Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2022


Mary

Препоръчани мнения

Получи се двоен пост, сори.

Да кажа, че рупии нямам, но се намира някой друг сингапурски долар и малко малазийски рингити. 😉

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 19 часа, cck каза:

Дано, дори за ски има условия там. Всъшност планувах гид за ски дестинациите в Европа да ти взема, но се оказа изчерпан, пък после се замислих, че по-скоро ти би написал такъв 🙂

Бутилката успя ли да отвориш?

Да, в Япония пада огромно количество сняг по планините и има едни от най-добрите условия за фрий райд (не е моя стил). 

Бутилката съм я оставил за празниците. Още веднъж благодаря!

  • Харесвам 9
Връзка към мнение

Да спирам ли да мисля🤣? Стигнах ли до посланието? Множа стотачките рупии в долари, грабвам касичката и търся ключар “на Бали”😉. Не знаех, че има и зебри, свързвах Индонезия с храмове и плажове🙂.

Разгадала подаръка или не, искам още веднъж да благодаря на @zvezda9001 за изненадата и настроението😘 Пак се посмяхме за моя сметка, но … аз си водя бележки😜

На старта на играта ни пожелавам настроение и забавни изненади в подаръците на всички🤗

  • Харесвам 10
  • Шок 1
Връзка към мнение

Обърне се човек за малко, и я каква мистерия се развила. Става интересноооо. 😀

Започва да ми прилича на "On the first day of Christmas..., on the second day of Christmas..." 🎄🦩🦢💃🥁

Очаквам продължението. 🍏🙂

  • Смея се 10
Връзка към мнение
преди 14 минути , ДиянаВ каза:

Да спирам ли да мисля🤣? Стигнах ли до посланието? Множа стотачките рупии в долари, грабвам касичката и търся ключар “на Бали”😉. Не знаех, че има и зебри, свързвах Индонезия с храмове и плажове🙂.

Разгадала подаръка или не, искам още веднъж да благодаря на @zvezda9001 за изненадата и настроението😘 Пак се посмяхме за моя сметка, но … аз си водя бележки😜

На старта на играта ни пожелавам настроение и забавни изненади в подаръците на всички🤗

Човек когато мисли, той се съмнява; когато действува е уверен 😄

„С търпение ще постигнем много повече, отколкото със сила.“ – Едмънд Бърк

 

:beach:

  • Харесвам 5
  • Браво 3
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

Абее, какви хора сте вие :scratch_one-s_head:  😳😳😳

Аз  , днес отидох за едно уж сигурно и добре обмислено подаръче, пък размислих и го оставих в магазина , а вие вече тайни разплитате, а друг пък изпратил , пък втори получил ... Вчера пък купих две картички и вкъщи си намерих още пет вида , все коледни, та да ми е лесно коя да избера ... Познайте що имам толкова видове :grin: Пък сутринта , вместо да наливам работя сериозни неща, аз най - несериозно развивах фина моторика . 

С моето темпо ще изпусна срока ... 

@Mary ако ще правим собственоръчни подаръци , някога, моля да започнеш темата още към юли , че да имам време да се натуткам , набуткам , да си подобря сръчността , че да сколасам до декември . За вас не знам .

Сега ще отскоча до старите теми да проверя един артикул може ли или не може в пакета. Та да се върна в онзи магазин и да си купя оставеното. 

  • Смея се 10
Връзка към мнение

Добро утро! Да се похваля - и аз имам смс за пратка. 🙂 Паднало ми се е сръчно и бързо джудженце (не като мен). Сега тръпна в очакване кога ще мога да отида да куриера.

  • Харесвам 7
  • Браво 5
Връзка към мнение
преди 27 минути , zvezda9001 каза:

Поздрави  с една коледна песничка 🙂 Да се настроим коледно!

 

 

Прекрасна песничка. Пуснах си я и си пея. Вече ми е коледно. 🎄🍎

Хм, и все пак вчерашната енигма е свързана с песента. 😉 Какво ли да очакваме днес?

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 27 минути , zvezda9001 каза:

Поздрави  с една коледна песничка 🙂 Да се настроим коледно!

 

 

Ти няма ли да ходиш вече в Лондон? :bye:

Да не си станала акционер в Спиди? Пак ме викат :ohmy:, но мисля да покажа ТЪРПЕНИЕ :blum2:

 

Ще чакам да завали сняг, тананикайки си друга песничка :laugh:

 

  • Харесвам 5
  • Смея се 12
Връзка към мнение
преди 9 минути , ДиянаВ каза:

Ти няма ли да ходиш вече в Лондон? :bye:

Да не си станала акционер в Спиди? Пак ме викат :ohmy:, но мисля да покажа ТЪРПЕНИЕ :blum2:

 

Ще чакам да завали сняг, тананикайки си друга песничка :laugh:

 

Има време до Лондооон до 9.12 има многооо времеее 😄 А със Спиди нямам нищо общо :angel: Ооо по новините чух, че заваляло сняг в Русеее 😄 не си хаби търпението напразно, че ще ти трябва в изобилиеее

  • Смея се 8
Връзка към мнение
преди 1 час, iabulka каза:

Добро утро! Да се похваля - и аз имам смс за пратка. 🙂 Паднало ми се е сръчно и бързо джудженце (не като мен). Сега тръпна в очакване кога ще мога да отида да куриера.

