина кипи едно затишие тук, всеки мисли, опакова, полага усилие да зарадва магеланското си другарче или другарчета  🙂

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.