Прескочи до съдържание

Банкови карти с посещения на салони


Препоръчани мнения

Това ми дойде като реклама от Уникредит:

image.png.edc0a90333642f3db2385c07f33fa851.png

Не е много, но все пак е нещо.

Така както е написано може да важи и за МС картите от други банки де.

 

Не намерих тема за салони и го слагам тук ...

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
  • 2 месеца по-късно ...

Май тук не го обсъдихме - Фибанк, по подобие на Пощенска, са пуснали платинум карта  - метална и за 1000 лв. 
 

нищо интересно няма при нея, не видях кешбек, но ето това ми хвана окото: 

 

Всички клиенти, преиздали своята World Elite ™ от Fibank или издали своята нова метална карта до 31 март 2023 г., получават като подарък Priority Pass с безплатни посещения на VIP летищни салони по целия свят без ограничения до края на 2023 г.

 

не е ясно след този срок колко струва едно посещение. 

 

https://www.fibank.bg/bg/za-nas/novini/novini/fibank-predstavi-metalnata-karta-world-elite-mastercard-pred-iziskana-publika

Връзка към мнение
На 11.03.2023 г. в 15:08, Loverboy каза:

Май тук не го обсъдихме - Фибанк, по подобие на Пощенска, са пуснали платинум карта  - метална и за 1000 лв. 
 

нищо интересно няма при нея, не видях кешбек, но ето това ми хвана окото: 

 

Всички клиенти, преиздали своята World Elite ™ от Fibank или издали своята нова метална карта до 31 март 2023 г., получават като подарък Priority Pass с безплатни посещения на VIP летищни салони по целия свят без ограничения до края на 2023 г.

 

не е ясно след този срок колко струва едно посещение. 

 

https://www.fibank.bg/bg/za-nas/novini/novini/fibank-predstavi-metalnata-karta-world-elite-mastercard-pred-iziskana-publika

Но най-веротяно трябва да отговаряш на условията за програмата им EGO Club, за да си клиент в този сегмент и за да може да ти се издаде платинум кредитна карта?

Връзка към мнение
  • 3 месеца по-късно ...
преди 16 часа, chandni каза:

MasterCard World Debit на ЦКБ има същите екстри.

Мастъркард world debit на ЦКБ има повече екстри от преимум мастъркард картите на другите банки - освен София, Истанбул, Виена, Белград и Скопие дава неограничен достъп до салоните в Бургас и Варна. Но нито има фаст трак,  нито 12 посещения на салони по целия свят. Двете карти в комбинация са най-добрия продукт за хора, които ползват салони често.

  • Харесвам 7
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 12 минути , makler каза:

Мастъркард world debit на ЦКБ има повече екстри от преимум мастъркард картите на другите банки - освен София, Истанбул, Виена, Белград и Скопие дава неограничен достъп до салоните в Бургас и Варна. Но нито има фаст трак,  нито 12 посещения на салони по целия свят. Двете карти в комбинация са най-добрия продукт за хора, които ползват салони често.

В описание не виждам салони в Истанбул, Белград и Скопие. Каква е месечната такса?

  • Харесвам 1
Връзка към мнение
преди 1 час, Marisha каза:

В описание не виждам салони в Истанбул, Белград и Скопие. Каква е месечната такса?

Няма отделна месечна такса, т.е. месечна такса има разплащателната сметка 2.50лв, но там можеш да имаш няколко карти. Ползвана многократно в София и Истанбул, +1гост безплатно.

преди 2 часа, makler каза:

Мастъркард world debit на ЦКБ има повече екстри от преимум мастъркард картите на другите банки - освен София, Истанбул, Виена, Белград и Скопие дава неограничен достъп до салоните в Бургас и Варна. 

Във Варна и Бургас откога е? Някакъв линк?

  • Харесвам 4
Връзка към мнение
преди 2 часа, makler каза:

Мастъркард world debit на ЦКБ има повече екстри от преимум мастъркард картите на другите банки - освен София, Истанбул, Виена, Белград и Скопие дава неограничен достъп до салоните в Бургас и Варна. 

Хмм, сефте чувам за Истанбул, Белград, Скопие, Бургас и Варна ... :rolleyes:
Аз досега само в София и Виена съм ползвал, а  така пише и на страницата на ЦКБ. 
image.png.9abd3318241052b16dd3e704e71dca33.png
Дайте малко повече инфо, моля! 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, Фил каза:

Хмм, сефте чувам за Истанбул, Белград, Скопие, Бургас и Варна ... :rolleyes:
Аз досега само в София и Виена съм ползвал, а  така пише и на страницата на ЦКБ. 
image.png.9abd3318241052b16dd3e704e71dca33.png
Дайте малко повече инфо, моля! 

https://www.mastercard.bg/bg-bg/personal/offers-and-promotions/premium-offers/airports/lounge-key.html

 

Варна и Бургас не фигурират, не знам колегата откъде има информация.

Връзка към мнение
преди 3 минути , Kamen каза:

https://www.mastercard.bg/bg-bg/personal/offers-and-promotions/premium-offers/airports/lounge-key.html

 

Варна и Бургас не фигурират, не знам колегата откъде има информация.