Зарежи всичко и отивай до Спиди, че търпението се изчерпа 😄

  • Смея се 8
Връзка към мнение

Не издържах. Зарязах всичко и изтичах до куриера. Опитах да разгадая какво има вътре, но беше добре уплътнено.

И така - благодаря на @schnappsyy за красивите подаръци и прекрасни пожелания - подвързия за книга и много красив бележник с дървени корици, в който да записвам пътешествията си. В допълнение - шоколад и сладко мишленце.

Весели празници на всички! 

 

За протокола - този път нямаше забравена ножица. 🤗

 

 

20221130_100154.jpg

20221130_100615.jpg

  • Харесвам 16
  • Браво 8
Връзка към мнение
преди 1 минута , zvezda9001 каза:

Зарежи всичко и отивай до Спиди, че търпението се изчерпа 😄

Момичето въобще не е споменало Спиди😄. Виждаш ли, гузен негонен бяга😛

  • Смея се 6
Връзка към мнение
преди 3 минути , ДиянаВ каза:

Момичето въобще не е споменало Спиди😄. Виждаш ли, гузен негонен бяга😛

Точно същото си помислих. 😄 Нарочно не споменах до кой куриер ще тичам.

  • Смея се 6
Връзка към мнение
преди 1 час, ДиянаВ каза:

Момичето въобще не е споменало Спиди😄.

@ДиянаВ, не мога да не призная, че прозвището "момичето" ме разтопи. 😉🥰 Едни крила ми израснаха, и всичко правя с лекота. За един час и нещо колко неща свърших, ехеееее, а иначе можеше да се помотая. Вярно е това за силата на думите. Печелиш една почерпка при евентуална среща. 🍎

  • Харесвам 7
  • Браво 2
Връзка към мнение
преди 2 часа, iabulka каза:

Не издържах. Зарязах всичко и изтичах до куриера. Опитах да разгадая какво има вътре, но беше добре уплътнено.

И така - благодаря на @schnappsyy за красивите подаръци и прекрасни пожелания - подвързия за книга и много красив бележник с дървени корици, в който да записвам пътешествията си. В допълнение - шоколад и сладко мишленце.

Весели празници на всички! 

 

За протокола - този път нямаше забравена ножица. 🤗

 

 

20221130_100154.jpg

20221130_100615.jpg


Не искам до знам с тази инфлация какви са станали цените на ножиците и реших да облекча семейния бюджет 😀

 

И отново - Весели празници на теб и всички твои любими хора!

  • Харесвам 4
  • Смея се 6
Връзка към мнение

И докато чакаме търпението на @ДиянаВ да се изчерпа 😄

Ето какви работи творя днес - късметиии за варненската сбирка 😛

 

20221130_145708.jpg

20221130_144246.jpg

20221130_140940.jpg

  • Харесвам 10
  • Браво 8
Връзка към мнение
преди 5 часа, ДиянаВ каза:

Да не си станала акционер в Спиди? Пак ме викат :ohmy:, но мисля да покажа ТЪРПЕНИЕ

Аз и @DaBoмай познахме!

😀

  • Шок 1
  • Смея се 5
Връзка към мнение

Още вчера получих СМС за пратка, но нямаше време да отида до Еконт. 

Днес реших да си работя от вкъщи, за да мога да си взема пратката. 

След известно време на опашката с напрегнати дами дойде и моят ред - взех си чинно пратката и пак по задачи. 

След разопаковането установих, че някой е помислил за мен и моето очно здраве с микрофибърна кърпичка и ВИП карта за отстъпки във верига оптики.  Може би е видял че постоянно нося очила

Помислил е и за физическото ми здраве с лента за гиманстика, както и за умственото ми развитие  с хубава книга за четене.  

А за правилното разпознаване на цветовете е предвидил и календар с красиви снимки от родината.  

@sndos Много Благодаря за подаръка, тъкмо миналата седмица направих поръчка за нови очила.  Ще ги тествам с тези подаръци 😉

Pic_3.jpg

Pic_0.jpg

Pic1.jpg

Pic_4.jpg

Pic_5.jpg

  • Харесвам 18
  • Браво 8
Връзка към мнение
преди 21 часа, patilana каза:

 ако ще правим собственоръчни подаръци

Аз ви казах още миналата година да се отвори кооперативна работилница “Опаковка с Граф и Котка”, ама май ще има само ЕООД “Разгадай между-@zvezda9001-ният подарък” 😄

  • Смея се 11
Връзка към мнение
преди 4 часа, zvezda9001 каза:

И докато чакаме търпението на @ДиянаВ да се изчерпа 😄

Ето какви работи творя днес - късметиии за варненската сбирка 😛

 

20221130_145708.jpg

20221130_144246.jpg

20221130_140940.jpg

Ама вкарай малко интрига в тези късмети.... пиши поне на някой, че го чака екскурзия за трима де :girl_blum:

  • Смея се 9
Връзка към мнение
преди 8 часа, iabulka каза:

шоколад

Чудесен ти е подаръка!

Аз на твое място ще се справя първо с шоколада! :girl_dance:

  • Харесвам 4
  • Смея се 2
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.