Прескочи до съдържание

Круиз Ушуая - Антарктида - Тристан де Куня - Кейптаун


Препоръчани мнения

Много ви се радвам на усмивките и веселото настроение, а на пътуването - завиждам!

Пожелавам ви да запазите усмивките и при бурно море и да вземете максимума на това пътуване!

С нетърпение ще очаквам разказите!

Леко плаване! 

  • Харесвам 6
  • Благодаря 2
Връзка към коментар

Дадоха на 3/4 от групата каюти с прозорец, ама 2х1м панорамен. 

То до сега беше подарък това пътуване, ама сега стана..... Абе все едно да идеш на гости и да ти дадат дъщерята на капитана да я ползваш...

  • Харесвам 4
  • Браво 7
  • Смея се 27
Връзка към коментар
преди 15 минути , era123 каза:

Дадоха на 3/4 от групата каюти с прозорец, ама 2х1м панорамен. 

То до сега беше подарък това пътуване, ама сега стана..... Абе все едно да идеш на гости и да ти дадат дъщерята на капитана да я ползваш...

А на 1/4 с по-голям прозорец ли е, или "само" дъщерята на капитана?

  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 24 минути , era123 каза:

Дадоха на 3/4 от групата каюти с прозорец, ама 2х1м панорамен. 

То до сега беше подарък това пътуване, ама сега стана..... Абе все едно да идеш на гости и да ти дадат дъщерята на капитана да я ползваш...

1/4 от групата е Матейко. Кажи ми, че e така, 🙏.

:wink::biggrin:

 

  • Смея се 10
Връзка към коментар
преди 1 час, ven62 каза:

1/4 от групата е Матейко. Кажи ми, че e така, 🙏.

:wink::biggrin:

 

Ти верно тази година още не си я повдигал темата за водката, ама ние помним, ах как помним само 😄 Цял океан с водка ще си има Матейко, за какво му е този прозорец.

  • Шок 1
  • Браво 1
  • Смея се 8
Връзка към коментар
7 hours ago, era123 said:

Дадоха на 3/4 от групата каюти с прозорец, ама 2х1м панорамен. 

 

За да може Джинджър да ви огледа отдалече.

На тая гемия има ли изобщо нет ? 

 

  • Смея се 3
Връзка към коментар
18 minutes ago, stanimir said:

За да може Джинджър да ви огледа отдалече.

На тая гемия има ли изобщо нет ? 

 

Има нет. Ама е дървена оферта: по време и по гб едновременно. И цените са дърво 🌲

Подгрявайте темата със спам за Джинджър, че след 1ч отплаваме и нет йок до не знам кога. 

  • Харесвам 4
  • Смея се 4
Връзка към коментар
преди 58 минути , era123 каза:

Има нет. Ама е дървена оферта: по време и по гб едновременно. И цените са дърво 🌲

Подгрявайте темата със спам за Джинджър, че след 1ч отплаваме и нет йок до не знам кога. 

Колко е скъпо това дърво?

  • Харесвам 2
Връзка към коментар
Дани Магелани
преди 6 минути , zvezda9001 каза:

Колко е скъпо това дърво?

Не питай! На круизните кораби цената за различните планове е такава, че те отказва, докато четеш офертата.

Като слезеш на сушата, първо търсиш wf, ако нямаш местна карта. 

  • Харесвам 3
Връзка към коментар

Май първата цивилизация с нет ще е някъде около двата бара на Тристан и болницата на Джинджър. :smile3: Доброволно ще си я потърсите. :smile3:
А на пристанището сигурно целият остров ще ви чака – половин кораб хора са. :smile3:

  • Харесвам 4
  • Смея се 8
Връзка към коментар
преди 1 час, Георги Матеев каза:

 

След малко се качваме на кораба и потегляме. Без интернет ще сме почти до края на месеца, ще ни липсвате. Поздрави на всички и до скоро 😊

Водете си записки и ще очакваме подробен фоторепортаж когато ще имате достъп до Интернет...

Леко плаване .

:air_kiss:

  • Харесвам 7
Връзка към коментар
преди 16 минути , ven62 каза:

Тишина...

 

Целият форум тръпне в очакване ... и една мед. сестра също.

Напрежението е толкова голямо все едно са тръгнали към Марс и в момента се очаква първият сигнал, че са кацнали успешно 😄

  • Харесвам 1
  • Браво 1
  • Смея се 19
Връзка към коментар

Напрежение няма, но е факт, че една голяма част от форума следи с интерес пътуването. Едни заради приключението, други се радват на самите участници, а аз направо им завиждам. :laugh:

  • Харесвам 25
  • Браво 1
Връзка към коментар
преди 1 минута , Mary каза:

Напрежение няма, но е факт, че една голяма част от форума следи с интерес пътуването. Едни заради приключението, други се радват на самите участници, а аз направо им завиждам. :laugh:

не си сама в завиждането... чак ме е яд що не се включих и аз.... но им пожелавам от сърце да се наслаждават на макс на това уникално пътешествие около ледения континат ❄️☀️☀️

  • Харесвам 13
Връзка към коментар
преди 4 минути , Mary каза:

Напрежение няма, но е факт, че една голяма част от форума следи с интерес пътуването. Едни заради приключението, други се радват на самите участници, а аз направо им завиждам. :laugh:

Аз за пръв път завиждам... е, и следя де, ама основно завиждам 😄 

  • Харесвам 8
  • Шок 2
  • Смея се 9
Връзка към коментар
преди 13 минути , zvezda9001 каза:

Да ви кажа повечето тука завиждат, хайде признайте си го най-накрая 😄

P.S. завиждането заради медицинската сестра де 😛

точно заради вероятността около нея да се навърта и доктор от същият сорт...остовно завиждам 😋....че по мед.сестри не си падам 🤣

  • Смея се 12
Връзка към коментар

След 20 дена тази тема сигурно ще е развит роман с драми и обрати, дори може да се намесени извънземни 🙂 После ще остане само да се илюстрова със снимки за достоверност 🙂 Може и нищо да не ни разкажат, вече има материал за истории с алкохол, медицинска сестра, кораб, лед и футболен отбор ......

  • Харесвам 6
  • Смея се 11
Връзка към коментар

Искаш да споделиш мнението си? Създай профил или влез да коментираш

Трябва да си член за да оставиш коментар.

Създай профил

Регистрирай се при нас. Лесно е!

Регистрирай се

Влез

Имаш профил? Влез от тук.

Влез сега
  • Четящи темата   0 магеланци

    • Няма регистрирани потребители, разглеждащи тази страница.
×
×
  • Създай...

Важна информация

Поставихме бисквитки на устройството ти, за да улесним употребата на сайта. Можеш да прегледаш нашата политика за бисквитките.