 

преди 3 часа, makler каза:

Мастъркард world debit на ЦКБ има повече екстри от преимум мастъркард картите на другите банки - освен София, Истанбул, Виена, Белград и Скопие дава неограничен достъп до салоните в Бургас и Варна. Но нито има фаст трак,  нито 12 посещения на салони по целия свят. Двете карти в комбинация са най-добрия продукт за хора, които ползват салони често.

Варна и Бургас са само с кредитните им карти, за тази не важи. Другите салони са така и си важи за +1 гост навсякъде 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

Като стана въпрос за кредитни карти и достъп до летищни салони, защо не разгледате предложението на bnp parribas by Postbank? Картата е без такса за издаване, без годишна такса и се оказа, че дава неограничен достъп до лаунджовете на София, Виена, Истанбул и Белград.

294513634_Screenshot_20230709-1519012.png.b75d86547f323c7b0be79db0c86a4766.png

  • Харесвам 4
  • Замислям се 1
Връзка към мнение

https://www.bnpparibas-pf.bg/p/zlatna-kreditna-karta-master-card

https://www.bnpparibas-pf.bg/document/download/124

 

и един бонус...плащайте задълженията си по картата онлайн през сайта им с карта DskWizz 😉

  • Харесвам 3
  • Благодаря 2
Връзка към мнение
Преди 1 час, Kamen каза:

https://www.mastercard.bg/bg-bg/personal/offers-and-promotions/premium-offers/airports/lounge-key.html

 

Варна и Бургас не фигурират, не знам колегата откъде има информация.

Вервай ми! Всички премиум карти на ЦКБ имат достъп до тези салони!

  • Харесвам 3
Връзка към мнение
преди 4 часа, makler каза:

Вервай ми! Всички премиум карти на ЦКБ имат достъп до тези салони!

Дебитна или кредитна карта минава във салоните на Варна и Бургас? Или и двете?

Връзка към мнение
преди 8 минути , Kamen каза:

Дебитна или кредитна карта минава във салоните на Варна и Бургас? Или и двете?

 

преди 4 часа, makler каза:

Вервай ми! Всички премиум карти на ЦКБ имат достъп до тези салони!

Не ти вярвам, защото имам дебитната mastercard world на цкб и преди 2 седмици бях първо във Варна, а после и в Бургас и въпреки, че изрично си имаше надпис, че важи само за кредитните ги помолих да я чекират и на двете места терминала изписа, че нямам достъп до салона, затова си ползвах дайнърса. 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 21 часа, Фил каза:

Хмм, сефте чувам за Истанбул, Белград, Скопие, Бургас и Варна ... :rolleyes:
Аз досега само в София и Виена съм ползвал, а  така пише и на страницата на ЦКБ. 
image.png.9abd3318241052b16dd3e704e71dca33.png
Дайте малко повече инфо, моля! 

Тази карта на ЦКБ има ли месечна такса?

Подобен продукт предлагат и ПИБ, но с 5 лв месечна такса.

Връзка към мнение
преди 3 минути , mililia каза:

Тази карта на ЦКБ има ли месечна такса?

Подобен продукт предлагат и ПИБ, но с 5 лв месечна такса.

Разплащателната сметка към картата има месечна такса 2.50лв. 

  • Харесвам 3
Връзка към мнение

ДСК също предлагат MasterCard World Debit с 5лв месечна такса, та тя също би трябвало да дава достъп до салоните в София, Истанбул, Белград, Виена + гост.

 

Малко се омешаха темите, но в съседната за българските банки се обсъждаше златната кредитна Мастъркард на БНП Париба, която се оказва без такса за издаване и с месечна такса от 6лв само ако е използвана картата, до колкото разбирам: https://www.bnpparibas-pf.bg/p/zlatna-kreditna-karta-master-card

Тя също дава достъп до изброените салони, но е безплатен само за картодържателя.

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 32 минути , yordanov каза:

която се оказва без такса за издаване и с месечна такса от 6лв само ако е използвана картата, до колкото разбирам:

Таксата от 6лв. не се начислява при погасяване на задълженията по картата преди падежната дата.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Ето ми го извлечението, ползвам картата и ги няма тези начислени 6лв. Както споделих и по-рано, при погасяване на кредитния лимит изцяло преди падежна дата ( в моят случай 15то число на месеца ). Безплатните неограничени посещения на изброените лаунджове, не са обвързани с оборот. Линк за добавяне на картата в loungekey https://www.loungekey.com/

260564928_2023-07-12222006.png.e29bce85a2409835cb0c77d5bd655cff.png

2130686891_2023-07-12222036.png.25747b71f7b01ae2d791800f507536fc.png

Връзка към мнение
преди 2 часа, Stryper каза:

Никъде в сайта на Париба не виждам информация за достъп до lounge-ове? Къде може да се прочете повече за тези карти?

Видът на самата карта, че е Gold дава привилегията затова с лаунджовете. Българските банки, които предлагат такъв вид карта и сам можеш да провериш, че по различен и доста оскъден начин пишат за услугата. Давам пример - FiBank са посочили "специално членство в програмата loungekey", ОББ пък са написали "Mastercard Gold – бизнес салони на летища София и Виена и привилегията FAST TRACK на летище София" В повечето случаи информацията е малко или е неактуална.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   1 магеланец

    • crazyhorse
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.