Прескочи до съдържание

Ливан с Pegasus?


Argentique

Препоръчани мнения

преди 54 минути , Monika_Koko каза:

Тази тема, потъна в месеците и се питам, какво се случва с купилите билети за март 2024г. Аз, съм  с билети на Пегасус за Ливан - 23.03.24 до 29.03.24.  В момента се чудя:

1. Да ги отменя и да получа някаква утешителна сума?

2. Да чакам, промени в разписанието и възможност за смяна или пълно връщане на парите?

3. Да си използвам билетите и да видя , дали ще се прибера жива ?

Съвети приемам всякакви 🙂

Мисля, че @Radnev беше споменал, че има билети за Ливан за миналата есен. Да сподели какво е направил с тях, ако може. 🙂

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 11 часа, Monika_Koko каза:

Тази тема, потъна в месеците и се питам, какво се случва с купилите билети за март 2024г. Аз, съм  с билети на Пегасус за Ливан - 23.03.24 до 29.03.24.  В момента се чудя:

1. Да ги отменя и да получа някаква утешителна сума?

2. Да чакам, промени в разписанието и възможност за смяна или пълно връщане на парите?

3. Да си използвам билетите и да видя , дали ще се прибера жива ?

Съвети приемам всякакви 🙂

 И аз имам за 23/27 март до Бейрут. Ако ги канселирам ще го направя в началото на март. Поддържам връзка с едни познати от там и те ми казват,че при тях е спокойно. Ама все пак ние трябва да си вземем решението.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

@valpet, благодаря за информацията. Надявам се, ако научиш нещо междувременно, да споделиш! И моят план е да поизчакам за сега, пък да се надваме добри новини!

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
На 11.01.2024 г. в 22:23, Argentique каза:

Мисля, че @Radnev беше споменал, че има билети за Ливан за миналата есен. Да сподели какво е направил с тях, ако може. 🙂

Отмених полетите, но при нас датите бяха малко, след като избухна войната и ситуацията бе доста неясна, а обстановката много нажежена. Съображенията ми не са били от гледна точка на сигурността ни. Напрежението бе по южната граница, а плановете ни не бяха в тази посока. 

Отмених ги, след като британското и американското посолство официално предупредиха гражданите си да не ходят в Ливан, а тези които са там по възможност да напуснат, заради реалната опасност гражданското въздухоплаване да бъде спряно.

Не исках да отидем и после да не можем да се върнем. При липса на самолети трябваше да търсим сухопътен вариант през Сирия или с кораб към Кипър. 

Върнаха 50% от парите. 

  • Харесвам 4
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.