Прескочи до съдържание

Размяна на коледни подаръци - сезон 2022


Mary

Препоръчани мнения

преди 3 минути , funny каза:

Някой ( @Mary ) да подскаже адреса на @ДиянаВ, че някак до 24-ти не ми се чака....

 

Ти ключ за касичка или пране ще й изпращаш? 🤣

 

Ако е за гости, казвай да се мятаме на буто и с пълна газ към Русито. 🤣🤣🤣  Или да издирим кой е реципиентът на Мари и да му помогнем със сладките и курабиите. Не за друго, ами да помогнем на горкия чиляк да не напълнее от толкоз вкусотии. 😜

  • Смея се 12
Връзка към мнение
преди 11 минути , funny каза:

Някой ( @Mary ) да подскаже адреса на @ДиянаВ, че някак до 24-ти не ми се чака....

 

Какво ще търсим на адреса на Спиди?! :laugh:

 

преди 5 минути , DaBo каза:

Ако е за гости, казвай да се мятаме на буто и с пълна газ към Русито. 🤣🤣🤣  Или да издирим кой е реципиентът на Мари и да му помогнем със сладките и курабиите. Не за друго, ами да помогнем на горкия чиляк да не напълнее от толкоз вкусотии. 😜

За Русито и аз съм готова, ама адрес на другарчето ми не давам! Всеки с късмета си! :tongue:

  • Смея се 12
Връзка към мнение
преди 2 минути , Mary каза:

 Всеки с късмета си! :tongue:

Значи късметлията да не се хвали кой е, докато не си изяде подаръка, че докато се усети и сме му цъфнали на гости дружно! 🤣

  • Смея се 13
Връзка към мнение

Абе тази сутрин като пуснах снимка от първия сняг, доста се замислих дали няма да се отгатне мястото и да стане прицел от нетърпеливи магеланци😉😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 7
Връзка към мнение
В момента, ДиянаВ каза:

Абе тази сутрин като пуснах снимка от първия сняг, доста се замислих дали няма да се отгатне мястото и да стане прицел от нетърпеливи магеланци😉😄

Ти пък сега направо се разкри. Ей сега ще пусна снимката в темата "Познай откъде е снимката" и направо се изтипосваме пред вас.

  • Смея се 9
Връзка към мнение
преди 12 минути , DaBo каза:

Ти ключ за касичка или пране ще й изпращаш? 🤣

 

Ако е за гости, казвай да се мятаме на буто и с пълна газ към Русито. 🤣🤣🤣  Или да издирим кой е реципиентът на Мари и да му помогнем със сладките и курабиите. Не за друго, ами да помогнем на горкия чиляк да не напълнее от толкоз вкусотии. 😜

Абе колко голям град да е Русе. Като имаме района ( от на Спиди офиса) и с викане ще я открием.

Пък и ако ключа не намерим, поне пакетчетата ще отворим.

 

@Mary  нали знаеш че дружно му завиждаме на твоя късмет . Благородно :girl_mad:

  • Харесвам 3
  • Смея се 7
Връзка към мнение
преди 2 минути , funny каза:

@Mary  нали знаеш че дружно му завиждаме на твоя късмет . Благородно :girl_mad:

Ти завиждай благородно, аз ще си завиждам съвсем неблагородно! 😜

  • Смея се 11
Връзка към мнение
В момента, DaBo каза:

Ти завиждай благородно, аз ще си завиждам съвсем неблагородно! 😜

Като ми гледаш "благородното" емоджи .... :grin: и аз с топли чуства подхождам...

  • Смея се 8
Връзка към мнение
преди 20 минути , ДиянаВ каза:

Абе тази сутрин като пуснах снимка от първия сняг, доста се замислих дали няма да се отгатне мястото и да стане прицел от нетърпеливи магеланци😉😄

Аз точно това си помислих като видях снимката - гости ли каниш 🤣 

  • Смея се 7
Връзка към мнение
преди 2 часа, zvezda9001 каза:

Самоо с номер 1, утре двеее и търпениеее 😄

Еха, това си е висш пилотаж, да нагласиш нещата така, че да се стартират изненадите на 01.12.22.  !!!

