Прескочи до съдържание

Календар на magelanci.com за 2024: Правила, участие, срокове и коментари


Препоръчани мнения

преди 28 минути , neuromancer каза:

ама пуснете някоя снимка от Гренландия, някое сияние, сума хора ходихте там и нищо...

Aма още ли няма? А @master_of_germs от 2 дни заплашва всички от тази група 😄

  • Шок 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 2 часа, Lindt каза:

Aма още ли няма? А @master_of_germs от 2 дни заплашва всички от тази група 😄

Долни инсинуации!... Той следващият пандемичен вирус така или иначе вече идва и първо тях ще порази. 😛

 

  • Шок 2
  • Смея се 5
Връзка към мнение

След голяма чуденка кои снимки точно да кача реших да заложа на такива, които няма да всяват страх и паника у хората. 😄

Много исках и тази да включа в заветната селекция, но реших, че няма да е много вървежна и едва ли на много хора ще им се гледа гробища цял месец ....🤣

 

Но държа да отбележа, че много си я харесвам.

Снимката е от Тунис, Американските гробища.

 

20230622_123811.jpg

  • Харесвам 9
Връзка към мнение
преди 18 минути , saved_ каза:

След голяма чуденка кои снимки точно да кача реших да заложа на такива, които няма да всяват страх и паника у хората. 😄

Много исках и тази да включа в заветната селекция, но реших, че няма да е много вървежна и едва ли на много хора ще им се гледа гробища цял месец ....🤣

 

Но държа да отбележа, че много си я харесвам.

Снимката е от Тунис, Американските гробища.

 

20230622_123811.jpg

А аз бих гласувал за нея. Харесвам нестандартни кадри. Обаче не обичам да има цветя на преден план да ме разфокусират.  🙂

Но пък от три снимки, защо да не си направиш удоволствието едната да е нещо, което ти е любимо, но различно...

Явно пак само моите ще създават напрежение и паника, ама няма да е за сефте. 😄

  • Харесвам 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 9 часа, master_of_germs каза:

А аз бих гласувал за нея. Харесвам нестандартни кадри. Обаче не обичам да има цветя на преден план да ме разфокусират.  🙂

Но пък от три снимки, защо да не си направиш удоволствието едната да е нещо, което ти е любимо, но различно...

Явно пак само моите ще създават напрежение и паника, ама няма да е за сефте. 😄

Аудиторията се напряга само, ако се избере нещо "нестандартно" , няма против да се предложи за цвят 😄

  • Харесвам 2
Връзка към мнение

Обявявам на всеослушание и всеочитание, че като силно корумпирана личност, приемам подкупи под формата на бира за да гласувам за вашите снимки - по бутилка на снимка. Най-любими са ми белгийските абатски бири -  Orval , Westmalle, Chimay ..., но може и други, разбира се, стига да не е някаква жалка и безвкусна конфекция като Хайнекен :bad: например. 

 

Кой разбира - тук се спира, праща бира и снимката му се класира! :biggrin:

  • Харесвам 3
  • Благодаря 1
  • Браво 1
  • Смея се 21
Връзка към мнение
преди 17 минути , Фил каза:

Обявявам на всеослушание и всеочитание, че като силно корумпирана личност, приемам подкупи под формата на бира за да гласувам за вашите снимки - по бутилка на снимка. Най-любими са ми белгийските абатски бири -  Orval , Westmalle, Chimay ..., но може и други, разбира се, стига да не е някаква жалка и безвкусна конфекция като Хайнекен :bad: например. 

 

Кой разбира - тук се спира, праща бира и снимката му се класира! :biggrin:

Ааааааа, да ги нямаме такива. Аз и без това щях да пиша, че ако разбера, че някой лобира за конкретна снимка, както стана преди 2 лета, отново се отказвам да участвам. А тебе ще те черпя от тез бири и без да си гласувал за моя снимка, щот и на мен са ми любими.

  • Харесвам 7
Връзка към мнение
преди 1 минута , Gentleman Basta каза:

@Фил ти за тия бири трябва да предлагаш поне 5 гласа, а не само един!

Може да ги тестваме следобед, май ги има в нашето магазинче, и срещу 1 глас, ще му ги снимаме 😄

  • Харесвам 1
  • Смея се 2
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , Gentleman Basta каза:

@Фил ти за тия бири трябва да предлагаш поне 5 гласа, а не само един!

Нещо май се опитваш да ми подцениш гласа, а? :huh:
Аз даже мислех да искам по три бири за моя ценен глас, ама великодушно реших да го пусна на промоция за по една! :biggrin:

  • Смея се 6
Връзка към мнение

Меркантилността се разля тук сериозно - почти като мишки в германски Дайнърс салон… 

 

На фона на това заявявам, че стотиците гласове за моите снимки няма да ви донесат материална облага, а моето благоволение (но пак не мога да гарантирам). Нематериалните неща са по-важни!

  • Харесвам 1
  • Благодаря 1
Връзка към мнение
преди 19 минути , Фил каза:

Нещо май се опитваш да ми подцениш гласа, а? :huh:
Аз даже мислех да искам по три бири за моя ценен глас, ама великодушно реших да го пусна на промоция за по една! :biggrin:

 

Преди 1 час, Фил каза:

Кой разбира - тук се спира, праща бира и снимката му се класира! :biggrin:

Чл.520 от Наказателния кодекс - "Който с цел да придобие и изпие с удоволствие една бира обещае на трето лице да го облагодетелства в конкурс за снимки или други картинки, се наказва с лишаване от бира за 3 месеца, бой до бога и триста лева глоба." 🤣🤣🤣

  • Шок 1
  • Смея се 14
Връзка към мнение
преди 1 час, Фил каза:

Обявявам на всеослушание и всеочитание, че като силно корумпирана личност, приемам подкупи под формата на бира за да гласувам за вашите снимки - по бутилка на снимка. Най-любими са ми белгийските абатски бири -  Orval , Westmalle, Chimay ..., но може и други, разбира се, стига да не е някаква жалка и безвкусна конфекция като Хайнекен :bad: например. 