  • Харесвам 12
Връзка към мнение

Добре че @ДиянаВ е далече от София, че до сега да са се изсипали всичките барабар с курабиите на @Mary е тогава вече и аз щях дойда да помогна с чувалчетата 😄 ама днес ако не беше заваляло пусти сняг, дето нали знаете във Варна никога го няма, щях да дойда до Русе и да ти взема пакета от Спиди и да ти го занеса лично 😄

  • Браво 1
  • Смея се 11
Връзка към мнение
преди 25 минути , zvezda9001 каза:

Добре че @ДиянаВ е далече от София, че до сега да са се изсипали всичките барабар с курабиите на @Mary е тогава вече и аз щях дойда да помогна с чувалчетата 😄 ама днес ако не беше заваляло пусти сняг, дето нали знаете във Варна никога го няма, щях да дойда до Русе и да ти взема пакета от Спиди и да ти го занеса лично 😄

Донякъде е намесена случайност, че точно на 1-ви в декемврийския месец получих тази изненада, която въобще не предполагах, че е свързана с коледен календар. Вчера издзънка смс, а следобеда и обаждане от оператор, че имам пратка, но не можех да отида до Спиди. Викам днес ще е, тъкмо да върна и една покупка на Бершка. Пак си почаках двайсетина минути с други като мен пазарували на черен петък жени. Като добавим и че обядът ми дойде малък, а снегът бързо-бързо обърна в дъжд, доста се бях поизнервила😛. Нооо изненадата след тези неволи беше много приятна🤗. Сега се чудя какви са другите неща😄. Ех, че готино време от годината. Като луда се чувствам😄, с раздвоени мисли за подаръка, който ще изпращам, за този, който ще получа, за двадесет и четворния, за внимателното проследяване на вашите подаръци🙉

  • Харесвам 4
  • Браво 1
  • Смея се 6
Връзка към мнение

Аааа, има си традиции, които спазвам! Магелански подарък преди да съм обядвала не отварям🤭. И това не е случайно, имало е защо😉

 

Ден 2 е на пипане много шумолящ, вътре нещо не много меко, но не и твърдо, има си гъвкавост. Не смеех много да го мачкам и гъна, че тръгна да се чупи и се уплаших да не заносам изненадата🙃 Реших да предположа какво ли се крие - дойде ми наум пластелин или глина, нещо арт. 
ED25C348-A284-4EA3-8B4C-C95046A858EC.jpeg.25502b4487b4e670f044ecf1776d5b0b.jpeg
 

Иии да знаете, че Звездето освен бързина, сръчност и природни сили, има и екстрасенски заложби😉. Предсказала е, че ще отворя пакетчето след като се наобядвам и ми е подготвила едно здравословно десертче😋

BF0A5DE9-FBB1-42B0-BC6C-A4E5B4722908.jpeg.f5270f96c5795e5c259011f36a2cee3d.jpeg

 

Подаръците освен забавни се оказват и много полезни. Преди малко, като се връщам на работа, стъпих на една фалшива плочка на площада и ледена вода влезе в обувката ми, петата ми се смрази, а има още половин ден, докато се прибера. Нооо аз си имам сухи чорапи😄, за които пак предвидливо е помислила моята приятелка Звезди😘

Ех, че хубав петък, нали😎

077910FB-45A1-4C85-9EEE-9A312A3B4561.jpeg.9acd49fb1d0aa60f43406c54411ed9e7.jpeg

  • Харесвам 19
  • Браво 9
Връзка към мнение

Моя приятелка отдавна прави с децата си декемврийски календар. Преди беше с кибритени кутийки ,опаковани с различни на цвят листчета от гланцово блокче.Пак така номерирани от 1 до 24.Вътре слагаше бележчици с предвидените забавления.Например на 1-ви да украсят елхата,на 2-ри да включат лампичките на терасата,на 3-ти да гледат коледни филмчета и т.н.Сега вече се продават такива календари във всякакъв вид и според мен е идейно и интересно.

Аз вече притръпнах от търпението на @ДиянаВ ,все пак е нейно решението как и кога да отвори торбичките.Важното е,че ни ги показва и кой знае какво ще се покаже още до 24-Бъдни вечер.Готино е.Пък и така,коледната магия е по-дълготрайна.

Дали правилно разбрах,че подаръкът е извън играта?

@zvezda9001,много хубаво си го измислила,браво!

Тепърва започват и другите изненади.

Давайте джудженца,още малко остана!

  • Харесвам 12
Връзка към мнение
Преди 1 час, jungfraujoch каза:

Дали правилно разбрах,че подаръкът е извън играта?

@zvezda9001,много хубаво си го измислила,браво!

Тепърва започват и другите изненади.

Давайте джудженца,още малко остана!

И аз на моменти се съмнявам дали подаръкът е извън играта:laugh:. Все пак миналата година аз бях на @zvezda9001 другарче-късметче. Втора поредна година пак да съм аз е малко вероятен шанс /баси какъв карък съм, ако е така :wink: :girl_impossible:/. Ще разберем. Ако нямам друг подарък, значи това ми е късметът :girl_haha:

Търпение не знам дали имам. По-голям ми е страхът, че ако разваля цялостната изненада, Звездето ще покаже и вещерски способности, ще яхне метлата и ще дойде да ми отмъсти :girl_witch:. Шегувам се. Дава ли ми сърце да не проявя търпение и уважение към толкова грижливо подготвен подарък? Не мога, всъщност мога, но не искам, да наотварям всички пакетчета за 24 минути :laugh:. А и има за какво друго да мисля. Старая се и моят подарък да зарадва получателя си, гледам вашите красоти и вкусотии ... разлагам многочлени на множители в свободното време :girl_crazy:   

  • Харесвам 5
  • Смея се 7
Връзка към мнение
преди 1 час, ДиянаВ каза:

Търпение не знам дали имам. По-голям ми е страхът, че ако разваля цялостната изненада, Звездето ще покаже и вещерски способности, ще яхне метлата и ще дойде да ми отмъсти :girl_witch:. Шегувам се. Дава ли ми сърце да не проявя търпение и уважение към толкова грижливо подготвен подарък? Не мога, всъщност мога, но не искам, да наотварям всички пакетчета за 24 минути 

Кажи адреса, ние ще дойдем и ще ги видим за по-малко от 24 минути, няма да ти ги показваме , а пък ти после колкото си искаш си бъди търпелива .

И с уважение ще ги отворим, обещаваме. 

 

ПП. И на Звездето от метлата не ни е страх... де да видим на кой метлата е по-мощна 😉

  • Смея се 12
Връзка към мнение

@ДиянаВ  @zvezda9001 момичета, искрено ви се радвам:party:

Знаех си че ще има продължение на миналогодишните ви пакости.

 

И понеже имаме у дома такъв простор,  знам колко е забавно и каква емоция е всеки ден да си търсиш късметчето 

688793586_20201209_0757212.jpg.732269e2da717b568494d12eec9b6982.jpg

И така става...

20181201_091338.jpg.667e07f8e890f691929dc27d10cbe972.jpg

 

  • Харесвам 13
  • Благодаря 1
  • Браво 12
Връзка към мнение

Пък аз да се повайкам малко - куриерът ми направи неочакван завой към друг щат и сега моят подарък може да е малко сбирщайн и леко закъснял. Няма да е за Великден, но ще е към края на месеца 😔

  • Харесвам 3
  • Браво 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
На 1.12.2022 г. в 12:53, Mary каза:

Още част от моя подарък е почти готова. 

DAE06175-3A7A-4472-8D18-544B2C598DC4.jpeg

 

0C540F59-031B-4D90-919C-8B3FC4F8F9D8.jpeg


Да не се стресира някой, че цялото количество ще замине у тях?! :ph34r:
Имам помощник, който справедливо ще … отдели част от меденките за подарък. Разбира се, по-голямата част ще запази за себе си. :sarcastic_hand:


ПП На снимките не е цялото количество. 
ППП Надявам се, че обича бисквитки … няма да кажа кой! :laugh:

Ооо @Mary, пак ни изкушаваш страшно много, чак лигичките ми потекоха. 

Пу за мен, и на няколко ще се задоволя 😆🤩 значи почвам да се надявам тайно 🤗

  • Смея се 3
Връзка към мнение
На 1.12.2022 г. в 13:28, ДиянаВ каза:

Олеее много е хубаво😍

Изненада ли е, загадка ли е и аз още не знам края 😄❤️

На външен вид този път кашонът си е кашон😛, пълен с пълнеж, опаковъчна хартия с Дядо Коледа ииии…

CF4D80FD-3298-46EF-A722-045E109DCCAE.jpeg.f08703901bdaa34c424ee77608af6962.jpeg

 

CD8DA470-3534-42FD-9D1F-67908EBC7DC3.jpeg.93a316c3f21c2490ecb7f68a9f907882.jpeg

 

C8EA7429-445A-48D8-9322-647BCFC1F073.jpeg.8940d8734e8a3b3a61de049b44ce9493.jpeg

 

D9A6BD28-7959-4159-96F5-022037DEE521.jpeg.ca4c6090d3542ddb016b8bbde4dd35ff.jpeg

Оф точно такъв кашон ми трябваше @zvezda9001, откъде си се сдобила с него, ейй значи отървах, ти цяла година си ги събирала та събирала, всякакви размери 😄 

  • Смея се 5
Връзка към мнение
преди 38 минути , D_Ivanova каза:

Оф точно такъв кашон ми трябваше @zvezda9001, откъде си се сдобила с него, ейй значи отървах, ти цяла година си ги събирала та събирала, всякакви размери 😄 

Ааа аз имам голям запас от кашони 😄

  • Шок 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.