 

Кой разбира - тук се спира, праща бира и снимката му се класира! :biggrin:

Бе я по-добре идвай другата седмица на географския куиз. Като победим, ще си спечелим съвсем честно бутилка джин от @Krum4ov, хич няма нужда да влизаме в корупционни календарни схеми. 😉

 

  • Харесвам 2
Връзка към мнение
преди 55 минути , Pantelej Putnik каза:

 

Чл.520 от Наказателния кодекс - "Който с цел да придобие и изпие с удоволствие една бира обещае на трето лице да го облагодетелства в конкурс за снимки или други картинки, се наказва с лишаване от бира за 3 месеца, бой до бога и триста лева глоба." 🤣🤣🤣

Много либерални наказания. В Империята за всякакви провинения (леки или тежки) ги пращаме да бачкат в мините.

  • Браво 1
  • Смея се 1
Връзка към мнение

Аз мога да предложа един шкаф с качествен твърд алкохол - уиски, водка, джин, ракия. При реален интерес утре ще снимам. Предполагам, че са между 15 и 20 бутилки.

В допълнение, при гарантиране, че моя снимка ще попадне в стенния календар, предлагам и около 30 кг. домашна гроздова ракия. Нея няма да я снимам, защото от години прашясва (опс, отлежава) в мазето.

 

Съзнавам, че предложението ми далеч надхвърля мижавата цел, но аз съм реалист т.е. отчитам и пълната липса на кредит на доверие в този форум към моите обещания, свързани с алкохол.:wink:

:biggrin:

  • Браво 1
  • Смея се 12
Връзка към мнение
преди 1 минута , ven62 каза:

Аз мога да предложа един шкаф с ...

Тъкмо се въодушевих и ... се сетих за един басейн, пълен с там-каквото-беше ...  :rolleyes:

  • Харесвам 1
  • Смея се 4
Връзка към мнение
преди 1 минута , Фил каза:

Тъкмо се въодушевих и ... се сетих за един басейн, пълен с там-каквото-беше ...  :rolleyes:

 

преди 4 минути , ven62 каза:

...отчитам и пълната липса на кредит на доверие в този форум към моите обещания, свързани с алкохол.:wink:

:biggrin:

 

 

 

Тю, знаех си, че няма да стане.

  • Смея се 1
  • Замислям се 1
Връзка към мнение
преди 7 минути , ven62 каза:

 

 

 

 

Тю, знаех си, че няма да стане.

 

Е, пусни Матеев да се изкъпе в специалния басейн докато е още топличко и лесно ще се вдигне кредитния рейтинг. После ще е лесно със снимките.

  • Смея се 1
Връзка към мнение
преди 3 часа, Lindt каза:

май ги има в нашето магазинче

Orval не съм виждала досега в България.

 

Но пък за сметка на това съм виждала WestVleteren  😉 

  • Шок 1
Връзка към мнение

Бих казал, че качеството на снимките е над очакваното от мен. Дано станат хубави календарите!

 

П.П. Вярно, че съм с температура, но не видях на Мастъра провокативната снимка, дето така я рекламираше ...

  • Смея се 6
Връзка към мнение
преди 4 минути , Gentleman Basta каза:

Бих казал, че качеството на снимките е над очакваното от мен. Дано станат хубави календарите!

 

П.П. Вярно, че съм с температура, но не видях на Мастъра провокативната снимка, дето така я рекламираше ...

Мале, и аз не я видях... 

  • Харесвам 1
  • Смея се 3
Връзка към мнение
преди 1 час, ven62 каза:

Аз мога да предложа един шкаф с качествен твърд алкохол - уиски, водка, джин, ракия. При реален интерес утре ще снимам. Предполагам, че са между 15 и 20 бутилки.

В допълнение, при гарантиране, че моя снимка ще попадне в стенния календар, предлагам и около 30 кг. домашна гроздова ракия. Нея няма да я снимам, защото от години прашясва (опс, отлежава) в мазето.

 

Съзнавам, че предложението ми далеч надхвърля мижавата цел, но аз съм реалист т.е. отчитам и пълната липса на кредит на доверие в този форум към моите обещания, свързани с алкохол.:wink:

:biggrin:

Вместо да си играеш с масовката, направо да ти давам адреса за доставка на шкафа... по ЕГН ако можеш да го намериш, направо сам си го взимай. Краен срок - 14.10 както пише в темата за гласуването. С доверието няма проблем - няма алкохол, няма снимка.

  • Смея се 7
Връзка към мнение
преди 7 минути , Gentleman Basta каза:

Бих казал, че качеството на снимките е над очакваното от мен. Дано станат хубави календарите!

 

П.П. Вярно, че съм с температура, но не видях на Мастъра провокативната снимка, дето така я рекламираше ...

 

преди 2 минути , Lindt каза:

Мале, и аз не я видях... 

Аз пък видях една ваша - нестратегическа, но много красива. :clapping:

  • Благодаря 1
Връзка към мнение

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.

×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.